[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

ما می توانیم همه از یک کوکتل مناسب استفاده می کنند [gestures at world].

ارشد تقطیر یوسف چرنی ، بنیانگذار Cutwater Spirits در سن دیگو ، کالیفرنیا ، یکی دو چیز را در مورد لیبل های با کیفیت می داند.

اما هنگامی که به دستگاه تقطیر برای تولید ضد عفونی کننده دست برای کارگران خط مقدم در هنگام شیوع همه گیر می رفت ، حتی بیشتر در مورد تمرکز و انعطاف پذیری اطلاعات کسب کرد.

قطع کننده مدار

.

بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم ما حداقل یک سال زودتر مرتبش کرده ایم ما شریک Padres شدیم و یک قوطی برای روز افتتاحیه طراحی کردیم که آمد و رفت. یکی از چیزهای بزرگی که ما در سال 2020 داشتیم این بود که ما می خواهیم کارهای زیادی با مکان های مختلف انجام دهیم: سالن های کنسرت. ورزشگاه ها و رویدادهای مهم عرصه محور. و این گونه ناپدید شده است ، که بخش بزرگی از جریان درآمد ما برای سال است.

ما نیاز فوری را دیدیم برای ضد عفونی کننده دست در چند هفته اول بحران ، همه وحشت کردند و کل محصولی را که در آنجا بود خریداری کردند. از نظر تقطیر ، بخشی از تجارت ما مدیریت الکل با قدرت بالا است. ما آماده آن هستیم.

اشکال mvp

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت مردان ، از جمله مصاحبه افراد مشهور ، تمرینات و برنامه های غذایی ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

سخت ترین قسمت برای این ، هر چند عجیب به نظر می رسد ، بطری هایی دریافت کردم. همه در تلاش بودند ضدعفونی کننده دست را بطری کنند و در یک لحظه ما در حال بررسی این موضوع بودیم که شاید آن را در نان شیرینی زنجفیلی کوچک قرار دهیم زیرا چیز دیگری پیدا نکردیم. در پایان ، ما حدود 20 هزار بطری اهدا کردیم.

ما این کار را کردیم که بانک مواد غذایی در سن دیگو نقطه اصلی توزیع ما خواهد بود. ما می خواهیم اولین پاسخ دهندگان به ما بگویند [about] تعامل با مردم ، ندانستن میزان تماس با آنها و همچنین آرامش خاطر آنها از داشتن همیشه ضد عفونی کننده در دست. وقتی این قسمت از کارگران خط مقدم را در این باره شنیدید ، سخت است که نخواهید تا آنجا که ممکن است تولید کنید.

یوسف چرنی

حسن نیت

اگر چیزی، [the pandemic] این ما را به اینجا وادار کرد تا سعی کنیم کارهای پیچیده تری را انجام دهیم که قبلاً قبلاً به آنها نرسیده بودیم. حالا فکر می کنیم ، “خوب ، وقتی به بارها رفتم ، در واقع قصد داشتم یک مارگاریتای انبه سفارش دهم.” پس بیایید اکنون به این موضوع بپردازیم. یا اینکه روسهای سفیدپوست بخاطر جنبه کرمی فکر کردن برای ما خیلی سخت بود. بنابراین بیایید اکنون وقت بگذاریم تا این روسی سفید را واقعاً درست کنیم.

ما در یک آزمایشگاه نشسته ایم و ما این چیزها را اختراع می کنیم. ما قادر به خم شدن و تمرکز بر روی مسائل هستیم. وقتی مردم در خانه نشسته اند ، ممکن است از خود بپرسند و کمی عمیق تر به نظر برسند ، “من اینجا چه می نوشم؟” شاید قبل از همه گیری ، فقط آن را گرفته و غلتاندند. اما اکنون کمی وقت اضافی برای آنلاین شدن وجود دارد ، کمی تحقیق کنید ، اینستاگرام ما را مرور کنید و کمی بهتر ما را بشناسید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر