[ad_1]

بعد از ربودن کودک یودا (معروف به گروگو) در فصل 2 ، قسمت 6 ماندالوریایی، بقیه طرح این فصل به پیروی از موف گیدئون نفرت انگیز (جیانکارلو اسپوزیتو) و بازگشت پسر کوچک سبز اختصاص دارد. در اپیزود این هفته ، “مومن” ماندو (پدرو پاسکال) موفق شد به یک پایگاه سلطنتی نفوذ کند و یک نقشه ستاره ای را که شامل موقعیت دقیق گیدئون بود ، بدست آورد.

سلامت مردان mvp

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی در مورد سرگرمی ، سبک ، روابط ، غذا ، تناسب اندام و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

این نقشه فقط برای یک یا دو ثانیه روی صفحه ظاهر شد ، اما این زمان بیش از زمان کافی بود جنگ ستارگان طرفداران برای گرفتن عکس و شروع به حدس و گمان از کجا گیدئون و سربازان تاریک خود را مخفی می کنند. ویدیوی جدید روشن است تئوری جنگ ستارگان کانال با مقایسه نقشه نشان داده شده در همه مکان های ممکن یک غواصی عمیق انجام می دهد ماندالوریایی با نقشه های داستانی رسمی جنگ ستارگان کهکشان

به نظر می رسد بهترین نامزدها نال هوتا و نار شاداa باشند ، سیاره ای جنایتكار كه هات ها (خانواده مافیای فضایی جابا) بسیاری از معاملات كثیف خود را انجام داده اند. داده شده ماندالوریاییتمایل به بازدید از دنیاهای منحرف و جنایتکار قطعاً متناسب با این قانون خواهد بود. بعلاوه ، منطقی است که گیدئون آزمایشات خود را در مکانی چنان غرق در کف و بدخواهی انجام دهد که فعالیتهای وی نیز مورد توجه قرار نگیرد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

همچنین در این ویدئو آمده است افسانه های جنگ ستارگان تداوم ، که پس از سه گانه اصلی در کمیک ها و رمان ها اتفاق افتاد ، هان سولو و لئیا ارگانا در حال حاضر مانند Boba Fett در این سیاره هستند. در حالی که جدید است جنگ ستارگان جهان نمی گیرد افسانه ها به عنوان یک قانون ، از برخی از وقایع به تصویر کشیده شده استفاده می کند ، و اگرچه متأسفانه نمی توان از شخصیت معروف خان و لیا صحبت کرد ، اما با این وجود برای دانش آموزان هاردکور خوشایند است که در علوم گسترده تر جای می گیرد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر