[ad_1]

معمولاً افراد مشهوری که به عنوان سوژه در ما فعالیت می کنند آموزش به عنوان … مجموعه های ویدیویی افراد مشهوری هستند که به تناسب اندام به عنوان جنبه ای از سبک زندگی خود توجه می کنند. این افراد بیشتر اوقات متخصص نیستند – آنها به استعداد خود در زمینه های دیگر مانند موسیقی و فیلم معروف هستند. این ستاره ها به مربیان و مربیان مشاهیر بستگی دارند تا به آنها آموزش دهند که چگونه آموزش ببینند و اغلب از این متخصصان می خواهند که به آنها کمک کنند در ویدیوهای ما دقیقاً چه کار کنند و چرا انجام دهند.

بابی ماکسیموس موضوع ویدیویی معمولی ما نیست. او ستاره است و متخصص و دیگران – او یک مبارز سابق UFC ، مربی ویژه برنامه های ویژه و نویسنده است بدن ماکسیموس یک کتاب. ماکسیموس به عنوان یکی از سلامت مردانسازگارترین و مشهودترین متخصص آموزش است که به صورت هفتگی میزبان تمرینات در صفحه اینستاگرام ما است و تجربه خود را به سایر مطالب مجله کمک می کند.

اشتراک mvp سلامت مردانه -

برای دسترسی به محتوای اختصاصی تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید

سلامت مردان

اکنون ، ماکسیموس دعوت می کند MH خدمه ای برای پیوستن به او در سالن ورزشی خود برای تعیین دقیق آنچه در برنامه آموزش شخصی وی گنجانده شده است. فقط انتظار چیزی پر زرق و برق ندارید. او می گوید: “ما فقط به یک دلیل اینجا هستیم: برای اینکه الاغ هایمان کار کنند.”

سه م mainلفه اصلی برای یک تمرین استاندارد Maximus وجود دارد:

احساس خوبی دارم

ماکسیموس می گوید: “من می خواهم آسیب نبینم.” او اکنون 42 ساله است ، بنابراین “مایل های زیادی” روی بدن خود دارد ، اما همچنین بر حفظ سلامتی و توانایی حرکت و کار با افزایش سن تمرکز دارد.

بهره وری

ماکسیموس ادامه می دهد: “من می خواهم با اسب بخار واقعی کنار بیایم.” “من نمی خواهم جزو آن دسته از بچه ها باشم که خوش قیافه است اما هیچ چیز زیر کوله ندارد.” او مشتری ها را در بالاترین سطح آموزش می دهد و می خواهد وقتی وقت کار فرا رسیده است بتواند پاتوق کند.

به نظر خوب میاد

او می گوید: “من می خواهم بتوانم پیراهنم را در هر مکان و هر زمان دربیاورم و افتخار کنم.”

تمرین بعدی شامل هر سه م componentsلفه در یک جلسه است. اگر می خواهید مثل بهترین ها تمرین کنید ، آن را امتحان کنید – فقط مطمئن شوید که آن را با سرعت خود انتخاب می کنید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

آموزش م theلفه های بابی ماکسیموس 3

بابی حداکثر

با احترام از بابی ماکسیموس

احساس م componentلفه خوبی دارید – تحرک

چمباتمه زدن روی دیوار

2 ست 5 تکراری

اسکوات روی دیوار بالا *

1 مجموعه 5 تکراری

* این یک نسخه بهبود یافته از تمرین قبلی برای کسانی است که به یک چالش اضافی نیاز دارند. تا زمانی که به نسخه اصلی تسلط پیدا نکردید ، سعی نکنید.

روی سر چمباتمه بزنید

5 تک سنگین (5 ست 1 تکرار)

م componentلفه عملکرد

Deadlift و Banded Jump Sequence

5 دور (2 تکرار در ددلیفت و 5 پرش با روبان)

Trap Bar Deadlift برای پرش سری

5 تا 10 دور

یک ملفه خوب را ببینید

پا

3 ست 10 تا 15 تکراری

تثلیث مقدس

50 کشش ، 50 قطره ، 50 کشش

می خواهید تمرینات مشهور بیشتری داشته باشید؟ همه فیلم های Train Like را مشاهده کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر