[ad_1]

در اوایل ژانویه 2019 ، فاکس تصمیم گرفت بینندگان خود را به نمایش کاملاً جدیدی از نمایش بازی ها ارائه دهد: خواننده نقاب دار. ایده این بود که دسته ای از افراد مشهور لباس های پیچیده ای بپوشند ، برخی از شناخته شده ترین آهنگ های معروف امروز را به آنها نشان دهند و میزبان هیئت داوران باشند تا هویت خود را از طریق یک سری سرنخ ها فاش کنند. به اندازه کافی ساده

اما پس از چهار فصل ، تولیدکنندگان این مجموعه محبوب تصمیم گرفتند میزان پیش بینی را افزایش دهند. با آخرین نمایش خود ، رقصنده نقاب دار، او همه چیزهایی را که در نمایش خواهر خوانندگی خود دوست دارید به شما می دهد ، اما با یک پیچ و تاب. به جای استفاده از آواز برای شناسایی افراد مشهور ، اکنون همه چیز در مورد موفقیت است.

قبل از شروع برنامه ، در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد نمایش آینده ارائه می شود:

چیست رقصنده نقاب دار مربوط به؟

این ایده در ابتدا به عنوان کلاهبرداری آغاز شد نمایش الن دی جنرس به زمانی که خواننده نقاب دار این اولین فصل بود الن دی جنرس سعی می کرد بفهمد دقیقاً کدام یک از میهمانان مشهورش با لباس مبدل رقصیده اند. بعد از اتمام روال ، این دو نفر حدس می زنند چه کسی است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

حدود یک سال بعد (و کشف ادویه توسط رئیس فاکس برای سرگرمی و تبلیغات جایگزین ، راب وید) ، DeGeneres اعلام کرد که نسخه سریالی کامل بخش رقص خود را تولید می کند. این نمایش از رقبای مشهور خود انتظار دارد “رقص های منحصر به فرد انجام دهید“و قبل از شروع به گفتن اینکه شناسایی افراد مشهور از طریق صدای آنها آسان خواهد بود – آنها نیز تغییر خواهند کرد.

“این به همان سرگرم کننده و شدید خواهد بود خواننده نقاب دار ،DeGeneres در اعلام کرد بیانیه رسمی از اوایل ژانویه 2020. “من نمی توانم صبر کنم!”

چه وقت رقصنده نقاب دار برتر؟

DVR های خود را آماده کنید –رقصنده نقاب دار اولین نمایش خود را در 27 دسامبر ، دقیقاً به وقت تعطیلات ، آغاز کرده است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

چه کسی هیئت منصفه را تشکیل خواهد داد رقصنده نقاب دار؟

خوب ، خبر خوب برای خواننده نقاب دار طرفداران چون کن یونگ مورد علاقه طرفداران هنگام آغاز نمایش در هیئت داوران خواهد بود. سابق اسطوره آمریکایی قاضی پائولا عبدول ، بورلی هیلز ، 90210 ستاره برایان آستین گرین و دبیرستان موسیقی اشلی تیزدیل ستاره نیز به او می پیوندد.

آنها نیز ملحق خواهند شد دفتر ستاره کریگ رابینسون ، که مجری این سریال خواهد بود.

چگونه می توانم تماشا یا پخش جریانی کنم؟ رقصنده نقاب دار چه موقع پخش می شود؟

اشتراک mvp سلامت مردان

آیا داستانهای بیشتری درباره تناسب اندام ، سلامتی و تغذیه می خواهید؟ برای ثبت نام در برنامه MVP ما برای دسترسی انحصاری به بهترین محتوای موجود ، اینجا را کلیک کنید. (به ما اعتماد کنید ، دیگر به عقب نگاه نخواهید کرد)

سلامت مردان

این نمایش به صورت زنده از وب سایت شبکه پخش خواهد شد و همچنین در برنامه های آیفون و اندروید آن نیز در دسترس خواهد بود.

همیشه می توانید روز بعد آن را در Hulu تماشا کنید یا در سیستم عامل های پخش جریانی دیگر ، مانند تلویزیون اپل، سال، تلویزیون آتش، Google Chromecast، ایکس باکس یا Kindle Fire.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir