[ad_1]

آموزش در خانه در طی همه گیری همه گیرتر از هر زمان دیگری محبوب شده است و افراد بیشتری در پاسخ به تعطیلی سالن بدنسازی بدنبال ایجاد فضاهای تمرینی خود در خانه هستند. در ویدیوی اخیر YouTube ، Coop of Garage Gym Review بینندگان را به گشت و گذار در سالن ورزشی که در یک سوله حیاط خانه تاسیس کرده بود ، ارائه داد و توضیح داد که چگونه هر یک از تجهیزات را برای استفاده بهینه از فضای محدود انتخاب کرده است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

ابعاد این دستگاه 16 12 12 فوت است. اگر در حیاط خانه کمبود داشته باشید می توانید کمی کمتر دوام بیاورید ، اما کوپ 10 x 10 را به عنوان حداقل مطلق توصیه می کند ، در غیر این صورت فضای ذخیره سازی کافی وجود نخواهد داشت و از تجهیزات خود استفاده کنید وی همچنین توصیه می کند اطمینان حاصل کنید که کف دارای دیوارهای مقاوم در برابر هوا ، سقف فلزی و کاشی های بالستیک است.

اولین ویژگی کوپ اشاره کرد پایه گلادیاتور است که برای ذخیره زنجیر ، طناب جنگی ، سورتمه کشویی برای تمرین در فضای باز و نوارهای مقاومت از آن استفاده می کند. وی می گوید: “من فکر می کنم نوارهای بودجه بندی یکی از بهترین و متنوع ترین عناصر شما هستند.” “شما می توانید کارهای زیادی برای آنها انجام دهید ؛ می توانید آنها را به یک میله اضافه کنید ، آنها را در تیرهای بالا قرار دهید و یک عرض کشش ایجاد کنید ، حرکات مختلف لوازم جانبی را انجام دهید ، و ترکیبی از مقاومت را به آسانسورهای من اضافه کنید.”

در گوشه دیگری از سوله ، او یک موتور سیکلت برای آموزش تهویه دارد – اگرچه این خیلی مهم نیست ، او اضافه می کند: “من فکر می کنم برای اکثر مردم ، اگر شما یک سالن ورزشی ارزان قیمت راه اندازی می کنید ، من با یک طناب پرش یا چیز دیگری می روم.”

در کنار این دوچرخه دمبل های قابل تنظیم کوپ قرار دارد که به گفته وی در هنگام تجهیز یک فضای کم هزینه برای آموزش در منزل کاملاً عالی است و یک دستگیره کتری ، سپس می تواند آن را به دمبل های خود متصل کند تا از آن به عنوان دمبل موقت استفاده کند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

تجهیزات دیگری که وی در یک قفسه ذخیره می کند شامل جعبه پرش ، جلیقه توزین شده و هایپر معکوس برای کارهای عقب است. در حالی که هزینه این سوله حدود 4000 دلار است ، کوپ تخمین می زند که ممکن است یک سالن ورزشی خانه برای خانه بیش از 2000 دلار تجهیز شود.

سپس “مهمترین قسمت” سالن ورزشی خانگی کوپ ، جایگاه اسکات قرار می گیرد ، که هنگام قرار دادن هالتر در قسمت بالا به عنوان یک میله کششی عمل می کند و شامل یک اتصال مین در پایه است. او می گوید: “این همان چیزی است که شما باید فکر کنید ، برای یک فضای کوچک پول ارسال کنید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر