[ad_1]

در سال 2017 ، یک شام فاجعه آمیز روز ولنتاین با شریک زندگی اش ، دارنل ساتلز را مجبور کرد تا با برخی از حقایق سخت از خواب بیدار شود. او اضافه وزن داشت و افراد زندگی او نگران سلامتی او بودند. در قسمت اخیر تحول سریال وب جدید مندارنل ، اکنون 38 ساله ، در مورد چگونگی مبارزه با وزن خود در بیشتر زندگی بزرگسالی خود صحبت می کند.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

او می گوید: “زمانی وجود داشت که من شب ها مثل نیمه شب از رختخوابم بلند می شدم و به Taco Bell می رفتم چون فقط کنترلی نداشتم.” “اگر یک پیتزا سفارش می دادم ، کل پیتزا را می خوردم … هر وقت خواستم هرچه می خواستم خوردم. این بسیار سرزده بود. من به غذا اعتیاد داشتم.

از همه بدتر وزن دارنل 560 پوند است. اما بعد از زنگ بیدار شدنش ، او تصمیم گرفت که لازم است تغییراتی ایجاد کند. وی گفت: “اولین قدم در سفر کاهش وزن من این بود که از آشپزخانه ام عبور کنم ، به برچسب های مواد غذایی نگاه کنم و هرچه فکر می کردم بد است را دور بریزم. “من همان روز به باشگاه رفتم.”

طی دو سال آینده ، او به طرز حیرت انگیزی 250 پوند از دست داد و اکنون 309 پوند وزن دارد.

وی می گوید: “اکنون من در بدن خود بسیار راحت هستم.” “من در فرم بدنی هستم ، موقعیت های زیادی وجود ندارد که وقتی نمی توانم مانور بدهم. وقتی که سنگین تر بودم ، نمی توانستم دوچرخه سوار شوم. اکنون که 309 کیلوگرم وزن دارم ، دوچرخه سواری بسیار راحت تر است. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی گفت: “من قبلاً دعا می کردم که اینقدر اضافه وزن نداشته باشم ، اما احساس می کردم گیر افتاده و گیر افتاده ام.” “بنابراین حالا که در آن بدن از خواب بیدار شدم ، مانند یک رویا است که به واقعیت تبدیل شده است. مثل اینکه من هستم.”

یکی از عوارض جانبی قابل توجه این کاهش وزن چشمگیر ، افتادگی پوست دارنل است اما از این کار دلسرد نمی شود. “من واقعاً از افتادگی پوست احساس ناراحتی نمی کنم. این بدن من است ، نه؟” میگه “من مطمئناً ترجیح می دهم پوستی آویزان داشته باشم تا اضافه وزن.”

توصیه های دارنل برای هرکسی که در ابتدای سفر خود به کاهش وزن است ، ساده و کاربردی است. وی می گوید: “پروتئین ها ، چربی ها ، کربوهیدرات ها را درک کنید.” “بیاموزید که چگونه برچسب های تغذیه را بخوانید. یک ترازوی غذا بخرید. و سپس برای خودتان هدف تعیین کنید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir