[ad_1]

دنیای مورتال کامبت 11 بازیکنانی که طرفداران جان رمبو نیز هستند ، امروز با انتشار Kombat Pack 2 ، افزونه ای که سیلوستر استالونه را به ارمغان می آورد ، کمی شادتر می شوند جانباز آسیب دیده جنگ ویتنام به بازی جنگ خونین معروف. استالونه حتی صدا را برای این تجسم بازی ویدیویی فراهم کرد که با موهای بلند و سربند ورزش می کند خون اول، همراه با هیکل بدنساز در دنباله های بعدی.

به جز نگاه و صدایش مورتال کمبت سازندگان کارهای زیادی برای خلق کردن انجام داده اند رمبو ، که به افسانه فرهنگ پاپ وفادار است. این چاقو عظیم الجثه است که از پرتاب نمی ترسد ، تیرهایی که در اثر ضربه منفجر می شوند و یک مسلسل سنگین که می تواند مهمات را در حین جنگ پمپ کند در حالی که غرش دردناکی ایجاد می کند. او متخصص در ایجاد تله برای دشمنان خود ، بازگشت به سبک جنگ چریکی خود در جنگل است.

مبارزات rambo و t 800 در مرگبار کمبت

مورتال کمبت

حرکت مرگبار او همه این عناصر را به هم نزدیک می کند ، با رمبو چاقویی به سینه او می آورد که حریف حیرت زده خود را از بالای نواری که نیزه های تیز بامبو را باز می کند هل می دهد. رمبو سپس از پشت سر می آید و هنگامی که گلوی دشمن خود را با دستان برهنه می رباید ، در ردیابی سرگرم کننده می خندد. (این نوع خشونت احشایی ، خونین است گفته می شود حداقل یک توسعه دهنده MK11 با اختلال استرس پس از سانحه.)

Rambo تنها پشتیبانی از فرهنگ پاپ نیست که به جهان Mortal Kombat منتقل می شود – موارد قبلی به شما امکان می دهد به عنوان نسخه های T-800 Terminator و MK آرنولد شوارتزنگر از Joker و Spawn بازی کنید. اگر هنوز آن را استفاده نکرده اید ، می توانید تمام این شخصیت های اضافی را به همراه بازی اصلی در اختیار داشته باشید Mortal Kombat 11: Ultimate بسته بندی

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir