[ad_1]

جسی جیمز وست YouTuber رژیم های شدید و تمرینات ورزشکاران نخبه و افراد مشهور را تقلید می کند ، از جمله مبارز MMA ، کانور مک گرگور ، ستاره سینما آرنولد شوارتزنگر وقتی که بدن سازی را انجام می داد ، و مایکل بی جوردن وقتی او را بیرون کشیدند عقیده فیلم ها. وست در آخرین چالش یک روزه خود ، بیش از 6000 کالری برنامه تمرینی و برنامه غذایی برنده سابق را برای قوی ترین مرد بوکسور شدن ادی هال به عهده دارد.

وست روز را با یک سیب و یک پیاده روی پرانرژی شروع می کند ، درست مثل هال هر روز صبح (البته او سال آخر را خم کرده و با تأکید بیشتر روی قلب) قبل از صبحانه استیک و تخم مرغ با آب پرتقال. او سپس سعی می کند یکی از روش های بازیابی هال را از نو ، از یک وان آب داغ به یک حمام یخ بازسازی کند … به جز همه یخ ها ، که ذوب می شود و در نهایت یک درمان خنک کننده است.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

وعده دوم غذایی روز ، انبوهی از سینه مرغ ، سبزیجات و برنج سفید است و وست هم اکنون با مقادیر زیادی غذایی که هال روزانه می خورد دست و پنجه نرم می کند. او می گوید: “این کمی سخت می شود ، من دروغ نمی گویم.” “برای ادی هال ، این یک میان وعده است. برای من ، می تواند سه خانواده را تغذیه کند.”

بعد از صبحانه قبل از تمرین با گلوله و توت فرنگی ، وست برای روز عادی هال به ورزشگاه خانگی می رود ، که ترکیبی از آسانسورهای سنتی و حرکات منفجره برای تکمیل تمرینات بوکس هال است. این تمرین شامل ددلیفت ، ردیف های دمبل ، ردیف های کابل ، ژاکت های کابلی ، کشش و فرهای چکش است.

او می گوید: “من نمی دانم چگونه او اینقدر غذا می خورد و بعد از آن دفن می کند ، منطقی نیست.” “من می خواهم پرتاب کنم.” او سپس با استفاده از یک سری تمرینات شدید بوکس قبل از عزیمت به خانه برای خوردن شماره سه ، از این سرعت و انفجار استفاده کرد: حتی بیشتر مرغ ، برنج و سبزیجات. او می گوید: “با کمال تعجب ، من در واقع کمی گرسنه هستم ، نمی دانم چگونه از طریق انسانی ممکن است.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وعده بعدی روز حتی بزرگتر است: مرغ ، سیب زمینی و مارچوبه ، با مقدار زیادی روغن ، کره و سس مایونز برای افزایش کالری. وست سپس یک وعده صبحانه آخر را تحمیل می کند: آب پرتقال ، بادام ، میوه و ماست و کل روز وی در ماکرو به 400 گرم پروتئین ، 456 گرم کربوهیدرات و 278 گرم چربی می رسد.

او می گوید: “کارم تمام شد ، در کمای غذایی هستم.” “اگر می خواهید ادی هال باشید ، مثل دیوانه ها غذا بخورید ، این تمام چیزی است که می توانم بگویم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر