[ad_1]

کودک یودا کالاهایی را از رنگ آمیزی به زیور آلات کریسمس برده است و اکنون برای شکلات داغ شما آماده شده است. با یک بمب کاکائوی داغ که به کودک شما پیچ و تاب می دهد ، از روش جدید و سرگرم کننده نوشیدن فصلی لذت ببرید.

بمب کاکائوی گرم کودکان

amazon.com

یک بمب کاکائوی داغ متشکل از یک توپی شکلاتی توخالی است که با مارشمالو مینی سفید پر شده است. ایده این است که با ذوب شدن شکلات در لیوان داغ شکلات داغ ، باز می شود تا مارشمالوها به سمت بالا شناور شوند. این لحظه بسیار خوبی را ایجاد می کند که می تواند در اینستاگرام نصب شود و بچه ها نیز باید آن را شلیک کنند.

مجموعه گالری ها جنگ ستارگان: ماندالوریان با ارائه نسخه ای از کودک به درمان زمستانی روی بیاورید. بمب کاکائوی گرم 2.12 اونسی از شکلات شیری تهیه شده و داخل آن نان سبز Baby Yoda وجود دارد. صحبت در مورد یک سورپرایز خوش آمدید!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در حالی که این بمب داغ کاکائو مانند یک محصول کریسمس احساس نمی شود ، اما احساس می شود است به عنوان اقلام تعطیلات به بازار عرضه شده است ، بنابراین اگر مدت زیادی نمی ماند تعجب نکنید. شما می توانید با پرداخت 3.99 دلار در وب سایت Kroger and Galerie این معالجه را دریافت کنید. آنها همچنین در آمازون ظاهر می شوند.

هیچ راهی برای لذت بردن از شکلات داغ ، یک بشقاب کلوچه و فیلمهای کریسمس مورد علاقه شما وجود ندارد ، اما چیزی که در این سمپاش Baby Yoda وجود دارد باعث می شود احساس فوق العاده خوبی داشته باشد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir