بهترین ماشین لباسشویی

اگر واشر فعلی شما منسوخ شده است یا مانند قبل لباسشویی را تمیز نمی کند ، وقت آن است که بهترین ماشین لباسشویی تهیه کنید.

با وجود مدل های بسیار زیاد در بازار ، چگونه انتخاب می کنید؟ از بهترین واشر گرفته تا بهترین ماشین لباسشویی قابل انباشته تا بهترین ماشین لباسشویی خشک شونده

، ما نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کند بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید که لباسشویی های کثیف را برطرف می کند

و یک کار معمولی را کمی راحت تر می کند. بسته به میزان استفاده از آن ، می توانید انتظار داشته باشید که بهترین ماشین لباسشویی تا 14 سال دوام داشته باشد.

قبل از خرید ، مدتی را برای برنامه ریزی خرید خود اختصاص دهید. بسیاری از ویژگی های خاص وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید:

کارایی: صرفه جویی در مصرف انرژی در طول عمر هر دستگاه قابل توجه است. اکثر واشرها و بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار در حال حاضر دارای گواهینامه ENERGY STAR هستند

اما بررسی عملکرد واشر بر اساس کنسرسیوم برای بهره وری انرژی (CEE) نیز هزینه دارد. CEE نشان دهنده طبقات مبتنی بر فاکتور انرژی اصلاح شده (MEF)

و فاکتور یکپارچه آب (IWF) ماشین است. هرچه واحد کارآیی بیشتری داشته باشد و از آب کمتری استفاده کند ، سطح آن بالاتر است.
ظرفیت: آیا خانواده شما در حال رشد هستند؟ آیا کودکان در حال رشد و ترقی هستند؟ آیا تختخواب کینگ سایز خریداری کرده اید و باید مبل راحتی را بشویید؟

اگر وسایل بزرگ یا حجیم را می شوید ، یک بهترین ماشین لباسشویی را در نظر بگیرید. با وجود بزرگ بودن ، یک واحد با ظرفیت زیاد می تواند به اندازه یک ماشین لباسشویی کوچک از نظر انرژی صرفه جویی کند

و آنها می توانند همان ویژگی ها و چرخه های شستشو را مانند مدل های معمولی ارائه دهند. ظرفیت وان به وان داخلی گفته می شود و در فوت مکعب اندازه گیری می شود.

هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی ، تعداد ظرفیت را از حدود 1 فوت مکعب (این مورد را در یک ظرف شستشو روی واشر پایه) پیدا می کنید تا 6 فوت مکعب مشاهده خواهید کرد. برای مرجع ،

یک واشر فوت 4.5 مکعبی متناسب با 25 تا 30 حوله حمام (بسته به ضخامت و وزن حوله) است.فضا: چقدر فضای بهترین ماشین لباسشویی و خشک کن دارید؟ علاوه بر خود واحدها ، شما به اتاق نیاز دارید تا درها را به طور کامل باز کنید.

گزینه های بهترین ماشین لباسشویی و خشک کن انباشته و ترکیبی در دسترس است. اگر ماشین لباسشویی با بار بالا دارید و یک بار جلو را در نظر دارید ، اطمینان حاصل کنید که فضای شما برای باز شدن کامل درب فاصله دارد.

عادت های بهترین ماشین لباسشویی و چالش های نظافت: آیا بعد از شروع چرخه شستشو ، مواردی را اضافه می کنید؟ آیا بعد از اتمام چرخه چند ساعت لباس را در واشر می گذارید؟

دستگاه های امروزی ویژگی هایی را ارائه می دهند که نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده می کنند. پارچه ها (و افرادی که نیاز به مراقبت ویژه دارند) چرخه ای ظریف را به دنبال دارند.

لکه ها و مواد آلرژی زا بخار می دهند.
میرایی صدا: واشر در کجا قرار خواهد گرفت؟ اگر در نزدیکی محل زندگی یا خواب باشد ، بهترین ماشین لباسشویی ساكت بسیار ضروری است. دستگاه را برای کاهش ارتعاش بررسی کنید

و به دنبال عایق بندی و تعلیق بهبود یافته برای سر و صدای کمتری باشید. واحدهای بار بالا و بار جلو بسیاری از ویژگی های عملکردی مشابه را دارند. از نظر سبک ، چند تفاوت وجود دارد. بهترین ماشین لباسشویی شما به ترجیحات شما بستگی دارد.

مزایای بالابرها:
بدون خم شدن و زانو زدن
بزرگترین ظرفیت
نگاه سنتی
کمتر گران است

مزایای بهترین ماشین لباسشویی:

ظرفیت زیاد
صرفه جویی در مصرف انرژی / مصرف کمتر آب
واشر و خشک کن قابل انباشت موجود است
فضای ذخیره سازی اضافی در زیر اگر روی پایه باشد
ویژگی بهداشتی بخار اختیاری برای تمیزتر شدن عمیق تر
نگاه مدرن

بعلاوه بعضی واشرها با واشرهای پایه هم سازگار هستند. واشر زیره واشر کوچکتری است که در زیر بهترین ماشین لباسشویی اصلی شما قرار می گیرد و به شما امکان می دهد دو بار لباسشویی را همزمان انجام دهید.

یک مزیت این است که واشرهای پایه پایه واشر اصلی را از زمین 12 تا 16 اینچ بالا می برند و دسترسی به داخل سطل شستشو را آسان می کنند. با این حال ، آنها فضای بیشتری را اشغال می کنند.

هنگام جستجوی واشر پایه ، مطمئن شوید که با مدل واشر فعلی شما سازگار باشد. توجه: همه واشرهای بار جلو قابل انباشته نیستند ، بنابراین هنگام جستجوی بهترین ترکیب واشر و خشک کن انباشته این موارد را در نظر داشته باشید.

بهترین ماشین لباسشویی با کارایی بالا (HE) از آب کمتری برای تمیز کردن بار لباس استفاده می کنند. واشرهای بار جلو معمولاً ماشین آلات HE در نظر گرفته می شوند.

بهترین ماشین لباسشویی با بار بالا با تنظیم HE نیز واجد شرایط هستند. شوینده HE لازم است. این محصولات غلیظ نسبت به ماشین آلات سنتی دارای میزان کمی لجن هستند و از آب (و انرژی کمتری) استفاده می کنند.

برخی از واشرهای با بازده بالا دارای دو محفظه شستشوی جداگانه در یک دستگاه هستند تا به شما امکان شستشوی همزمان دو رخت لباس را بدهند.

یک سطل بزرگ بزرگ و یک سطل کوچک کوچکتر وجود دارد که برای جداسازی رنگ و پارچه یا مقابله با بارهای کوچکتر در صورت لزوم ایده آل است.

وقتی فضا در سطح بالایی قرار دارد ، یک واشر و خشک کن ترکیبی عملکرد واشر و خشک کن جداگانه را ارائه می دهد اما فضای کمتری را اشغال می کند.

اینها نیز فاقد دریچه هستند ، بدین معنی که هیچ مجاری به بیرون لازم نیست.
واشرهای دوتایی را خریداری کنید
واشر ترکیبی فروشگاه / خشک کن
ویژگی های ماشین لباسشویی
بهترین ماشین لباسشویی امروز زندگی را راحت تر می کنند. چه ویژگی های خاصی شما را مورد توجه قرار می دهد؟ تعداد بسیار کمی وجود دارد. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه وجود دارد.

یک لباس اضافه کنید: بعد از قفل شدن درب (یک ویژگی ایمنی خوب) ، یک درب جداگانه وجود دارد که به شما امکان می دهد آن کالایی را که فراموش کرده اید در سبد قرار دهید ، بیندازید.

Deep Fill / Deep Water: با پر کردن وان با آب بیشتر در طول دوره شستشو و شستشو ، یک تمیزکاری کامل را ارائه می دهد.

اتصال Wi-Fi: یک واشر متصل به Wi-Fi به شما امکان می دهد بار شستشوی خود را از راه دور شروع کنید ، زمان شستشو را کنترل کنید و از طریق یک برنامه مناسب تلفن هوشمند ، یک تشخیص سریع انجام دهید.

لیست این ویژگی ها همچنین شامل شستشوی سریع ، شستشوی تأخیری ، سرویس بهداشتی ، تمیز کردن بخار ، دستگاه های شوینده

مواد پاک کننده بر پایه اکسیژن است که بدون سفید کننده ، روشن شدن چین و چروک ، سینک داخلی برای لباس های قبل از خیساندن و متعادل سازی بار به صورت خودکار انجام می شود.

فضای شستشو ، اتصالات و نصب
واشر و خشک کن سفید در یک کمد.

اجزای سازنده بهترین ماشین لباسشویی

به طور کلی ، محل بهترین ماشین لباسشویی شما نیاز به درایو و خشک کن دارد. ماشین آلات جدید شما باید متناسب با فضای شما باشد. اما قبل از اندازه گیری فضای خود ، باید موارد زیر را داشته باشید:

کف بدون شیب 1 اینچ بیشتر

خطوط آب سرد و گرم در فاصله 3 فوت از اتصالات واشر ؛ بهتر است هنگام خرید یک واشر جدید ، شیلنگ های تأمین آب را تعویض کنید

یک اتصال تخلیه فاضلاب

استفاده از ظرف تخلیه را برای نصب واشر طبقه دوم در نظر بگیرید

یک سیم برق 3 یا 4 شاخه برای خشک کن شما بسته به نوع تنظیمات پریز برق دارد

همچنین مهم است که بدانید دستگاه جدید شما می تواند قلاب شود. در و راهروها باید به اندازه ای گسترده باشند که بتواند ماشین و کامیون دستی را در خود جای دهد. قبل از رسیدن تیم تحویل مبلمان و سایر وسایل منقول را پاک کنید.

فضای خود را اندازه بگیرید

جلو: حدود 4 فوت جلوتر برنامه ریزی کنید تا امکان بارگیری و تخلیه را داشته باشید.عرض: واشرها و بهترین ماشین لباسشویی ها برای کاهش صدا و گردش هوا به حداقل 1 اینچ فضا در دو طرف نیاز دارند.

عمق: حداقل 6 اینچ فضا برای منافذ خشک کن ، اتصالات آب و زهکشی اضافه کنید.ارتفاع: لودرهای بالایی برای درب حداقل به 20 اینچ فاصله بالاتر از ماشین نیاز دارند

 

. همچنین کابینت های بالاتر از واحد را در نظر داشته باشید. پایه ها به حداقل فضای مورد نیاز 7 تا 16 اینچ ارتفاع خواهند داشت.

قبل از استفاده از اولین واشر ، کمی وقت بگذارید تا درباره واشر جدید خود بخوانید. برخی از ویژگی های جدید ممکن است تجربه شستشو را کمی متفاوت از آنچه شما عادت کرده اید کنید

، به خصوص اگر مدتی است که واشر قدیمی خود را داشته باشید.

ایندکسر