[ad_1]

در 25 سالگی ، خیمه در شکل عالی است ، اما در تمام دوران کودکی و نوجوانی با وزن خود دست و پنجه نرم می کند. او می گوید: “من آن بچه ای بودم که یک تی شرت سفید کنار استخر پوشیده بودم.” طی گفتگوی اخیر با رابرت گلاور ، معروف به بریتس فیتنس ، خیمه داستان چگونگی کاهش وزن خود در 12 ماه و ربودن را به اشتراک گذاشت.

اشکال mvp

او می گوید: “من فقط نمی خواستم هر روز خودم را وزن کنم.” “من می خواستم عکس بگیرم ، BMI اسکن کنم ، از روز اول اندازه گیری کنم.” خیمه اسکن چربی بدن را انجام داد تا هرچه بیشتر ممکن است سفر خود را به دست آورد ، اطلاعات را بدست آورد ، سپس مستقیماً به سمت ورزشگاه رفت و وزنه برداری و انجام ورزش های قلبی را هفته ای پنج تا شش بار شروع کرد.

او می گوید: “برای هفت ماه اول ، بعد از هر بار بلند شدن یک ساعت روی بیضی قرار گرفتم.” “چند پوند اول از دست رفته است سریع. بنابراین در عرض سه ماه 30 پوند از دست دادم. من از پیشرفت عکس گرفتم ، اما تغییر زیادی در چشمانم ندیدم ، بنابراین من را دفع کرد. ”

او این احساس دلسردی را تحت فشار قرار داد و به روال تناسب اندام خود ادامه داد. او می گوید: “من در یک مأموریت بودم.” “شما باید ثابت قدم بمانید. اگر گیر بیفتم ، در صورت ادامه غذا خوردن ، اگر تمرین را ادامه دهم ، اتفاقی می افتد. اتفاقی باید بیفتد ، من فقط نمی دانستم کی.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در مورد رژیم غذایی خود ، جیمه به جای این که به سادگی اندازه سهم را کاهش داده و کالری خود را ردیابی کند ، از رژیم های محدود کننده اجتناب می کند. وی می گوید: “گرسنگی مداوم به من کمک کرد تا مقدار غذایی را که می خورم کنترل کنم.

“من قصد نداشتم غذا را قطع كنم ، خواه این مواد غذایی كربوهیدرات باشد یا شكر. من نمی خواهم چیزی را از دست بدهم زیرا احساس می كردم كه خیلی سخت خواهد شد و من می خواهم تجزیه و وزن خود را بازیابم. در عین حال ، من می دانستم كه باید معرفی كنم باز هم ، همه چیزهایی را که قطع کردم … تا آخر عمر برنج نخواهم خورد. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

او می گوید: “شما باید ثابت قدم باشید.” “اجازه ندهید هر چیزی شما را آزار دهد. هیچ کس به اندازه شما بدن شما را نمی شناسد ، بنابراین مهم نیست که دانش شخصی به شما می دهد ، یا توصیه های آنلاین یا چیزهایی که می خوانید ، شما فقط خودتان را می شناسید. با بدن خود هماهنگ باشم ، مراقب باشم. من در این فرآیند چیزهای زیادی درباره خودم آموختم. این تو هستی که علیه تو هستی … خودت را با سفر دیگران مقایسه نکن.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir