[ad_1]

فروش ساعت اپل سری 6

عکس با مجوز از خرده فروشان

زنگ خطر. هشدار! زنگ خطر. هشدار! این یک تمرین نیست. جدیدترین اپل واچ سری 6 برای اولین بار به فروش رسیده است. اگر به فکر خرید آن یا برنامه ریزی در این فصل بوده اید ، زمان آن فرا رسیده است. اما سریع اقدام کنید ، زیرا این معامله مدت زیادی دوام نخواهد آورد. آمازون این ساعت را از 399 دلار به 349.99 دلار از دست داد. این مبلغ تقریباً 50 دلار برای صرفه جویی در محصولی است که به تازگی راه اندازی شده است! سخنان ما را برجسته کنید ، در حال حاضر بهترین زمان برای خرید این ساعت است. اجرا کن! ما نمایشی نیستیم ، فقط صادق هستیم.

اپل واچ سری 6

amazon.com

399.00 دلار

349.99 دلار (12٪ تخفیف)

اگر در جریان بررسی محصولات ما هستید ، می دانید که سری 6 دستگاه فعلی است (می توانید بررسی کامل ما را در اینجا بخوانید). سلامتی و تندرستی در این سال پیشتاز همه چیز است و این بافت زمینه ساز آینده رفاه دیجیتال با ECG و پایش اکسیژن خون است. همچنین هنگامی که تمرینات شما را ردیابی می کند ، تماس ها را می پذیرد و آهنگ های موردعلاقه شما را همگام سازی می کند ، عملکرد بهتر ، سریعتر و درخشانی نسبت به مدل های قدیمی دارد. ارتقا comfort سطح راحتی و بسته شدن آسان یکی دیگر از امتیازات مهم است. در پنج رنگ مختلف با نوار پایه ورزشی سیلیکونی موجود است ، مناسب برای شیرین ترین تمرینات.

با کمتر از 400 دلار ، این ساعت می تواند جان انسان ها را نجات دهد (به معنای واقعی کلمه). اگر قبلاً هیچ ساعت هوشمندی نداشته اید ، زمان بهتری برای لذت بردن از یک سبک زندگی فعال و سالم وجود ندارد. این بهترین چیز لعنتی است که در سال 2020 ظاهر می شود زیرا شما را بدون احساس بد پاسخگو می کند.

بنابراین اگر می خواهید خودتان ببینید آیا این ساعت با هیپ هاپ مطابقت دارد ، در این معامله نخوابید. این یک ایده عالی برای هدیه تعطیلات برای علاقه مندان به تناسب اندام در زندگی شما است ، اما همچنین بسیار زیبا است که خود را غرق کنید. تا زمانی که این حلقه ها را در Apple Watch پر کنید ، stat! خیلی بهتر از این نمی شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر