[ad_1]

به نظر می رسد یدک کشیدن اتومبیل های کامل قلمرو مردان قدرتمند کلاس جهانی ، بدنسازان و ورزشکاران نخبه است ، و مطمئناً در بیشتر موارد وجود دارد – اما نه به طور انحصاری ، همانطور که یک متخصص امنیت IT از فنلاند ثابت کرده است. جسی کلیونیمی 47 ساله به دلیل هل دادن یک ماشین در سریعترین زمان ، یک رکورد جهانی گینس را به دست آورده است.

او در 24 اکتبر امسال تلاشی در پیست اتومبیلرانی در نوکیا ، فنلاند انجام داد. وسیله نقلیه مورد بحث Saab 97-X قابل اعتماد Jussi است که به دلیل صدای ناله ای که هنگام استارت می زند ، ملقب به ‘Röhkö’ است.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

وزن این ماشین 2،170 کیلوگرم (4774 پوند) بود ، اما جوزی فقط به دنبال چالش “نیروی بی رحم” نبود. او همچنین با انجام چندین بهینه سازی خودرو ، مانند نصب مجهز به لاستیک های زمستانی بدون گل میخ با مقاومت کم ، شانس موفقیت خود را در این چالش افزایش داد تا به روان بودن آن در مسیر کمک کند.

جوزي گفت: “مردم اغلب به من مي گويند من ظاهراً آدم قدرتمندي نيستم – و من هم چنين نيستم.” موتور 1. “یک مرد میانسال عادی اگر همه چیز را در نظر بگیرد و سعی کند ماشین را تا حد ممکن سبک غلت بزند ، می تواند یک چالش رکورد جهانی را قبول کند.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

جوسی یک مایل دور پیست خود را در 13 دقیقه 26 ثانیه به پایان رساند و در این کار تاریخ ساز شد. جوزی می گوید: “موفقیت در ثبت جهانی باعث افزایش انرژی و لذت می شود.” “احساس می کنم آخرین قطعه از این پازل سر جای خود قرار گرفته است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir