[ad_1]

قسمت هفته گذشته از ماندالوریایی، “فاجعه” آن را رسمی کرد: بابا فت برگشته ، عزیزم. و در حالی که هواداران از دیدن Temuera Morrison به بازگشت بسیار خوشحال شدند جنگ ستارگان جهان به عنوان شکارچی بدنام فضل ، اکنون آنها حتی س evenالات بیشتری دارند. ویدیوی جدید روشن است تئوری جنگ ستارگان کانال یوتیوب حدس می زند که چگونه داستان بوبا فت می تواند در فینال فصل 2 پایان یابد ماندالوریایی. یک احتمال: او می تواند به عنوان حاکم بر تخت سلطنت ماندالور بنشیند.

در این پیش بینی قطعاً روایی وجود دارد. پس از اینکه کاربر kinneroth کاربر Reddit کدی را که بوبا فت از طریق هولوگرام در “تراژدی” به ماندو نشان داد ترجمه کرد ، تقریباً صحت داستان Boba Fet تأیید شد ؛ پدرش ، جانگو فت ، در ماندالو پیدا شد.

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی سرگرمی ، سبک ، روابط ، تغذیه و تناسب اندام دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

اتصال جنگو در اینجا بسیار مهم است. این ویدئو از مطالب گسترده جهانی که به عنوان معروف است ، به داستان یانگو فت می پردازد افسانه های جنگ ستارگان، که به شدت یک قانون نیست ، اما در سالهای اخیر همچنان بر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی تأثیر می گذارد (بیشتر با بازی در Thrawn ، شخصیتی که در ابتدا در یک رمان اسپین آف خلق شده است).

در کمیک ماقبل تاریخ که به عنوان داستانی درباره ریشه های جنگو عمل می کند ، می فهمیم که جنگو پس از مرگ پدر توسط یک ژنرال ماندالوریایی به نام جوستر مریل گرفته و بزرگ شد و سرانجام زره های وی را به ارث برد. از آنجا که مریل قبل از جنگ داخلی آنها حاکم ماندالوری ها بود ، این بدان معنی است که بوبا فت ، پسر جنگو فت و صاحب حق زره پوش مرئیل ، در واقع وارث ماندالور است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

با توجه به اینکه پس از فرار Boba Fett از Sarlak به سختی می توانیم از پس آن برآییم ، نمی توان حدس زد که برنامه های او غیر از کمک به Mando برای نجات Grog چیست. علاقه او به زره پوش نشان می دهد که او به راههای ماندالوریایی وفادار مانده است ، اما این لزوما به این معنی نیست که او در نهایت می خواهد در راس کل جامعه آنها قرار گیرد.

و البته ، بو-کاتان (کیتی ساکف) را نیز می توان حاکم قانونی ماندالور دانست و بنابراین باید دید که این وضعیت در نمایش چگونه توسعه خواهد یافت – طرفداران ممکن است حتی تا فصل دیگر پاسخی در این باره نگیرند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر