[ad_1]

پیش پرده فصل 3 از کبرا کای دیروز انصراف داد ، و طعم طولانی مدت منتظر بینندگان را از آنچه انتظار می رود هنگامی که موفقیت موفقیت آمیز Netflix برای هنرهای رزمی بیشتر و ملودرام سال نو انتظار می رود ، ایجاد کند. با توجه به وقایع انفجاری فینال فصل 2 ، س hotالات داغی برای پاسخ وجود دارد – و این تیزر جدید حماسی نکات بسیار بزرگی را درباره چگونگی روند داستان ارائه می دهد. در اینجا همه آنچه را که شخصیت ها فصل 3 را به کجا می برند می دانیم کبرا کای بر اساس فیلمی که دیده ایم

دانیل و جانی

همانطور که طرفداران نسل جوان شخصیت های سازنده این نمایش را دوست دارند ، کبرا کای هنوز هم براساس داستان دشمنان دیرینه دانیل لاروسو و جانی لارنس ساخته شده است. این دو نفر به طور مکرر در طول فصل اول و دوم با یکدیگر درگیر می شوند و درگیری بین آنها به دوجوی های رقیب و کودکانی که در آنجا آموزش دیده اند می ریزد و منجر به سر و صدایی حماسی می شود که در فینال فصل 2 در دبیرستان اتفاق افتاد.

اشتراک mvp سلامت مردانه

پس از چنین رویارویی انفجاری ، انتظار دارید که دانیل و جانی دوباره در گلو قرار بگیرند: اما این تریلر به شدت اشاره می کند که آنها سرانجام با هم متحد می شوند تا شخص بد شخصیتی ، جان کریزز ، که در فصل 2 ظاهر شد و دوجو را سرقت کرد ، به زمین بیاندازند. کبرا کای از زیر جانی.

میگل دیاز

میگل به عنوان جایگزینی برای مخاطبان ناآشنا عمل می کرد کودک کاراته کا است فیلم می کند و شاید یکی از شخصیت های اصلی نمایش باشد ، بنابراین بعید است جراحات او در دبیرستان کشنده باشد. با این حال ، بهبودی معجزه آسایی یک شبه در فصل 3 وجود نخواهد داشت. در تریلر ، میگل فلج شده است و به نظر می رسد که بیشتر داستان او شامل بهبودی مستمر او ، با احساس حمایت از او باشد (گرچه آخرین باری که ما از مادرش میگل کارمن دیدیم ، از بیمارستان منتقل شد).

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

رابی کین

اگرچه در ابتدا به عنوان یک خلافکار خردسال با ذهن خیابانی به تصویر کشیده شد ، اما پسر بی جان جانی در واقع یک پسر بچه نرم و تار است و سرانجام جایی را که احساس می کرد متعلق به فصل دوم است پیدا کرد کبرا کای، به میاگی دو پیوست و عاشق دختر دانیل سام شد. اما عصبانیت وی از دیدن بوسیدن سم و میگل به جنگ او با میگل در دبیرستان دامن زد و او پس از لگد زدن به میگل از نرده از صحنه گریخت. وقتی رابی در تریلر قرار می گیریم ، او فرار می کند و آرام می خوابد و به نظر می رسد در یک بازداشتگاه نوجوانان به سر می برد ، جایی که او خود را در میان مشکلات بیشتر با مجرمان خود می بیند.

خانواده لاروسو

پس از مجروحیت سام در یک درگیری در دبیرستان ، در پایان فصل 2 ، همسر دانیل ، آماندا ، دانیل و دخترش سام را ممنوع کرد که به آموزش کاراته خود ادامه دهند. شاید جای تعجب نداشته باشد ، به نظر نمی رسد این اولتیماتوم زیاد دوام داشته باشد: علاوه بر اینكه سام به پدرش در Miyagi-Do به آموزش می رود ، سیلی زدن آماندا به جان كریزی را نیز می بینیم. یعنی کل خانواده LaRusso دارای گوشت گاو با حس شوم هستند.

و برخی از افراد مشهور

دیگر شخصیت های نوجوان دیگر را در این تریلر نمی بینیم – هیچ عکسی از عایشه وجود ندارد – اما به نظر می رسد اختلاف بین هاوک و دیمیتری از هر زمان دیگری بدتر خواهد شد و ممکن است توری از مهارت های کاراته خود برای درآمدزایی استفاده کند.

احتمالاً وسوسه انگیزترین برای مدت طولانی است کودک کاراته کا است طرفداران ، اما ظاهر دو شخصیت از فیلم دوم است: شعله ور انتخابی بد و دانیل ، کیمیکو. در حالی که بسیاری از کبرا کای تا به امروز به وقایع فیلم اول متمرکز شده است ، به استثنای ذکر تصادفی تری سیلور ، به نظر می رسد فصل 3 عمیق تر از همیشه خواهد شد کودک کاراته کا است دانش – و ما هیچ حوصله ای نداریم.

پخش فصل 3 کبرا کای از 8 ژانویه 2021 از شبکه نتفلیکس آغاز می شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر