[ad_1]

یانیک و مایکل از کانال خانواده Calisthenics با الهام از تجربه اخیر همکار YouTuber ، استن براونی ، برای آخرین فیلم چالش برانگیز خود ، آزمون آمادگی جسمانی ارتش (PFT) ارتش آمریکا را انجام دادند. PFT که ارزیابی می کند آیا تناسب عملکردی یک نامزد برای شروع آموزش مقدماتی کافی است یا خیر ، شامل 2 دقیقه فشار ، 2 دقیقه نشستن و 2 مایل دویدن (3.2 کیلومتر) است.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

با توجه به اینکه تمرینات وزنه ای سقوط می کنند زیاد یانیک و مایکل که در خانه چرخ های این افراد بسیار قرار دارند ، نگران چند دور ابتدایی آزمون نیستند. آنها با فشار دادن شروع می شوند ، جایی که حداقل 42 تکرار در 2 دقیقه اختصاص داده شده برای یک نتیجه پاس لازم است. هر تکرار باید با شکل صحیح انجام شود: بازوها به اندازه عرض شانه و زاویه آرنج 90 درجه در انتهای پایین حرکت.

یانیک اول حرکت می کند و در حالی که مایکل در 76 دقیقه با فشار دادن در 76 دقیقه نتیجه مطلوبی را کسب می کند هم امتیاز کامل می گیرد ، یک تکرار کمتر در 75.

بعد از یک دوره نقاهت 15 دقیقه ای ، آنها در مرحله بعدی شرکت می کنند: دراز نشست. شکل مورد نیاز در اینجا شامل زاویه 90 درجه زانو است ، کسی پاهای خود را نگه داشته است و هر دو باید با کمر بالا زمین را لمس کنند و برای شمردن یک نماینده تا بالا بیایند. 50 تکرار طول می کشد ، در حالی که 80 یا بیشتر یک نتیجه عالی است.

Yannick 88 تکرار (نتیجه عالی) قبل از سقوط دوباره روی تشک ، بدون نفس انجام می دهد. مایکل که بعدی است و تصمیم می گیرد حتی بهتر عمل کند ، می گوید: “شما اکنون کار من را سخت می کنید.” او این بار یانیک را به سختی شکست داد و با 89 تکرار پیروز شد. او می گوید: “احساس سرگیجه می کنم ، مرد ، و به مایکل می گوید ،” اگر 88 سالگی نداشتی ، من هرگز 89 سال نداشتم. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

دور سوم و آخر PFT دو مایل است که برای تکمیل آن حداقل زمان 15:54 لازم است. یانیک و مایکل این قسمت از آزمون را با هم انجام می دهند و دویدن را همزمان با یک نتیجه عالی دیگر به پایان می رسانند: زمان یانیک 10:53 است ، در حالی که مایکل یکی دو ثانیه قبل از او به پایان می رسد.

مایکل می گوید: “در ابتدا ، دویدن خیلی سخت برای من آسان بود.” “سپس من آن را احساس کردم … به خصوص پس از این شرایط.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir