[ad_1]

از ابتدای شیوع همه گیر ، یوتیوب کریگ بنزین متعهد به آموزش منظم در حین قرنطینه شده است. او که قبلاً برای جمع آوری انگیزه برای حفظ ثبات لازم برای دستیابی به نتایج واقعی تلاش کرده بود ، این بار او در یک مربی شخصی و برنامه ای سرمایه گذاری می کند که به او کمک می کند تا پیشرفت خود را ردیابی کند.

وی در آغاز این چالش گفت: “من منتظر زمانی هستم که بتوانم بدون دردسر حرکت کنم و احساس کنم که همیشه انرژی بیشتری دارم.”

اشتراک mvp سلامت مردانه

بنزین فقط با تمرینات وزنه برداری ، از جمله پریدن جک ، فشار ، پنجره ، پیچ های روسی ، سوپرمن ، اسکات هوا ، اسکیت باز و ریپ شروع کرد. سرانجام ، او تمرینات دمبل را نیز در برنامه معمول خود قرار داد. وی 4 تا 5 بار در هفته به مدت 30 تا 45 دقیقه تمرین می کرد و همچنین 5 مایل ، 3 تا 5 بار در هفته می دوید ، یعنی هر روز نوعی فعالیت بدنی را در برنامه خود قرار می داد.

وی در هفته اول گفت: “پاهای من بیمار است ، معده ام مریض است.” “سخت ترین چیز چیزها بود. من واقعاً باید روی شکمم کار کنم … عضلاتی را پیدا می کنم که واقعاً باید کار کنند.”

وی علاوه بر اینکه ورزش را با گذشت زمان دشوارتر می کند ، تغییراتی نیز در رژیم غذایی خود ایجاد می کند ، پروتئین بیشتری می خورد و مصرف الکل را کاهش می دهد. در طول این چالش ، پترول متوجه می شود که در واقع بدنبال تمرینات روزانه خود است. او می گوید: “سخت است ، بعضی روزها واقعاً سخت است ، اما من هنوز هم از آن لذت می برم.”

او همچنین کار در کنار مربی را در عمل به عنوان چیزی یاد می دهد که به او کمک می کند مسئولیت پذیری و انگیزه خود را حفظ کند و همچنین به وی می آموزد که چگونه می تواند فرم و تکنیک خود را بهبود بخشد ، از جمله کاهش سرعت شیب خود تا بتواند در -تکرار کمتری ، اما فشار بیشتری روی عضلات او می آورد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

200 روز پس از برنامه خود ، بنزین از 182 پوند به 165 پوند کاهش یافته است ، با کاهش وزن قابل توجه در تنه او. او همچنین انرژی بیشتری دارد و متوجه می شود که در زندگی روزمره خود کمتر احساس خستگی می کند.

در روز 201 ، پترول برمی گردد و اولین تمرین خود را دوباره امتحان می کند و از اینکه چگونه به راحتی می تواند آن را به پایان برساند متعجب است. او می گوید: “من احساس خوبی دارم که می دانم خیلی پیشرفت کرده ام.” “من به کار آن ادامه خواهم داد … اکنون این تنها بخشی از زندگی من است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر