[ad_1]

آیا تا به حال رفته اید که کفش هایتان را ببندید و فکر کنید ، عزیزم ، آیا این یک اتلاف وقت بزرگ قدیمی است؟

این احتمال وجود دارد که این کار را نکرده باشید ، اما نمی توانید انکار کنید که داشتن کفش های خود گره زدن برای تحت تأثیر قرار دادن دوستانتان بسیار خوب است. در یک ویدیو برای کانال محبوب YouTube صنایع Hacksmith ، یک تیم فنی مشهور در حال کار بر روی این پروژه کلاسیک هستند: ساخت کفش های خود گره زدن.

احتمالاً صحنه معروف را از اینجا می دانید بازگشت به آینده قسمت دوم جایی که مارتی مک فلای جفت نیکهای خود-گره زن بیمار را به تن می کند. کفش های کتانی بلند کاملاً بیمار هستند ، اما در زندگی کاملاً صادق نیستند. در حالی که نایک در واقع به عنوان بخشی از سری نایک آداپت کفش های خود بسته می فروشد ، که مخصوص افراد معلول و سایر افراد با مهارت حرکتی محدود طراحی شده است ، کفش ها توسط یک برنامه کنترل می شوند ، نه بازگشت به آیندهفناوری مقیاس این برند برای دهه ها در فناوری خود گره زدن سرمایه گذاری کرده است ، حتی Nikes خود گره خورده با مدل McFly در سال 2016 راه اندازی کرده است. اما در حقیقت ، هیچ چیز با یک برنامه نامناسب طولانی مدت و نامناسب برای مصرف کننده متوسط ​​باقی نمی ماند.

در ویدئو Hacksmith Industries ، خدمه تصمیم می گیرند تلاش خود را برای حل مشکل کفش های خود گره بزنند – و آنها یک کار فوق العاده عالی انجام می دهند. خدمه هكاسمیت با اتصال انتهای دیگر آن به یك حلقه موتوری ، پنج اتصال جداگانه را به یك انتهای كفش بستند. قرقره ای که در کفش نصب می شود ، هنگام فعال شدن با یک دکمه ، می چرخد ​​و اتصالات را به تراکم مورد نیاز می پیچاند.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

با برنامه عضویت برتر ما ، به بهترین فیلم های تمرینی ، برنامه های غذایی ، نکات بهداشتی و موارد دیگر دسترسی انحصاری پیدا کنید.

سلامت مردان

خدمه تصمیم گرفتند تمام اجزای فنی را در کف کفش قرار دهند و آنها را کاملا پنهان کنند. با این حال این طرح شامل زیاد از اجزا قرار دادن همه آنها در کف کفش به یکپارچگی سازه کفش ورزشی آسیب می رساند ، که باعث می شود خدمه درزهای فلزی نازکی را برای ضربات طراحی کنند. اگرچه راحتی جای سوال دارد اما موثر است. پس از طراحی تخته کفش سفارشی ، کفش های کتانی مونتاژ می شوند – و در واقع کار می کنند.

اما برای دیدن این کفش ها در بازار زیاد نگران نباشید. این ویدیو فقط برای سرگرمی است – و به هر حال هیچ کس کفی فلزی نمی خواهد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر