[ad_1]

 • هنگامی که Taishia Adams مسئولیت را به عهده گرفت لیسانس، ABC از او و خواستگارها عکسهای تبلیغاتی جدیدی گرفت.
 • در نگاه اول ، عکس همه شرکت کنندگان مانند دسته ای از بچه ها با کت و شلوار است.
 • اما اگر به جی دقت کنید ، یک شکست کاملاً شاد در نزدیکی پاهای او وجود دارد.

  وقتی کلر کراولی “منفجر شد” لیسانس عاشق شدن چند هفته قبل از برنامه ، تهیه کنندگان ABC گفتند که نمایش باید ادامه یابد. آنها خواستگاران دیگر را تنظیم کردند ، بچه های جدیدی آوردند و رد شدند لیسانس چوب Taishia Adams.

  آنها همچنین عکس های تبلیغاتی کل بازیگران را دوباره طراحی کردند. بنابراین پسران نشستند و با تایشیا در شب جدید خود ژست گرفتند. نگاهی سریع به عکس به نظر می رسد مانند هر گروه دیگری که در واقعیت نشان گرفته شده است. اگر چیز دیگری در نگاه اول به نظر برسد ، چیزهای دیگری هم هست ، اگر می دانید کجا را جستجو کنید.

  این یک شکست تأیید شده فتوشاپ نیست ، اما قطعاً یک شکست است – و یک بوت پر جنب و جوش است. برای دیدن آن ، باید جی را بزرگنمایی کنید. اگر اولین پاسخ شما این است که “چه کسی؟” شما تنها نیستید. بسیاری از طرفداران او را با زک کلارک ، معروف به نیک ویال ، که به او ملحق می شود اشتباه گرفته اند عزب ملت ، این فصل بنابراین ، بگذارید شما را به خواستگار مناسب نشان دهم.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  جی در ردیف پشتی کنار کنی دوم به راست است. او موهای قهوه ای ، کت و شلوار آبی و پیراهنی سفید دارد. خوب ، اکنون پای او را اسکن کنید. من به شما کمی وقت می دهم تا تمرکز کنید و ببینید چه چیزی عزب حساب طرفداران اینستاگرام متذکر شد.

  abc "لیسانس"  فصل 16

  کریگ سیودینگتی ایماژ

  عکس دختر جی

  کفش های جی از زمین.

  کریگ سیودین

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  بله ، جی در بالای زمین معلق است (یا حداقل روی پاهایش می ایستد). چرا جی؟ به نظر نمی رسید که او به قدری بلند باشد که بتواند با بقیه بازیکنان مطابقت داشته باشد ، بنابراین کسی یا به او گفت که انگشتان پا را بگیرد یا اینکه دوباره لمس را انتخاب کند. همه پسران دیگر محکم روی زمین هستند و نیازی به فتوشاپ ندارند. FWIW ، کریس هریسون او را “یک شخص کاملا عالی” با “قلب خوب” خواند ، اما فراموش کرد که مهارت های خود به خودی را در لیوییت ذکر کند.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir