این کارت دسرهای کریسمس مورد علاقه مردم را در سراسر ایالت نشان می دهد


با نزدیک شدن به تعطیلات زمستانی ، شما نزدیکتر می شوید و می توانید برنامه ریزی وعده غذایی سالانه خانواده خود را شروع کنید. چه شما و چه عزیزانتان با صرف صبحانه کریسمس ، ناهار در هانوکا یا شام در کوانزا جشن بگیرید ، همه غذاهای جشن یک چیز مشترک دارند: دسرهای جشن. اما در سراسر کشور ، آب نبات های شیرین برای تعطیلات متفاوت است. وب سایت جستجوی کار Zippia از Google Trends برای شناسایی دسر کریسمس مورد علاقه آمریکا در ایالات متحده استفاده می کند ، و یک غذای شیرین به طور شگفت انگیزی بیش از بقیه فصل تعطیلات برجسته بود: کیک پنیر.

این شرکت بیش از 40 دسر کلاسیک کریسمس را انتخاب کرده و به Google Trends مراجعه کرده است تا ببینید کدام یک از آنها در طول تعطیلات در هر ایالت بسیار مورد تقاضا هستند. در سراسر کشور حجم تقاضا برای دستکاری های جشن ، پوست نعناع ، دسرهای شیرینی زنجبیلی و کیک پنیری آسمانی است. اگرچه در برخی از ایالات کلاسیک مبهم بسیاری وجود دارد.

در حالی که کیک پنیر در بیشتر کشورها در حوالی تعطیلات مصرف می شود ، پودینگ ، شیرینی و کلوچه نیز از دسرهای محبوب هستند.

زیپیا

9 کشور عظیم هر ساله برای دسر تعطیلات خود به کیک پنیری روی می آورند. پودینگ در جایگاه دوم قرار دارد ، چهار کشور دسر مایع خاص را به جای سایر کشورها انتخاب می کنند. پنج کشور نوعی کیک نان شیرینی زنجبیلی مانند کیک یا شیرینی زنجفیلی را ترجیح می دهند ، در حالی که 10 کشور طرفدار انواع کوکی ها هستند ، از یک شکلات کلاسیک گرفته تا بوسه نعناع برای تعطیلات. و به دلایلی ، یوتا و واشنگتن واقعاً آبنبات میوه ای را در تعطیلات دوست دارند (بخوانید: به ترتیب Jolly Ranchers و Skittles).

یکی دیگر از یافته های شگفت آور در ایالت Zippia از تجزیه این کشور این است که فقط یک ایالت عاشق کلاسیک تعطیلات است که آب نبات است و آن آیداهو است. دسامبر برای نیوجرسی و ایلینوی به معنای سانتا کلاوس است که به معنی نسخه های شکلاتی Old Saint Nick است. در مورد وایومینگ و آریزونا؟ آنها ترجیح می دهند با تهیه تخم مرغ سنتی و شکلات داغ ، کیک را به ترتیب به صورت مایع تهیه کنند. شما می توانید تجزیه و تحلیل شیرینی کریسمس مورد علاقه خود را در هر کشور در وب سایت Zippia مشاهده کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>