[ad_1]

در یک ویدیوی اخیر YouTube ، Nate of The Run Experience آزمایش یک ماهه خود را مستند کرد که در آن هر روز 30 دقیقه می دوید بدون اینکه یک روز استراحت کند. او پس از دیدن a الهام گرفته بود تا این چالش را تجربه کند دنیای دونده تاریخچه نوارهای دویدن و کنجکاو است که آیا 30 روز متوالی دویدن باعث می شود او یک ورزشکار بهتر باشد یا منجر به آسیب دیدگی شود.

اشتراک mvp سلامت مردان

در ابتدا ، نیت می ترسد زیرا در بهترین شرایط شروع نمی شود ، که به زودی روشن می شود: “روز 3 و بدن من به فریاد می کشد ، بیشتر به این دلیل که تصمیمات احمقانه ای گرفته ام”. “یک روز قبل از شروع چالش ، 60 دقیقه تپه صعود کردم … و سپس 8 ساعت سوار ماشین شدم … احساس وحشت می کنم.”

با این حال ، او موفق می شود و در اواسط ماه هنوز هم می تواند اهداف روزمره خود را برآورده کند. وی روز 14 گفت: “من هنوز هم می توانم بدوم.” “گوساله های من خوب هستند ، معلوم شد که من فقط باید در مورد سرعت دویدن ، کفش هایی که می پوشم و زمین انتخاب کنم. من متوجه شده ام که اگر آن تپه های بزرگ را مانند گذشته بالا و پایین کنم ، می تواند گوساله های من را روشن کند. اگر من سرعت زیادی انجام دهم ، گوساله های من را نیز روشن می کند. آهسته ، آهسته تر از قبل بدوم و در واقع احساس خوبی داشته باشم. “

علاوه بر اینکه هر روز می دوید ، نیت تمرینات قدرتی خود را نیز ادامه می دهد – چیزی که معمولاً روزها در هنگام دویدن آن را نگه می دارد – که به این معنی است که پس از پایان تمرین روی پاهای سنگین می دوید.

او می گوید: “نکته شگفت انگیز در مورد دویدن هر روز این است که مهم نیست در هر یک از آن روزها چه کاری انجام می دهید.” “من در روزهای خاص تحمیل تمرینات خاص را متوقف کردم فقط به این دلیل که برنامه ام به آن نیاز داشت.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی بعد از تمام 30 روز کار گفت: “من واقعاً خوشحالم که این کار را انجام دادم ، زیرا گاهی فکر نمی کردم این کار را انجام دهم.” “چه اتفاقی می افتاد که این اتفاق خودخواهی رخ می دهد – دویدن ها مربوط به دویدن هفتگی شما است – به نظر نمی رسد که اصلاً چنین چیزی باشد. به نظر می رسد خوب است که روزانه فراز و نشیب ها را با توجه به آنچه در بدن شما است هدایت کنید این می تواند به شما بدهد. برای زنده ماندن به عکس خودخواهی نیاز داشت. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر