مثلا سگ ها نیاز به توجه بیشتری نسبت به گربه ها دارند و پرندگان نیز نسبت به سگ ها و گربه ها کمتر نیاز به مراقبت و توجه عاطفی خواهند داشت. ردیاب پرندگان برای کسانی که در منزل خود پرنده دست آموز و یا حتی گران قیمت دارند و کسانی که حرفه آن ها پرورش و نگهداری پرندگان دست آموز و گران قیمت است کاربرد دارد. HARMEN یکی از کاملترین ردیاب ها برای حیوانات خانگی کوچک و بزرگ میباشد و هیچ گونه خطایی ندارد و ضد آب و ضدضربه بودن آن دلیل بر پرفروش بودن آن در آمریکا و اروپا میباشد و بسیار پیشرفته تر از ردیاب های findster duo , paw tracker, حیوان ردیاب در حل جدول pod2 gsp,link akc,tractive gps,pet pace,furetrive,gibi,voyce,garmin astro,loc8tor و بسیاری از ردیاب های دیگر فروشگاه های آمازون و ebay و دیجی کالا میباشد.

زیرا ممکن است حیوان وارد آب شود و اگر دستگاه کاملا ضد آب نباشد، بعد از خیس شدن دیگر کارایی لازم را نداشته باشد. مدت زمان نگهداری شارژ بسیار مهم است که باید در هنگام خرید این دستگاه به آن توجه کنید. اگر حیوانی دارید که استاد فرارکردن است، هنوز هنر حیوان خانگی بودن را درک نکرده است، می دانید که چقدر مهم است که بدانید حیوان خانگی شما اصلا کجاست.

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم افراد بسیاری از حیوانات خانگی مانند سگ یا گربه مراقبت می کنند. ردیاب حیوانات خانگی مدل GT011 دارای حساسیت بالا می باشد تا در همه شرایط موقعیت حیوان خانگی شما را به درستی نشان دهد. ردیاب خورشیدی حیوانات مدل V34 یکی از کاربردتری مدل های ردیاب برای حیوانات است.

مراقبت می کنید یا تصمیم دارید یکی از این موجودات جذاب را به خانه ی خود بیاورید، حتماً به شیوه های مناسب نگهداری از این موجودات دوست داشتی توجه کنید. آن ها نمی توانند از خود در برابر خطرات بیرون از منزل مراقبت نمایند و به سرعت غذای خود را بدست آورند. خوردگی و زنگ زدن درون آن ها اتفاق نیفتد. این ردیاب دارای باتری قوی می باشد که ماندگاری آن تا ۳۰ روز نیز می باشد.

ایندکسر