[ad_1]

از زمان بروز همه گیری و قرنطینه شدن کشور ، ما مجبور شده ایم حداقل با شرایط نه چندان ایده آل سازگار شویم. ما به جای سفر به محل کار ، لپ تاپ های خود را روی میز قهوه قرار می دهیم. نوشیدنی با دوستان برای ساعات خوشحال کردن زوم مستثنی است. و بعد از تعطیل شدن سالن های ورزشی ، علاقه مندان به تناسب اندام مجبور به ارائه راه حل های تمرینی خلاقانه ای شدند که بتوانند در خانه ، با محدودیت فضا یا تجهیزات ، مدیریت کنند.

برای برخی ، این به معنای تبدیل گاراژهای بلا استفاده و سوله های حیاط خانه آنها به سالنهای ورزشی کاملاً خانگی بود. مطمئناً همه افراد از لوکس بودن این نوع فضا برخوردار نیستند ، خصوصاً ما که در آپارتمان های کوچک شهرها زندگی می کنیم. برای کسانی که فوت مربع محدود دارند ، یک محصول جدید ادعا می کند پاسخی دارد که به شما امکان می دهد با استفاده از مبلمان آموزش دهید در هر خانه ای می توان یافت: تختخواب.

تختخواب تناسب اندام محوری

محوری

سالن بدن سازی و تختخواب خانگی که توسط شرکت نوپای انگلیسی PIVOT ایجاد شده است ، تخت مورفی را ترکیب می کند (می دانید ، تشک تاشو که در فیلم های دهه 50 در آپارتمان هر مرد ظاهر می شود) با پایه و میله کشویی.

عملکرد به اندازه کافی ساده است. صبح که از رختخواب بلند می شوید ، می توانید تخت را به سمت بالا بچرخانید تا رو به دیوار باشد و مستقیماً با دستگاه ورزشی زیر به تمرین صبحگاهی خود بروید.

تخت خواب تناسب اندام محوری

محوری

در توضیحات رسمی محصول آمده است: “تخت PIVOT® یک مبل تختخواب شو یا یک تخت دیواری شکننده نیست.” “این ممکن است قوی ترین تختخواب ساخته شده باشد و می تواند یک تشک کاملاً استاندارد را در خود جای دهد و هنگام قرار گرفتن در حالت خوابیدن به صورت افقی ، مانند یک تخت استاندارد زیبا به نظر برسد.”

باشگاه بدنسازی و تختخواب محوری

uncrate.com

دستگاه 1328 دلاری روی پایه فولادی “مقاوم در برابر سنگ” محکم سوار شده است ، به این معنی که نیازی به نصب آن روی دیوار یا کف نیست. با این حال است اگر قصد دارید حرکات کششی کابل یا TRX را در تمرینات خود قرار دهید ، می توان آن را به دیوار وصل کرد (و توصیه می شود). همچنین می توانید یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را ضمیمه کنید تا بتوانید در یک تمرین یا تمرین آنلاین شرکت کنید.

این مطمئناً روشی کاملاً هوشمندانه برای به حداکثر رساندن فضا – و سود – است ، اما ما به اندازه کافی فیلم مورفی را در رختخواب دیده ایم تا دیگر از تلاش برای آن جلوگیری کنیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر