[ad_1]

بازار لباس ورزشی به طور فزاینده ای مملو از کفش های سطح بالا است که اغلب از مواد سبک ساخته شده و حاوی صفحه ای کربنی مانند Nike Vaporfly است که ادعا می کند زمان مصرف کننده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در یک فیلم چالش برانگیز اخیر ، مارک و سام از شبکه جهانی سه گانه تلاش می کنند تا به یکی از س questionsالات ذهن هر دونده پاسخ دهند: آیا ارزش دارد که بیشتر برای کفش های کتانی خرج کنیم؟

اشتراک mvp سلامت مردانه

آنها با مقایسه آزمایشگاه On Cloudboom که 170 پوند (حدود 230 دلار) به فروش می رسد ، یک سری آزمایشات را برای تعیین اینکه آیا به اصطلاح کفش فوق العاده گران قیمت تأثیر بیشتری در سرعت نسبت به کفش ارزان تر دارد ، انجام دادند. ) ، شامل یک صفحه کربنی است که از پاشنه پا تا یک انگشت فوقانی روی یک لایه فوق العاده کف قرار دارد و فقط 225 گرم وزن دارد و Sollomensi اساسی تر است که فقط 30 پوند (یا 40 دلار) هزینه دارد و وزن آن همان Cloudboom است.

مارک می گوید: “ما می دانیم كه بسیاری از متغیرها در اینجا بازی می كنند ، اما ما می خواستیم این آزمایش اساسی را انجام دهیم تا از تبلیغات عبور كنیم و ببینیم تفاوت های اصلی در آنجا چیست.”

ابتدا هرکدام دو ست 400 متری را اجرا می کنند ، یکی با کفش فوق العاده و دیگری ارزان. سپس ، پس از مدتی برای بهبودی ، کفش های خود را عوض می کنند و دو برابر مسافت می دوند.

سام پس از دویدن به کفش ارزانتر می گوید: “اینها 400 بلند بودند.” “این احساس نمی کند که آنها چیزی به شما می دهند. شما فقط احساس می کنید که واقعاً سخت کار می کنید … مثل اینکه روی شن های سخت می دوید.” به طور مشابه ، مارک خاطرنشان می کند که کفش ارزان تر فاقد بازگشت انرژی است که با جفت دیگر تجربه کرده است. آنها هر دو در 400 سال خود با پوشیدن Cloudbooms به اوقات بهتری دست یافتند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

آزمون دوم دو ست با سرعت 2K است ، جایی که دوباره مارک و سام کفش های خود را بین دویدن عوض می کنند.

“لازم نیست زمان باشد ، مهم این است که چه حسی دارد ، اما من آهسته تر دویدم و احساس سخت تری داشتم ، “سام پس از راه اندازی 2K روی هر دو جفت دونده می گوید:” من فکر می کردم که در آن چیز زیادی وجود ندارد ، اما این فقط تفاوت ایجاد می کند. “

مارک اضافه می کند که کفش فوق العاده برای دونده های گاه به گاه بسیار لازم نیست ، اما آنها دوندگی را برای شما انجام نمی دهند. توصیه او این خواهد بود که صرف 20 پوند / 30 دلار بیشتر از هزینه های Sollomensis ، در مقابل دور ریختن صدها دلار کفش های مسابقه ای پیشرفته ، به احتمال زیاد نتیجه خواهد داد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر