[ad_1]

تام بویدن ، یوتیوب ، که به همراه همکارش ججیموفو با چالش های بی شماری غیرمعمول برای کانال تناسب اندام خود روبرو می شود – مانند کشتی گیران حرفه ای و بازیکنان راگبی که اغلب در این راه الاغ های خود را می کوبند – امسال سفر کرده است.

اشتراک mvp سلامت مردانه -

تام پس از رسیدن به یک دوراهی شخصی در ابتدای همه گیری و فهمید که از نوع نگاه و احساس بدن او راضی نیست ، تام با رزرو یک عکس عکاسی فیزیک در اواخر ماه نوامبر مهلت تعیین کرد. وی سرانجام در طول تابستان 40 پوند وزن کم کرد و تجربه خود را در کانال ثبت کرد و در یک ویدیوی جدید ، تام نتایج تحول خود را هنگام آماده شدن برای فیلمبرداری فاش می کند.

تام به یاد می آورد که چگونه علاوه بر فشار فراوان برای آموزش خود ، یک م keyلفه اصلی برای دستیابی به تغییراتی که می خواست ، پرورش رژیم غذایی او بود که به معنای کنار گذاشتن رویکرد “کثیف” خوردن غذایی بود که قبلاً انجام داده بود. وی می گوید: “رژیم غذایی من ناهنجار بود.” “من تا 200 پوند اضافه کردم ، غذا خوردم تا قوی تر شوم ، اما این روش انجام آن نیست.”

همکار دیرینه تام جوجیموفو (معروف به جون کال) معتقد است که وی برای تغییرات سبک زندگی که با چنین تحولی همراه است بسیار مناسب بوده است. وی می گوید: “تام واقعاً گرسنه بودن تبحر دارد و از آن شکایت نمی کند.” “او واقعاً در دریافت به موقع همه وعده های غذایی مهارت دارد ، و در انجام تمرینات کسری مهارت بسیار خوبی دارد.”

تحول پنج ماهه با برخی موانع روبرو شد ، از جمله تشدید جدی بیماری کرون ، که منجر به بستری شدن تام در بیمارستان شد. وی طی 4 روز 10 کیلوگرم از وزن خود را کم کرد و سپس به او داروهایی که باعث می شود بدن بدن آب را در خود نگه دارد ، قرار داده شد ، و این یک چالش اضافی برای وی ایجاد کرد تا طی هفته های منتهی به روز عکسبرداری برطرف شود.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

او در طول روز می گوید: “من واقعاً عکس گرفتن را دوست ندارم ، بنابراین از منطقه راحتی من فاصله زیادی دارد.”

با این حال ، علاوه بر علاقه به تغییرات در بدن او – که شامل بازوهای کج ، تنه ضعیف و شش بسته عضلات شکم است – تام همچنین از تأثیر کاهش وزن بر روی صورت و نتیجه آن خوشحال است ” فک به دست می آورد “. “اما او در تعیین اهداف و پیگیری اهداف کار خود را انجام نداده است و اکنون توجه خود را به کار معطوف کرده است تا در یک نمایش فیزیک 2021 شرکت کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir