[ad_1]

آن را به صورت گرافیکی توضیح دهید

.

من Zachary Zane هستم ، نویسنده جنسی و مردی با اخلاق (راهی خارق العاده برای گفتن اینکه من با بسیاری از افراد می خوابم و در مورد آن بسیار بسیار باز هستم). طی سالهای گذشته ، من سهم مناسبی از تجربیات جنسی ، جلسات و خواب با صدها نفر از هر جنس و نژاد داشته ام. بنابراین من یکی دو چیز را در مورد پیمایش در اتاق خواب (و یک سری مکان های دیگر ، TBH) یاد گرفتم. من اینجا هستم تا با س adviceالات عمیق و مفیدی که فقط “برقراری ارتباط با شریک زندگی شما” نیست ، به پرسش ترین پرسش های شما در مورد رابطه جنسی پاسخ دهم ، زیرا شما این را می دانید از من چیزی بپرسید – به معنای واقعی کلمه ، هر چیزی – و من خوشحال خواهم شد که در مورد آن توضیح دهم.

برای ارسال سوال برای ستون آینده ، این فرم را پر کنید.


عزیز Sexplain آن ،

آیا بد است که 100٪ وانیل باشید و هرگز کاری با BDSM ، منحنی ها و فتیش ها نداشته باشید؟ آیا افراد دیگری مانند من باقی مانده اند ، یا اینکه BDSM جهان را فتح کرده و همه را برگردانده است و مرا مجبور کرده است یا بین خودم انتخاب کنم یا تا آخر عمر مجرد بمانم؟

من 100٪ وانیل هستم و هیچ تمایلی به BDSM یا شکست به هیچ وجه ، شکل و فرم ندارم. من تحمل صفر در برابر درد دارم و فارغ از اینکه شخص دیگری چه بگوید یا چه فکر کند ، در هر فرصتی از آن جلوگیری می کنم.

همچنین دوست ندارم دیگران را رنج ببرم یا ببینم. من اصلا دوست ندارم روی نفسم بازی کنم و دوست ندارم کسی گردنم را لمس کند. بدون استثناء! من همچنین ترس ، تحقیر ، تحقیر یا بی رحمی را دوست ندارم. من دوست ندارم که گره خورده باشم ، زیرا من کلاستروفوبیک هستم.

آیا افرادی مانند من وجود دارند که به طور واقعی 100٪ وانیل باشند ، نه به دلیل تهویه ، شرم و گناه ، بلکه به این دلیل که ما به طور طبیعی همینطور هستیم؟

کجا می توانم چنین شخصی را پیدا کنم؟ چگونه می توانم تضمین کنم که در آخر با کسی مواجه شوم که 100٪ وانیل باشد و هرگز چیزی انحرافی نخواهد. همچنین آیا جدا شدن از شریک زندگی خودخواهانه است زیرا من 100٪ وانیل نیستم مثل خودم؟ من فقط شرکای بدون باند یا فتیش می خواهم؟ آیا این خوب است؟

هرچه مقالات جنسی بیشتری در اینترنت بخوانم احساس اضطراب ، افسردگی و ناکافی تری می کنم ، گویی کسی نیست که مثل من با من سازگار باشد.

– مرد وانیلی


عزیزم وانیل ،

وقتی س questionال شما را برای اولین بار خواندم ، فکر کردم ، “این مرد مانند مردی است که می پرسد چرا در تاریخ ماه سفید نیست.” پاسخ این است که ایالات متحده از قبل به سفیدپوست ها اهمیت می دهد ، درست مثل آنچه برای مردم نشان می دهد. که از نظر جنسی وانیل هستند. وقتی رابطه جنسی در فیلم های سینمایی روی صفحه رخ می دهد ، تمایل به رابطه جنسی مبلغانه دارد. تصاویر BDSM و گره در رسانه های جمعی نازک است – به همین دلیل است پنجاه سایه خاکستری وقتی در سینماها اکران شد ، بسیار پیشگامانه بود ، حتی اگر حق چاپ کاملاً زباله باشد. و گرچه ممکن است یک دوست وانیلی توسط دوستانش به دلیل خسته کننده بودن مورد آزار و اذیت قرار بگیرد ، اما با این که به شما گفته می شود شرمنده ، منحرف یا بیمار روحی هستید ، به دلیل اینکه می خواهید گره خورده و کتک بزنید ، بسیار متفاوت است. .

mvp سلامتی برای مردان mvp

گفت که حق با تو بود: آنجا وجود دارد افزایش مقالات در مورد BDSM و سایر شکست ها و به چند دلیل است. اول ، تقاضای بیشتری وجود دارد. با کم تابو شدن تحریف ، سرانجام بسیاری از افراد بدنبال منابعی می گردند که چگونه با خیال راحت خواسته های خود را کشف کنند. (پنجاه سایه دومین ، هنوز هم شرمساری های غیر ضروری زیادی در مورد تمایلات جنسی “تابو” وجود دارد و متخصصان جنسی مانند من در تلاشند این مسئله را برطرف کنند – زیرا وجود گره کاملا طبیعی است!

برخلاف تصور شما ، BDSM دنیا را به دست نمی گیرد و شما را مجبور به اطاعت نمی کند. (آیا پیچ خوردن را دوست دارید جناس، یا این هم یک حد سخت است؟) در عوض ، دامنه افزایش یافته تلاشی برای اصلاح خطای عمومی است. همچنین ، در مقاله ای با عنوان “چگونه با وانیل رابطه برقرار کنیم؟” چه می گویم؟ به چشمان خود نگاه کنید و پنج دقیقه در مأموریت بمانید تا به ارگاسم برسید؟ شما برای این کار به کمک من نیازی ندارید!

دوست وانیلی خسته کننده من ، قول می دهم که باشی من نیستم. هنوز هم بسیاری از افراد هستند که دقیقاً مانند شما هستند ، اگرچه احتمالاً کمتر خواستار ترجیحات شریک زندگی شما هستند. این عقیده که هیچ کس مانند شما در زمین سبز خدا باقی نمانده است – وقتی یکی از سازگارترین ترجیحات جنسی را دارید – کاملاً اشتباه است. همکارم می گوید ، بنابراین صحبت با “ژنرال های گسترده” را متوقف کنید مگان استابز، Ed.D. ، نویسنده کتاب پیش رو بازی بدون شریک زندگی. وقتی س yourال شما را به او نشان دادم ، وی افزود كه شخصی كه از نوع خاصی از رابطه جنسی برخوردار است “نوع رابطه جنسی مورد علاقه شما را انكار یا باطل نمی كند.”

“بیشتر مردم برای یافتن شخصی که با آنها سازگار است به اولین قرارهای متوسط ​​نیاز دارند.”

در مورد کجا می توانید شخصی را پیدا کنید که به اندازه شما وانیل باشد؟ هوم … جایی که پیچ و تاب خاصی یا سایت پلی نیست؟ من مطمئن هستم که OkCupid هنوز در مورد رابطه جنسی س questionsالاتی را می پرسد ، بنابراین این راهی است که می توانید بفهمید از ابتدا با افراد دیگر سازگار هستید یا خیر. از آنجا که هر نوع پیچ و خم برای شما نقض معامله است ، من این را در رزومه خود یادداشت می کنم. سعی می کردم راهی هوشمندانه برای مقابله با ترجیحات وانیل خود بیابم ، اما صادقانه بگویم ، شاید بهتر باشد که صادقانه بگویم: “من عاشق رابطه جنسی هستم ، اما TBH ، من در اتاق خواب پرماجرا ترین نیستم”.

اگر نمی خواهید آن را در نمایه دوست یابی خود قرار دهید یا با افرادی خارج از برنامه ها ملاقات کنید ، می توانید پس از یک یا دو قرار ملاقات درباره ترجیحات جنسی خود صحبت کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، می توانید بگویید که شما وانیل هستید ، اما نه به همان شدت که گفتید. چیزی مانند این بگویید ، “من قطعاً وانیل هستم و معمولاً از برخوردهای استاندارد جنسی بیشتر لذت می برم. من ارتباط چشمی با مبلغان را بسیار صمیمی و رضایت بخش می دانم. ”

یک زن و شوهر که یک شب را در یک کوکتل بار می گذرانند

میلان_جوویچگتی ایماژ

و حدس بزنید چه؟ ممکن است انحرافی باشند و تصادفی نباشند. دوست یابی تجربه و اشتباه زیادی است. من از مردم خواسته ام بعد از قرار ملاقات وقتی متوجه می شوند دوجنس گرا هستم مرا رد کنند. با هم مطابقت ندارند. من در جلساتی با افرادی بوده ام که یاد می گیرم در رختخواب وانیل هستند. همچنین هیچ تصادفی نیست. دوست یابی فرایند یافتن شخصی است که هست کبریت لعنتی. و به یاد داشته باشید که اولین قرارهای متوسط ​​برای بسیاری از افراد نیاز دارد تا شخصی را پیدا کنند که با او سازگار باشد – از نظر جنسی یا غیر آن. دلسرد نشوید.

شما همچنین می پرسید که چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که در آخر با کسی روبرو می شوید که “100٪ وانیل است و هرگز چیز انحرافی نخواهد”. درست مثل این است که بپرسید: “چگونه می توانم تضمین کنم همسرم مرا تقلب نمی کند؟” 100٪ هیچ تضمینی برای هیچ چیزی وجود ندارد. خورشید می تواند امشب ببارد. فقط به این دلیل که چهار میلیارد سال پشت سر هم رشد کرده است ، به این معنی نیست که فردا افزایش خواهد یافت. و با این وجود ما به زندگی خود ادامه می دهیم و بهترین تلاش خود را می کنیم.

استابز می گوید: “فراوانی جنسی ، عادت ها ، دوست داشتن ها و دوست نداشتن افراد هرگز چیزی نیست که در سنگ قفل شود.” “کسی که می تواند یک نوع رابطه جنسی داشته باشد ، می تواند نظر خود را در این راه تغییر دهد.”

در آخر ، شما می پرسید که جدا شدن از یک شریک زندگی خودخواهانه است زیرا شما 100٪ وانیل نیستید. جواب منفی است استابز گفت: “برقراری رابطه دو نفر طول می کشد ، بنابراین اگر یک طرف به دلایلی ناراضی باشد ، آنها می توانند تصمیم بگیرند که این رابطه را پایان دهند.” من فقط امیدوارم که اگر کسی را پیدا کردید که در غیر این صورت شگفت انگیز است و می خواهد چیزی را از جنبه آرام تری – مانند صحبت های کثیف کشف کند ، سعی کنید ذهن باز داشته باشید. من نمی خواهم شما آنقدر در یافتن شریک وانیلی 100٪ خود متمرکز باشید که شخصی را از نظر راه های مهم دیگر با شخصیت شما برابر کنید.

می دانم که کمی رنج می بردم ، رفیق وانیل ، اما واقعاً فکر می کنم شما باید همه اینها را می شنیدید. تو تنها نیستی. افراد زیادی با خواسته های جنسی مشابه شما وجود دارند. به علاوه ، شما به خاطر خواسته های خود مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرید ، بنابراین می توانید با آرامش آهی بکشید – قول می دهم نه راهی که روی تنفس بازی می کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir