[ad_1]

با نزدیک شدن به تعطیلات زمستانی ، شما نزدیکتر می شوید و می توانید برنامه ریزی وعده غذایی سالانه خانواده خود را شروع کنید. چه شما و چه عزیزانتان با صرف صبحانه کریسمس ، ناهار در هانوکا یا شام در کوانزا جشن بگیرید ، همه غذاهای جشن یک چیز مشترک دارند: دسرهای جشن. اما در سراسر کشور ، آب نبات های شیرین برای تعطیلات متفاوت است. وب سایت جستجوی کار Zippia از Google Trends برای شناسایی دسر کریسمس مورد علاقه آمریکا در ایالات متحده استفاده می کند ، و یک غذای شیرین به طور شگفت انگیزی بیش از بقیه فصل تعطیلات برجسته بود: کیک پنیر.

این شرکت بیش از 40 دسر کلاسیک کریسمس را انتخاب کرده و به Google Trends مراجعه کرده است تا ببینید کدام یک از آنها در طول تعطیلات در هر ایالت بسیار مورد تقاضا هستند. در سراسر کشور حجم تقاضا برای دستکاری های جشن ، پوست نعناع ، دسرهای شیرینی زنجبیلی و کیک پنیری آسمانی است. اگرچه در برخی از ایالات کلاسیک مبهم بسیاری وجود دارد.

دسر کریسمس مورد علاقه از یک کارت دولتی

در حالی که کیک پنیر در بیشتر کشورها در حوالی تعطیلات مصرف می شود ، پودینگ ، شیرینی و کلوچه نیز از دسرهای محبوب هستند.

زیپیا

9 کشور عظیم هر ساله برای دسر تعطیلات خود به کیک پنیری روی می آورند. پودینگ در جایگاه دوم قرار دارد ، چهار کشور دسر مایع خاص را به جای سایر کشورها انتخاب می کنند. پنج کشور نوعی کیک نان شیرینی زنجبیلی مانند کیک یا شیرینی زنجفیلی را ترجیح می دهند ، در حالی که 10 کشور طرفدار انواع کوکی ها هستند ، از یک شکلات کلاسیک گرفته تا بوسه نعناع برای تعطیلات. و به دلایلی ، یوتا و واشنگتن واقعاً آبنبات میوه ای را در تعطیلات دوست دارند (بخوانید: به ترتیب Jolly Ranchers و Skittles).

یکی دیگر از یافته های شگفت آور در ایالت Zippia از تجزیه این کشور این است که فقط یک ایالت عاشق کلاسیک تعطیلات است که آب نبات است و آن آیداهو است. دسامبر برای نیوجرسی و ایلینوی به معنای سانتا کلاوس است که به معنی نسخه های شکلاتی Old Saint Nick است. در مورد وایومینگ و آریزونا؟ آنها ترجیح می دهند با تهیه تخم مرغ سنتی و شکلات داغ ، کیک را به ترتیب به صورت مایع تهیه کنند. شما می توانید تجزیه و تحلیل شیرینی کریسمس مورد علاقه خود را در هر کشور در وب سایت Zippia مشاهده کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir