[ad_1]

در آخرین ویدئو خود ، یوتیوب کریگ بنزین ، همچنین به عنوان WheezyWaiter شناخته می شود ، اطلاعات به روز در مورد پیشرفت کاهش وزن خود و تغییرات ناگهانی زندگی روزمره را ارائه داد که به او کمک کرد در طی چند ماه گذشته 12 پوند از دست بدهد ، از جمله روزه داری متناوب. ، با احتیاط کالری روزانه خود را بشمارید ، هر روز ورزش کنید ، مصرف الکل را محدود کنید و از غذاهای سنگین همراه با شکر پرهیز کنید.

در حالی که اینها همه چیزهایی بود که او در گذشته سعی کرده بود وزن خود را کم کند ، او دریافت که شرایط منحصر به فرد امسال – یعنی. زندگی در قفل ، جایی که هر روز احساس یکسانی دارد – به او کمک کنید تا این عادت را ایجاد کند و ثبات بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد.

اشتراک mvp سلامت مردانه -

کریگ هر روز در یک ساعت مشخص بیدار می شود و وزن می کند. او تا ساعت 10 یا 11 صبح غذا نمی خورد ، اما قبل از آن به خودش قهوه می دهد. او در ابتدا روزه داری متناوب را به عنوان بخشی از چالش ویدیویی YouTube پذیرفت و همه وعده های غذایی روزانه خود را در یک ساعت 8 ساعته بین 11:00 تا 19:00 خورد. از آن زمان ، او دریافت که این با سبک زندگی او مطابقت دارد ، گرچه نه من با او آنقدر سختگیر نیستم وی می گوید: “بعد از مدتها انجام آن ، معمولاً تا حدود 10 یا 11 سالگی گرسنه نمی شوم.”

او در حال حاضر کمبود کالری کم می خورد و تلاش می کند هر روز تا 2000 مورد را به جای 2500 مورد نیاز برای حفظ وزن قبلی مصرف کند. کریگ هر روز صبح همان صبحانه را می خورد. تخم مرغ ، لوبیای سیاه ، همراه با کره سیب و بادام زمینی. “به طور کلی ، ابتدای روز مقدار زیادی پروتئین بخورید زیرا باعث می شود مدت بیشتری احساس سیری کنید.” وقت آن است که نوبت یک تمرین و به دنبال آن دویدن است – معمولاً بین 3 تا 5 مایل.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

کریگ بعد از ظهر تمرین خود را با یک ناهار کوچک و سپس یک میان وعده دنبال می کند ، اطمینان حاصل کند که این چیزی است که باعث می شود احساس سیری کرده و پر از قند نباشد ، و فراموش نمی کند که کالری خود را به دست آورد. در عصر ، او یک شام دلچسب و پر پروتئین همراه با مقدار زیادی سبزیجات بخورد و غالباً به خوردن خوراکی یا میان وعده بپردازد ، البته به شرطی که این مقدار کالری او باشد.

وی می گوید: “من در زندگی عموماً احساس سلامتی بیش از هر زمان دیگری دارم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر