[ad_1]

خبر خوب برای طرفداران قدیمی براوو –زیر عرشه است برای فصل 8 برگردم و تا اینجا احمقانه بود. در اینجا یک خلاصه مختصر آورده شده است: یک خورشت اصلی کاملاً جدید در این نمایشگاه شروع به کار کرد و جایگزین کیت چستین ، بازیگر قدیمی فیلم شد. ادی لوکاس به امید عزیمت دوباره به کاپیتان لی پس از یک مبارزه کاملاً بزرگ پنج سال پیش ، به موقعیت گرامی یک بوزون بازمی گردد. خورشت سوم اصلی اکنون یک عرشه است و خورشت دیگری به زودی به قایق می پیوندد. و همه این اتفاقات می افتد قبل از طرفداران در مورد واکنش بازیگران به بیماری همه گیر ویروس کرونا در پایان فصل منشور خود می آموزند.

بله ، شما باید چیزهای زیادی را بپذیرید و تاکنون احتمالاً بسیاری از مسائل حل نشده دارید. آیا جیمز تاکنون با کاست دیگری ارتباط برقرار کرده است؟ آیا بالاخره ادی ثابت کرد که ارزش کاپیتان لی را دارد؟ و شین این کار را کرد چند وقت یاد بگیرید چگونه گره بولاین مناسب ببندید؟ آنچه درمورد موقعیت بازیگران می دانیم اینجاست زیر عرشه فصل 8 اکنون:

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ادی لوکاس

وقتی ادی پا روی My Seanna گذاشت ، دانست که باید ارزش خود را هم به کاپیتان لی و هم به طرفداران ثابت کند.

به نظر می رسد که سریال “OG bosun” یک کشتی را از قایق های تفریحی لوکس به طناب کشیده است. طبق صفحه اینستاگرام وی ، ادی در زادگاه خود بالتیمور طناب کشی های بزرگی انجام می دهد.

روباه فرانچسکا

در حالی که قطعاً به نظر می رسید خورشت اصلی که اخیراً تاج گذاری کرده بود در حال چرخش است تا در اوایل قسمت ها ضربه محکم و ناگهانی پیدا نکند ، به نظر می رسید با پایان نمایش Francesca کار را آسانتر می کند.

او بر اساس تمام عکس هایی که در اینستاگرامش منتشر کرده است ، در حال حاضر در استرالیا در خانه است و پس از یک فصل سخت چارتر در آفتاب خیس می شود و آرام می گیرد.

راشل هارگرو

اگر طرفداران فکر می کردند که پس از نمایش چه اتفاقی برای سرآشپز قایقرانی مورد علاقه کاپیتان لی افتاده است ، خوب ، شما خوش شانس هستید.

راشل در حال حاضر برای تعطیلات در مدیترانه کار می کند. او همچنین در اینستاگرام از خروج زودهنگام خود در فصل چارتر دفاع کرد. وی نوشت: “در اینجا یک صفحه اولویت واقعی برای منشور قایق بادبانی مهمان آورده شده است.” “… به این ترتیب شما نمی توانید سرزنش شوید وقتی همه چیز شروع به غرق شدن می کند!”

الیزابت فرانکینی

اگرچه مشخص نیست که کریستال های شفابخشی که الیزابت در ابتدای فصل با خود آورده بسیار به او کمک کرده اند ، اما متولد لانگ آیلند برای خودش بسیار خوب به نظر می رسد.

الیزابت در پس زمینه تمام عکسهای بیکینی که در صفحات اجتماعی خود منتشر کرد ، از یک درام عاشقانه کوتاه در فلوریدا فیلمبرداری کرد. شاید طرفداران بازیگران وی را در یک قسمت آینده ببینند؟

آب های آسان

وقتی ایزی به عنوان خورش سوم خود سوار My Seana شد ، کاملاً مشخص بود که برای پیشرفت باید در مکان مناسب باشد. این مکان درست بیرون از خانه معلوم شد ، جایی که چهارمین عرشه (و شاید باتجربه ترین) در تیم ادی شد.

بعد از فصل ، ایزی در کاوش در گوهرهای پنهان زادگاهش در نیوزلند کاملاً خوشحال به نظر می رسد. اگر به دنبال حتی بیشتر هستید زیر عرشه، او همچنین در اینستاگرامش با همکارانش به طور زنده س questionsال و جواب می دهد.

جیمز هاو

جیمز به عنوان ساکن کازانوا در این فصل ، بدیهی است که می خواست بیش از آنچه که می خواست کار کند و بیشتر کوشش کند و هم ادی را با نگرش ناامید کند. تا اینکه سرانجام سلسله مراتب را بدست آورد ، او هنوز هم سعی می کند به قلب یک (یا شاید دو) از اعضای خدمه خود جذاب شود.

اگرچه مشخص نیست که آیا جیمز از پایان فصل منشور با کسی رابطه برقرار کرده است ، اما مشخص است که یک زن به او چشم دارد – مادرش ایلین ، که او اغلب در صفحه اینستاگرام خود ارسال می کند.

شین کوپراسمیت

هنگامی که شین به عنوان یک عرشه به نمایش پیوست ، طرفداران کاملا گیج شدند که آیا تازه کار محافظت از محیط زیست برای کار یا استفاده از تعطیلات جشن آنجا بوده است. هواداران فقط در اواخر فصل خواهند فهمید که وضعیت او در My Seanna چه اتفاقی می افتد ، اما حداقل اکنون او می تواند گره مناسبی ببندد!

در پایان فصل ، شین برمی گردد تا هر جا که بتواند مقاومت را ارتقا دهد … این بدان معنی است که طرفداران می توانند او را در چت در اینستاگرام و TikTok پیدا کنند.

کاپیتان لی روزباخ

متأسفانه برای طرفداران ، مشخص نیست که آیا کاپیتان لی در هنگام شیوع همه گیر با قایق برگشت یا نه. اما حداقل زمان كیفیت کافی به كاپیتان داده شده است تا در 45 سالگی تولد اخیرشان با همسرش بگذرد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر