[ad_1]

کم پشتی و طاسی در مردان می تواند تأثیر بسزایی در عزت نفس و عزت نفس فرد داشته باشد. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید به این مشکل نزدیک شوید ، از کوتاهی مو و ترفندهای یک ظاهر طراحی شده که ظاهر نقاط طاسی را به حداقل می رساند ، تا اقدامات شدیدتر مانند داروها و روش های جراحی.

در یک ویدیوی اخیر YouTube ، Zack از Try Guys یک سال پس از یک عمل ترمیم مو در انجمن جراحان آرایشگران لس آنجلس ، به روزرسانی درباره پیشرفت خود را به اشتراک گذاشت.

اشتراک mvp سلامت مردان

او می گوید: “من فکر نمی کنم اشکالی در ریزش مو یا کچل شدن شما باشد.” “بسیاری از بچه ها با این کار عالی به نظر می رسند. هر ستاره اکشن. دواین جانسون ، وین دیزل ، بروس ویلیس ، جیسون استاتهام … اما متأسفانه برای من احساس خوبی نداشتم. برای مدت طولانی موهای من فقط منبع خالص ناامنی بوده است ”

مشکل زاک ریزش مو و همچنین نازک شدن فعال فولیکول های مو بود و بنابراین علاوه بر جراحی و استتار روی پوست سر (جایی که قسمت هایی از پوست سر را خالکوبی می کنند تا توهم موهای ضخیم تر ایجاد شود) ، او شروع به مصرف کرد فیناستراید ، که در واقع موهای او را تحریک می کند تا در جاهایی شروع به بازیابی کنند ، به این معنی که او فقط در چند مکان نیاز به جراحی دارد.

وی می گوید: “بسیاری از موهای من می توانستند نجات یابند ، بنابراین مصرف دارو به ضخیم شدن و تقویت دوباره فولیکول هایم کمک کرد.” “به دلایل زیادی از این عمل وحشت کردم. من نمی خواهم جای زخم بزرگ پشت سرم باشد. به نظر دردناک می رسید و به نظر می رسید بهبودی بد خواهد بود … روشی که انجام دادیم من را بدون زخم رها نکرد. کاملاً آسان ، بدون درد بود. روش. ”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

چیزی که من همه را تشویق می کنم این است که لحظه ای که این فکر را در ذهن خود دارید ، مثل این می شوید که: “من خیلی جوان هستم تا موهایم را از دست بدهم ، اما فکر می کنم این اتفاق می افتد” ، فقط برو برای مشاوره فوری شما ، “او می گوید.” اگر من این کار را پنج سال زودتر انجام می دادم ، شاید احتیاجی به ترمیم نداشتم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir