[ad_1]

بسیاری از مردم با شنیدن “رابطه جنسی گاه به گاه” به یک شب فکر می کنند. این یک سبک اتصال یکبار مصرف است. آنها معمولاً برای بسیاری از افراد پیش فرض هستند ، مگر اینکه جنسیت یا رابطه به ویژه خاص باشد. با این حال ، بسیاری از مردم این ایده را دارند که حداقل گزینه را برای دیدن دوباره یک شریک جنسی باز نگه دارند. در واقع ، بسیاری از سبک های گاه به گاه روابط وجود دارد ، که عکس های یک شب فقط یکی از آنها است.

صرف نظر از شکلی که چیدمان گاه به گاه شما به خود می گیرد ، توصیه من به ندرت مردد است: آن را بالا نگه دارید و قبل از بیرون آمدن لباس بگویید. اگر عامل کاهش دهنده ای دارید که نیاز به یک شبه بودن رابطه جنسی دارد (مثلاً بگویید به زودی ترک می کنید) ، این را بگویید. اگر در برابر گفتن هر چیزی مقاومت می کنید زیرا می ترسید این بدان معناست که فرد دیگر نمی خواهد با شما بخوابد ، این نشانه خوبی است که باید آن را بگویید ، لعنت بر آن دروغ برای نگه داشتن شخصی که به شما اهمیت می دهد نوعی حمله و بسیار احمقانه است. اگر می دانید که یک معامله شکن دارید ، معامله لعنتی را بشکنید و ادامه دهید.

تصمیم بگیرید که دوباره یکدیگر را ببینید ، روحیه شکل بدی است. یک یادداشت تشکرآمیز ارسال کنید و اگر ماه آینده آنها را در فروشگاه مواد غذایی مشاهده کردید ، پشت کومبوچا پنهان نشوید. با شرکای جنسی خود مانند افراد رفتار کنید ، حتی اگر قصد دیدن دوباره آنها را برهنه ندارید.

رشته ای ندارم!

هیچ توافق نامه مردمی (NSA) ضمیمه نمی شود ، آنها زیرمجموعه خاصی از رابطه جنسی گاه به گاه هستند ، تأکید بر گاه به گاه. بیشتر اوقات ، NSA به این معنی است که شما و شریک زندگی خود به عنوان نهادهای حاکم عمل می کنید و انتظارات صفر را نسبت به یکدیگر برقرار می کنید. وارد می شوید ، ترک می کنید ، وقتی می خواهید پاتوق می کنید و بقیه اوقات استرس کاری که آنها انجام می دهند را ندارید. NSA وقتی بهترین کار را می کند که هیچ کس دوست عاشقانه نداشته باشد و شما برای رابطه جنسی دور هم جمع شوید و نه بیشتر. این در تضاد با روابط FWB ذکر شده در بالا است ، جایی که شما مانند جوش بین همه موارد سکسی آویزان می شوید.

NSA یک انتخاب مناسب برای افرادی است که علاقه ای به کشتی ارتباطی R-capital ندارند و رابطه جنسی را به عنوان تنها راه برای راه رفتن با یکدیگر ترجیح می دهند. مانند همه انواع رابطه جنسی ، روابط NSA با رعایت برخی قوانین اساسی بهترین عملکرد را دارد:

پرس ده سرعته

دریافت: راهنمای روابط گرم ، سالم و رابطه جنسی بی شرمانه

پرس ده سرعته
amazon.com

18.00 دلار

از بدن خودتان محافظت کنید.

فرض کنید شریک زندگی شما با افراد دیگر رابطه جنسی برقرار کرده و پروتکل های خود را بر این اساس انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که STI از قانون انتقال پذیری پیروی می کند: هر کسی که شریک زندگی شما با او تماس پوست / بدن دارد ، در واقع تماس پوست / بدن دارد. شما نمی توانید کاری که شرکای شریک زندگی خود انجام می دهند کنترل کنید ، بنابراین پروتکل هایی ایجاد می کنید که باعث می شود به طور مستقل احساس امنیت کنید.

به شریک زندگی خود احترام بگذارید.

نیازی نیست عاشق کسی باشید تا به شخصی که احترام می گذارد و از ایمنی او مراقبت کنید. اگر چیزی بر سلامتی یا زندگی عاطفی شما تأثیر می گذارد که بر شریک جنسی شما تأثیر می گذارد (مانند STIs یا پروتکل رابطه جدید یا مرز) ، قوانین رضایت (و نجابت عادی) شما را ملزم می کند که آن را به آنها گزارش دهید.

به خودت احترام بگذار.

اگر مشکلی تغییر کرد و شما نیاز به مذاکره مجدد در مورد شرایط رابطه خود دارید ، این کار را انجام دهید. در سکوت رنج نبرید ، وانمود کنید که همه چیز به خودی خود کار خواهد کرد. به ندرت اتفاق می افتد.

یکی از سخت ترین چیزها در مورد پیمایش افراد در روابط NSA ، زمان تسخیر احساسات است. غالباً برای خنک نگه داشتن فشار وجود دارد که به آن “هیچ احساسی ندارم” نیز گفته می شود. درست است که احساسات می توانند اوضاع را پیچیده کنند. همچنین درست است که احساسات خوب هستند و تلاش برای سرکوب آنها تضمین می کند که اوضاع را بدتر می کند. نسبت به احساسات باز باشید. ممکن است که دوست NSA شما به شما پاسخ دهد. اگر آنها این کار را نکنند ، می توانید در مورد آنچه که هر دو برای ایجاد احساس خوب رابطه در آینده به آن نیاز دارید ، یک گفتگوی صادقانه داشته باشید.

اشتراک mvp سلامت مردانه

به مرزهای NSA احترام بگذارید.

شما به عنوان یک فرد در یک توافق نامه NSA ، حق ندارید به دیگری بگویید با بدن خود چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید. نمی توانید به آنها بگویید با چه کسی بیرون بروند ، با چه کسی دمار از روزگار بگذارند یا هر چیز دیگری. (این معمولاً در مورد همه روابط صادق است ، اما خصوصاً از ویژگیهای بزرگ NSA است.) شما می توانید مانند هر کسی ابراز نگرانی کنید ، اما شرایط مشخص است: هر کسی می تواند هر کسی را که می خواهد لعنتی کند وقتی که بخواهد ، و شما رأی دادن را درک نمی کنید. بنابراین اگر در کلوپ با یک عیار دیگر به آنها برخورد کنید ، حسادت شما کار شماست ، نه مشکل آنها.

توافق نامه های NSA می توانند در معاملات کوتاه مدت یا بلند مدت به خوبی کار کنند. آنها اغلب وقتی یکی از شما عاشق شخص دیگری می شود ، رابطه دیگری با پارامترهای مختلف ایجاد می کند یا به دلایلی تصمیم می گیرد آن را ترک کند ، پایان می یابد. شما مجاز هستید که با این فرد ملایم و مهربان باشید و قطعاً باید مانند آنها با یک انسان رفتار کنید.

زوج همجنسگرای مهربان که روی کاناپه خانه استراحت می کنند

الیور روسیگتی ایماژ

غنیمت غنیمت غنیمت!

آه ، غنیمت نجیب. آنها از زمان های بسیار قدیم وجود داشته اند ، شاید از طعمه دره شروع شده و به کبوتر حامل شکاری تبدیل شده اند ، سپس در نامه شکار و تلگرام طعمه ، قبل از رسیدن به جدیدترین سلف ما ، تماس تلفنی طعمه. امروزه ، چند شکلک متن می تواند کار را انجام دهد. خوشبختانه ، در حالی که فناوری تغییر کرده است ، برچسب نسبتاً ثابت است. در اینجا پنج قانون برای شروع تماس وجود دارد:

1) این طعمه تنها در صورتی است که قبلاً با هم رابطه جنسی داشته باشید.

   به عنوان یک قاعده کلی ، یک جلسه کوتاه و با نگهداری کم به کسی که هنوز او را نزده اید ، یا حداقل در مورد او صحبت نکرده اید. فقط چسبناک است تنها استثنا؟ اگر از طریق برنامه یا وب سایتی که برای تخمگذار طراحی شده است ، به سبک NSA با آنها روبرو شده اید. با این حال ، این یک اتصال فنی است ، نه یک تماس طعمه.

   2) با نیت خود روشن باشید.

   اگر کسی را به یک شام امیدوار کننده و یک فیلم دعوت می کنید ، اما همه آنچه می خواهید رابطه جنسی است ، در این مورد صادق باشید. حداقل قبل از آمدن آنها را مطلع کنید که “خوردن” یک حسن تعبیر است.

   3) دو برابر نکنید.

   ارسال متن به Hottie # 1 چه مدت قبل از ارسال پیام به Hottie # 2 منتظر می مانید؟ اگرچه هیچ علمی برای این تأثیر وجود ندارد ، اما بی حوصلگی شکل بدی است. قبل از رفتن به مورد بعدی ، به Hottie # 1 فرصت کافی بدهید تا پاسخ دهد. یک ساعت یک قانون خوب است. شاید آنها در سینما بودند؟

   4) به قول خود احترام بگذارید.

   کاری نکنید که آنها از داخل یک دسته حلقه پرش کنند تا وارد تخت شما شوند. با آنها ملاقات می کنید یا شما؟ چه زمانی؟ بهتره پس اونجا باشی ، بچه. آوردن مربا به محل خود و سپس از دست دادن زمان در بار ، یک روش عالی برای اطمینان از تکرار نکردن خود و بدتر از آن ، شهرت بدی است.

   5) خواب اجباری نیست ، اما باید از قبل توافق شود.

   لگد زدن به فردی که به محدودیت محدود می شود در حالی که هیچ راه آسان و مطمئنی برای رسیدن به خانه در ساعات پایانی وجود ندارد ، جالب نیست. اما اگر هنوز تصمیمی برای آن گرفته نشده است ، انتظار خوابیدن نیز فرض است. بنابراین آن را صحبت کنید. اگر دوست شما که دارای انفجار است نیاز به خوابیدن دارد ، اما شما نمی خواهید تختخواب خود را به اشتراک بگذارید ، مطمئن شوید که گزینه مناسب دیگری در جای شما قرار دارد.


   چاپ مجدد با مجوز از Getting it: راهنمای روابط گرم ، سالم و رابطه جنسی بی شرمانه توسط آلیسون مون کپی رایت © 2020. تصاویر جلد توسط لیزا تگتمایر کپی رایت © 2020. منتشر شده توسط Ten Speed ​​Press ، بخشی از خانه تصادفی پنگوئن.

   این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

  [ad_2]

  منبع: dojedareh-news.ir

  ایندکسر