[ad_1]

انواع فلفل dr etsy ، شبنم کوهی و سود پپسی نوشیدنی های صابون

خانه اتسی ورمونت کشور

دوستداران آبجو و نوشابه به لطف فروشگاه Etsy Vermont Country Cabin که قوطی های آلومینیومی را به دستگاه های پخش کننده صابون هوشمند و جشن تبدیل می کند ، هم اکنون می توانند پوچی خود را به زندگی دوم تبدیل کنند.

این که عاشق Heineken ، Yuengling باشید و یا بیشتر یک دکتر Dr Pepper ، Mountain Dew یا Pepsi باشید ، می توانید هر یک از سینک ظرفشویی ها را با یکی از این کارهای دست ساز تکمیل کنید.

فروشگاه Etsy توزیع كننده هایی را به قوطی های 12 اونسی اضافه كرده است تا آنها مانند هر نوع دیگر برای پمپاژ صابون كار كنند. آیا می توانید حالت چهره پدرتان را وقتی یکی از این موارد را در دستشویی شما می بیند تصور کنید؟

در حالی که شما من میتوانم توزیع کنندگان نوشابه صابون را جداگانه سفارش دهید ، همچنین می توانید صابون معطر 8 اونسی به آن اضافه کنید تا به محض تحویل درب منزل آماده شود. خوشبختانه ، بوی این که بویژه از ظرف تخمیر به بیرون پریده اید نیز احساس نمی کنید. گزینه های شما رایحه های بسیار دلپذیری از خزه بلوط و عنبر ، ویسکی و چرم ، ساج کارائیب ، وانیل توتون ، انسان خالص ، گریپ فروت و صنوبر ، نعناع اکالیپتوس ، انار ، مرکبات و چوب صندل و خوشبختانه بدون عطر هستند ، یا می توانید گزینه “Surprise me!” را انتخاب کنید.

تلگراف صابون سودا

etsy.com

مخزن صابون خود 12.95 دلار هزینه دارد و شما می توانید تنها با 4 دلار صابون اضافه کنید. فروشگاه Etsy بیش از 730 فروش دارد که تقریباً یک نتیجه 5 ستاره به دست آورد. “آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. دقیقاً مثل تصاویر به نظر می رسد. آفرین! “یک خریدار در مورد خرید جوش شیرین نوشت. درباره ایده منحصر به فرد کادوی کریسمس صحبت کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر