[ad_1]

تناسب اندام YouTuber Aseel Soueid به طور منظم چالش هایی را در پیش می گیرد که شامل تمرینات شدید افراد مشهور و ورزشکاران فوق العاده متناسب مانند لبرون جیمز است. در آخرین ویدئو خود ، سوئید نوار را بالا می برد و روز را به عنوان مایک تایسون ، قهرمان بوکس سنگین وزن که امسال بازنشسته شد و مشغول رسیدن به بهترین شکل زندگی خود بود ، می گذراند و تمرین می کند.

این چالش با دویدن 5 مایل قبل از صبحانه آغاز می شود. سوید قبل از خوردن یک وعده غذایی بزرگ قبل از تمرین و سپس رفتن به سالن بدنسازی ، جایی که تمرین واقعا آغاز می شود ، می گوید: “حتی آخرین باری که 5 مایل دویده ام را به خاطر ندارم.

اشتراک سلامت مردان

در وهله اول مسابقات اسپرینگ 10 2 2 دقیقه ای برگزار می شود که بین آنها 30 ثانیه وقفه است. او می گوید: “من قبلا هرگز اسپری نکرده ام.” “من به معنای واقعی کلمه هرگز با یک کیف ورزشی اسپری نکرده ام ، بنابراین سخت خواهد بود.” او شروع به دراز کشیدن در کیسه می کند و خیلی زود با عرق و نفس نفس می کشد. وی می گوید: “این بسیار دشوارتر از آنچه به نظر می رسد است.” “اینقدر احترام به بوکسورها … من مرده ام. سخت بود.”

در طول روز ، Soueid همچنین برنامه کالستنیک تایسون را به اتمام رساند ، که به 1000 تکرار تمرینات مربوط به وزن بدن تقسیم می شود ، به 10 مجموعه 25 کششی ، افتادگی ، نشستن و شانه های وزنه تقسیم می شود. وی پس از اتمام فشارهای خود گفت: “این بسیار دشوارتر از آن است كه شما تصور می كنید ، خصوصاً برای شخصی كه مدام با وزنه تمرین می كند و می تواند بیش از 275 پوند وزن داشته باشد.” “این اسپارینگ است ، شانه های شما را می کشد.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

بعد از فشارها 6 دور دیگر از تمرینات روی سوراخ کننده قرار می گیرد. این بار هر دور 30 ​​ثانیه طول می کشد و با طناب پرش 30 ثانیه ای پخش می شود. سپس نوبت بوکس در سایه است ، با تمرکز بر روی تکنیک. سوید اعتراف می کند: “من تجهیزات صفر دارم.”

سپس سرانجام تمرین با 20 دقیقه کاردیو روی دوچرخه ثابت به پایان می رسد. او می گوید: “شما می دانید که وقتی با دوچرخه ورزش خنک می شوید وحشی مطلق هستید.” “تمام این روز یک روز طولانی بوده است … قطعاً کمی مبارزه است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir