[ad_1]

احساسات کمی وجود دارد که بیشتر از خوابیدن در رختخواب ، خیره شدن به سقف ، خوابیدن ، ناامیدکننده باشد. در یک ویدیوی جدید یوتیوب ، مایک لرزش تجربه خود را از تلاش برای روش های مختلف برای خواب سریعتر شب به اشتراک می گذارد.

چالش به دو م separateلفه جداگانه تقسیم شده است: تنظیم عادت های او در طول روز و تکنیک های خاصی که هنگام خواب به کار می برد.

سلامت مردان mvp

در طول روز ، مایک به طور منظم ورزش می کرد تا بدن خود را از نظر جسمی خسته نگه دارد. وی همچنین هشت ساعت قبل از خواب از تمام منابع کافئین اجتناب می کند ، برای تنظیم ریتم شبانه روزی خود را در نور روز می گذراند و در طی ساعت ها در معرض نور آبی صفحه های کامپیوتر و تلفن قرار می گیرد. قبل از خواب. عصر ، او حمام یا دوش آب گرم می گرفت و سپس دمای اتاق خواب خود را پایین می آورد (کاهش دما می تواند بدن را “فریب دهد” و فکر کند زمان خواب است).

مایک می گوید: “به کارگیری این روش ها ، به جز اجتناب از نورهای مصنوعی ، نسبتاً آسان است.” “اما من سعی کردم و به جای آن کتابی خواندم. این عادت ها به من این امکان را می داد که وقتی زمان خوابیدن فرا می رسد احساس خستگی و خواب بیشتری کنم.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

علاوه بر این ، مایک در حال آزمایش دو روش برای سریع خوابیدن است:

روش نظامی

وی می گوید: “این روش این است که به هر قسمت از بدن خود آرامش دهید.” “نفس عمیق بکشید و تمام عضلات صورت ، از جمله دهان و زبان خود را متمرکز کنید. با فشار دادن صورت ، عضلات را سفت کنید ، سپس هنگام بازدم بگذارید چند ثانیه شل شوند.” شما این الگوی را در بقیه بدن تکرار می کنید.

478

مایک همچنین در حال آزمایش تکنیک 478 است ، یک تمرین تنفسی که شامل استنشاق 4 ثانیه ، نگه داشتن 7 و 8 بازدم برای 8 است. آنها مرا به خواب می برند. “

وی ادامه داد: “من به استفاده از روش نظامی ادامه خواهم داد” ، زیرا وی این روش را موثرترین (و سریع) برای کمک به خوابیدن وی دانست.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir