[ad_1]

در ابتدای همه گیری COVID-19 ، کارا کاسون متولد ماساچوست دریافت که با دستور ماندن در خانه و بستن سالن ورزشی ، ورزش او مختل شده است. در نتیجه ، این شرکت – مانند بسیاری دیگر در کشور – در Peloton سرمایه گذاری می کند.

در طول چند ماه اول سوارکاری ، کارا دوچرخه را به اتاق اضافی خود ، که فضای اداری موقت او نیز بود ، زد. اما سرانجام او تحقیق در مورد کاتالوگ کلاس Peloton را آغاز کرد و تمرینات قدرتی و یوگا را به کارهای روزمره خود اضافه کرد. ناگهان این دفتر خانه کوچک کاملاً تنگ احساس شد.

کارا به سرعت به فکر چاره ای برای مشکل کوچک فضایی خود بود. او یک زیرزمین خشک و ناتمام با سقف های بلند داشت ، فقط التماس می کرد که به استودیوی Peloton خود تبدیل شود. و خوشبختانه او پدری راحت برای انجام این کار داشت.

پلوتون

راه پسر عمو

ببینید که چگونه کارا و پدرش ری با مهارت های ماهرانه ، صبر و تحسین و سوگندهای آزادانه فضا را دگرگون کردند.

دقیقاً به پدرت گفتی که می خواهی؟

کارا: راستش را بخواهید من چیز زیادی برای ادامه کار به او ندادم. از او پرسیدم كه آیا می توان بخشی از زیرزمین را تمام كرد ، بنابراین من یك منطقه مخصوص آموزش داشتم و او با آن دوید. تنها چیزی که می دانستم این بود که می خواهم یک اتاق بسته (بنابراین به بقیه زیرزمین های ناتمام نگاه نمی کردم) با کف کف که به اندازه کافی بزرگ برای دوچرخه بود و هنگام انجام کلاس های قدرت و یوگا پهن می شد.

ما را از طریق کاری که برای تغییر شکل اتاق انجام داده اید راهنمایی کنید.

اشعه: این یک زیرزمین باز بود که دارای دو دیوار گوشه خارجی با تابلو در بالای آنها و چندین پریز برق تقریباً متصل به هم بود. من تابلوی قدیمی را که محکم به پایه بتونی متصل شده بود ترک کردم ، اما سیم کشی ها و پریزهای موجود و کمی قرنیز قدیمی را جدا کردم. سپس دو دیوار جدید ریختم و یک در 32 اینچی را قاب کردم. سپس سیم کشی و جعبه های خروجی وجود داشت ، شروع با یک سوئیچ جدید فقط برای این اتاق ، سپس یک سیم جدید برای پریزهای دیواری و یک چراغ روشنایی LED و سوئیچ.

سپس نوبت چسباندن دو جداره جدید است ، سپس تمام درزها و پیچ ها را چسب زده و چسب می زنیم. چندین بار سنباده بزنید و تکرار کنید تا یکدست شود ، سپس چهار دیوار را پرینت کنید و رنگ کنید. برای سقف معلق باید تمام ریل های کاشی سقف ، لبه ها و آویزهای سیم را اندازه گیری ، برش داده و وصل کنید. ابتدا چراغ LED را گذاشتم ، سپس تمام کاشی های سقفی 2 “x 2” را اضافه کردم و سقف را تمام کردم. پس از اتصال قاب درب و در ، کف سیمان را در پدهای EVA مربع با اندازه 2 “x 2” پوشاندم. سپس سرانجام روکش کاج از قبل رنگی و پلی اورتان را به آستانه و روکش درب میخ بزنید.

پلوتون

زیرزمین کارا قبل از بازسازی.

راه پسر عمو

سخت ترین قسمت تحول چه بود؟

اشعه: سقف معلق پیچیده ترین است. اندازه گیری های زیادی وجود دارد و جای خطایی وجود ندارد.

پروژه چقدر طول کشید؟

اشعه: گفتن سخت است. حداقل یک هفته کاری 40 ساعته بود – بدون احتساب سفر به فروشگاه مواد ساختمانی!

اگر کسی بخواهد چنین پروژه ای را انجام دهد ، به او چه می گویید؟

اشعه: از قبل دقیقاً کاری را که قصد انجام آن را دارید برنامه ریزی کنید ، به وب سایت ها نگاه کنید که چگونه افراد حرفه ای کارها را به روش صحیح انجام می دهند – و بهتر است نفرین کنید با صدای بلند اگر اشتباه کنید! اگر هیچ تجربه ای در این زمینه ندارید ، کار برق احتمالاً تنها چیزی است که باید به عهده یک برقکار مجاز باشد.

پلوتون

فضای تناسب اندام بعد از سنگ.

راه پسر عمو

چگونه فضا را تاکنون دوست دارید؟

مسیر: من واقعاً از چگونگی اتفاقات راضی هستم و کاملاً احساس می کنم که آموزش بهتر را تشویق می کند. هیچ حواس پرتی وجود ندارد – من از سفر یا آموزش نگاه نمی کنم و کامپیوتر کار خود را نمی بینم. کفپوش فوم باعث می شود بدون محدود شدن در محدوده کوچکی از تشک ، از دوچرخه به راحتی بپرید و مستقیماً وارد هر کلاسی شوید که ممکن است روی زمین باشید. وقتی در این اتاق هستم تمام تمرکزم روی آموزش است. و از آنجا که می دانم فضای بیشتری دارم ، توانستم کمی بیشتر ورزش و تجهیزات یوگا به زرادخانه خود اضافه کنم.

قسمت مورد علاقه مطلق شما از استودیو چیست؟

مسیر: من جمله ای را که روی دیوار گذاشتم خیلی دوست دارم: “اگر این شما را به چالش نکشد ، تغییری در شما ایجاد نمی کند.” ممکن است یک پنیر کوچک به نظر برسد ، اما این یک یادآوری اجتناب ناپذیر است که وقتی در آنجا هستم ، اگر در طول تمرین تماس بگیرم به خودم لطف نمی کنم.

من همچنین عاشق این هستم که فضای کافی برای سگ و گربه همیشگی ام وجود دارد تا در حالی که سعی می کنم تمرین کنم بدون اینکه روی پاهایشان قرار بگیرند در آنجا آویزان شوند.

پلوتون

راه پسر عمو

باشه ، باید بپرسم همه مدال ها برای چیست؟

مسیر: من در دبیرستان و دانشگاه یک ورزشکار بودم – در پیست دویدم و هاکی روی زمین بازی کردم و در کالج به هاکی روی زمین ادامه دادم. این مدالها بیشتر از دو و میدانی یا تیر پرشی در جلسات پیست است و جوایز قفسه ها مسابقات مختلف هاکی روی زمین یا مسابقات ورزشی عمومی است. در دهه گذشته همه آنها در جعبه بسته بندی شده اند ، اما سرانجام این اتاق فضای مناسبی برای نمایش آنها احساس شده است.

آیا برنامه های آینده ای برای اضافات بیشتر دارید؟

کارا: هیچ برنامه فوری ندارید. من از نحوه کارکرد آن راضی هستم. در نهایت ، من مایلم یک تلویزیون دیواری اضافه کنم تا بتوانم تمریناتم را به صفحه بزرگتری منتقل کنم ، اما این فقط یک مورد در لیست خواسته های من است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir