[ad_1]

به MH Certified خوش آمدید ، جایی که Healthy Health مهر تأیید بهترین محصولات مورد نیاز برای نگاه ، احساس و زندگی بهتر از هر زمان دیگری را می گذارد.

 • بوکسورهای اصلی Rhone با مخلوطی کاملاً نرم از پارچه پنبه ای و الاستان ساخته شده اند که به شما امکان حرکت در حین تمرین را می دهد.
 • بند بدون کمربند راحتی و پوشش را برای سفارشات روزمره ، حلقه ها یا شام های سرگرم کننده فراهم می کند.
 • این ماده در برابر جمع شدن و حرکت دادن تمرینات مقاومت می کند ، و حتی برای دویدن یا تمرینات پیچیده پا نیز ایده آل است.

  بدون نقض تمرکز ذهنی من روی روز پاهایم است ، مانند تغییرات کوچک مداوم لباس زیر.

  بله واقعا. هر یکشنبه جلو می نشینم ، جایی از 185 پوند تا 225 پوند به طور نامطمئن روی شانه های خودم تعادل برقرار می کنم و وقتی در این منطقه هستم ، فکر می کنم و احساس می کنم همه چيز. قفل می کنم تا شکمم محکم و آرنج بالا باشد. هر نفس عمدی است. من احساس می کنم در تعادلم تغییراتی ایجاد می شود ، با کاهش وزن گلوتها محکم می شوند.

  جفری وستبروک

  مختصر Boxer Rhone Everyday Essentials

  و گاهی اوقات عجیب ترین احساسات را در اطراف رانم احساس می کنم. با بزرگ شدن و خم شدن چهار گوش و همستر ، کیف بوکس من بالاتر می خزد و شروع به جمع شدن می کند. یا نزدیک به پایان تمریناتم ، فرهای کمرم با عرق خیس شده و احساس خستگی می کند. همه اینها می تواند مرا از ریتم خارج کند.

  به همین دلیل من هیجان زده شدم که یک جفت لباس کوتاه بوکس از Rhone ، یک شرکت تولید لباس معروف به خاطر قدردانی مساوی از سبک و عملکرد خود ، امتحان کردم. مجموعه لوازم ضروری روزمره Rhone شامل این لباس بوکس و همچنین یک بوکسور در قسمت پایین تنه ، زیر پیراهن ها و جوراب ها به عنوان یک مغازه یک مرحله ای برای تمام براکت های اساسی مورد نیاز کمد لباس شماست. از زمانی که اولین بار آنها را در ماه اکتبر تحویل گرفتم ، این کوتاه بوکس به عنوان روز پای من ظاهر شده است ، اولین جفت لباس زیر که پیدا کردم بدون از خواب بلند شدن با من حرکت می کند و از همان ابتدای تمرین احساس راحتی می کند. تا آخر

  رون طراحی لباس های تمرینی را می داند

  APRAL RONA به دلیل توانایی آنها در تحویل آنچه که پسران واقعاً در کمد لباس خود می خواهند به عنوان یک فرقه بزرگ شده است: شبح های چاپلوس ، پارچه های فنی نوآورانه و راحتی زیاد ، بنابراین در طول روز هرگز مجبور نیستید در مورد لباس های خود دو بار فکر کنید ، کار یا آموزش مثال: جفت کامل لباس زیر آموزشی جفتی است که هرگز به آن فکر نمی کنم. از این نظر ، آنها واقعاً عالی هستند.

  یک کیف راحت به افراد خصوصی من فضای کافی برای تنفس را می دهد در حالی که آنها را تحت کنترل دارد. و آرم بدون گفتگو به این معنی است که هیچ خارش و بی حسی وجود دارد ، خواه من دو سرعت بزنم ، وزنه بزنم با دمبل یا روی نیمکت فشار دهم.

  بوکسورها

  جفری وستبروک

  طول این بوکسورها به همان اندازه مهم است. برخلاف برخی از لباس های زیر متمرکز در ورزشگاه ، آنها به ران من ضربه می زنند و برای پوشش بیشتر ، تقریباً نیمی از ران های من پایین می روند ، که بسیار راحت است. من شخصاً هنگام انجام تمرینات پا سفت شدن شورت اطراف رانم را راحت تر می دانم. این یک یادآوری خوب و ظریف است که هنگام حرکت مانند مشت و کوک قوزاق ، کواد و همستر من را فعال می کند.

  مهم نیست که چگونه حرکت می کنم ، Everyday Essentials Boxer Briefs با من حرکت می کند. من سعی می کنم هر تمرین پا را با چیزی چند وجهی به پایان برسانم که باعث می شود بدنم را به پهلو حرکت دهم یا پاهایم را تا حد ممکن خم و چرخش کنم. لوازم ضروری هر بار با رانهای من آویزان می شود.

  این بوکسورها را می توانید بیش از تمرین بپوشید

  بوکسورها

  جفری وستبروک

  من دارم بسیاری از لباس های فشرده سنتی برای تمرینات ، اما من متوجه شدم که این تنها چیزی است که می خواهم بپوشم. آنها برای یک شب در شهر خیلی تنگ و ناراحت کننده هستند. Everyday Essentials Boxer Briefs با این مشکل روبرو نیست. با مخلوط کردن پنبه پیما با مودال و الاستان برای کمک به آنها در حرکت با من ، Rhone آنها را برای تنفس راحت نگه می دارد و راحت می توانند پیاده روی کنند. و بند ساده و ظریف است ، برای آن روزهای بدون پیراهن که او دقیقاً روی شلوار جین من نگاه می کند.

  به همین دلیل است که من همچنان Rhone Essentials Boxer Brief را تکان می دهم ، حتی اگر یک روز پای من نباشد. آنچه با چمباتمه زدن شروع شد به یک عادت روزمره تبدیل شده است.

  مختصر Boxer Rhone Everyday Essentials

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر