[ad_1]

فیلم مهیج اکشن اصول یکی از بزرگترین نسخه ها برای سال 2020 است ، حتی با محدودیت COVID-19 حدود 357.8 میلیون دلار در گیشه درآمد دارد. این فیلم به کارگردانی کریستوفر نولان ، یک مامور مخفی را دنبال می کند که برای جلوگیری از جنگ جهانی سوم که شامل یک ماموریت خطرناک (و مستعد سردرد) زمان ساز است ، کار می کند.

اگر فیلم را تماشا کرده اید و مجبور شده اید Advil زیادی برای تهیه آن تهیه کنید ، کانال YouTube Heavy Spoilers شما را پوشش داده است. این کانال اخیراً ویدئویی را منتشر کرده است که تمام تخم مرغ های عید پاک و لحظات پنهانی را که ممکن است از دست داده باشید ، خرد می کند اصول – و بسیاری وجود دارد.

معروف است که فیلم با ایده پالیندرومس بازتولید می شود ، که یک کلمه یا عبارتی است که همان رفت و برگشت است (یعنی خود کلمه “اصل”). در فیلم اما این ایده بیشتر اشاره به سفر در زمان و عقب دارد. همانطور که از فیلم Heavy Spoilers پیشنهاد می شود ، این فیلم از قرمز و آبی به روش های بی شماری برای نشان دادن شخصیت هایی که از قبل به جلو حرکت می کنند و شخصیت هایی که به عقب حرکت می کنند ، استفاده می کند. توجه به جزئیات در این لحظات کدگذاری شده با رنگ ، همراه با جزئیات خیره کننده بیشمار دیگر ، فیلم را کاملاً خیره کننده می کند – به بهترین روش.

یکی از طرفداران درباره این ویدئو اظهار نظر کرد: “فیلم های نولان خیلی خوب فکر شده اند.” من واقعاً قدردان تلاش و توجه به جزئیاتی هستم که وی در این زمینه انجام می دهد. این بسیار شگفت انگیز است. “بعد از تماشای این ویدیو ، از جزئیات جزئیات آنها در این فیلم منفرد نیز متعجب خواهید شد.

هشدار داده شود: ویدیو با اسپویلر خزیده می شود ، بنابراین اگر آن را مشاهده نکرده اید اصول، شاید تا زمان تماشای فیلم این یکی را بررسی کنید. اما قطعاً دید جدیدی به فیلم می دهد – و باعث می شود دوباره بخواهید آن را تماشا کنید. فقط برای سردرد آماده شوید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir