[ad_1]

در فیلم های آنلاین که در آنها ورزشکاران ، بدنسازان و سایر علاقه مندان به تناسب اندام از نظر آمادگی جسمانی Navy SEALs آزمایش می شوند ، عملکرد آنها به چالش کشیده می شود و مشخص می شود که آیا آنچه برای پذیرش در آموزش لازم است ، وجود ندارد. اما مهر و موم های دریایی پس از شروع آموزش از چه طریق عبور می کنند؟

سلامت مردان mvp

فیلم جدید از نمایش اینفوگرافیک در یوتیوب یک آرامش متحرک از یک تمرین تمرینی معمولی را در بر می گیرد که شامل بدنی است و مشکلات روحی و روانی که متقاضیان مهر و موم باید در طول هفت ماه “مدرسه ابتدایی برای تخریب زیر آب” یا BUDS متحمل شوند ، برنامه ای که آنقدر سازش ناپذیر است که حدود 73٪ کاهش می یابد.

در این سناریوی خاص ، برگرفته از واقعه اوج گیری معروف به هفته جهنم ، تیمی چهار روز است که مانور می دهد و در حال حاضر با خستگی شدید وقتی که به آنها دستور داده می شود تپه نزدیک را بگیرند و ایمن شوند ، مبارزه می کنند. این شامل خزیدن از طریق صدها فوت گل ، سیم خاردار و خطوط لوله و عبور از یک پل طناب در حالی که زیر آتش است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

قبل از شروع BUDS ، امیدواران باید یک دوره 5 هفته ای دقیق “در حوض” را قبل از شروع BUDS بگذرانند. در این مدت ، آنها تحت یک سری تمرینات “شدید” قرار می گیرند ، از جمله یک چالش که در آن آنها با دست و پاهای بسته به استخر می پرند و سپس باید در مدت زمان محدودی به سطح برسند (این برای آنها است آماده شوید برای مواردی که تجهیزات زیر آب آنها ممکن است آنها را رد کند).

اگرچه BUDS به عنوان یکی از دشوارترین برنامه های آموزشی در جهان شناخته شده است ، اما این بی دلیل نیست. ممکن است بسیاری از تاکتیک های انجام شده در هفته جهنم بی دلیل سخت به نظر برسد ، اما همانطور که در فیلم بالا توضیح داده شده ، احتمال دارد که افراد تازه استخدام شده (یا “قاشق پاپ” ، همانطور که در برنامه نامیده می شوند)) که فارغ التحصیلان در کنار یکدیگر مبارزه می کنند شانه با مربیان سابق خود. هدف ایجاد زنجیره ای نشکن با صفر حلقه ضعیف است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir