اورگان در حال انفجار نهنگ 50 سال بعد: فیلم Remastered را تماشا کنید


 • پنجاه سال پیش ، یک گزارش خبری در اورگان از نابودی باورنکردنی لاشه یک نهنگ فیلمبرداری کرد.
 • افراد حاضر به سادگی با چربی باران پاشیده نمی شدند – آنها در معرض آسیب دیدگی بودند.
 • خبرنگار اخبار پاول لینمن نمادی برای نقش خود در این رویداد شد.

  امروز به پنجاهمین سالگرد اتفاق بسیار بدی رسیدیم متعلق به در سال 2020. در 12 نوامبر 1970 ، وابسته به اورگان ABC KATU خبرنگار را به یک اتفاق غیرمعمول فرستاد: “برداشتن” لاشه نهنگ عظیم مبتنی بر TNT از ساحل عکس های حاصل ، جایی که کل ساحل با قطعات چربی در اندازه های مختلف پراکنده شده است ، با ترکیب پاتوس جدید و هرج و مرج کامل ، نمادین شده اند.

  صدای خبرنگار پل لینمن در آخرین آهنگ تولید شده بسیار آرام است. جسدی غیر عادی از نهنگ ها در فلورانس ، فقط 60 مایلی غرب اوژن و نزدیکترین شهر ساحل ، به ساحل آمده بود. مقامات تصمیم گرفتند از TNT برای از بین بردن جسد استفاده کنند و یک متخصص به دوربین گفت که گروه محلی در مورد میزان استفاده زیاد مطمئن نیستند. این متخصص ، پل تورنتون ، او مهندس بزرگراه بود که طرحی برای نهنگ اصلی تبخیر کردن به قطعات بسیار کوچک برای شستن یا مصرف پرندگان انجام داد.

  این محتوا از YouTube وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  خوشبختانه برای داستان فیلم ، تورنتون استفاده از آن را انتخاب کرد نیم تن با TNT. از منظر این یک ششم آنچه کارگران قبلاً استفاده کرده اند است تمام صورت جورج واشنگتن را منفجر كرد در کوه راشمور. با این حال ، واشنگتن 60 فوت ارتفاع دارد ، در حالی که لاشه نهنگ فقط 45 فوت است – و از گوشت پوسیده ساخته شده است ، نه از سنگ.

  بلافاصله مشخص می شود که این انفجار بسیار زیاد است. اول ، الف غول شعاع انفجاری لاشه را کاهش می دهد و اپراتور دوربین باید حتی برای پوشاندن آن حرکت کند. سپس تکه هایی با اندازه های مختلف از آسمان شروع به ریزش می کنند. انفجار به قدری بزرگ است که پدیده ای کوتاه مدت را بر اساس چربی ایجاد می کند. برنامه معقول تورنتون به یک باران شدید تبدیل شده بود که تمام حیات وحش را وحشت زده و حتی تمام بدن را خرد نکرد.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  لینمن گفت: “هنگامی كه منفجر شد ، مانند انفجار فیلم ها به نظر می رسید.” مکانیک محبوب در سال 2017. “سپس همه چیز شروع به ضربه زدن به زمین اطراف ما کرد. فهمیدم که چربی دارد به ما ضربه می زند. چند ثانیه طول کشید ، اما چربی آنقدر ضخیم است که یک قطعه به اندازه نوک انگشت شما می تواند از سر شما عبور کند. وقتی شروع به دویدن در راهرو کردیم ، صدای انفجار دوم را در جهت خود شنیدیم و دیدیم که چربی به اندازه یک میز قهوه ماشین را صاف کرده است. ”

  چربی تقریباً کاملاً چربی حیوانی جامد است و مقدار آن با یک توپ بولینگ هنوز حدود 7 کیلوگرم وزن دارد – وزن واقعی توپ بولینگ که کودک می تواند استفاده کند. تصور کنید صدها توپ بولینگ 100 فوت را در آسمان بیندازید و به آنها اجازه دهید هرجا باران می بارد بیفتند.

  “ما دیدیم که چربی به اندازه یک میز قهوه ماشین را صاف می کند.”

  ناظران به دنبال پوشش بودند و خوشبختانه هیچ کس آسیب ندید. اما به راحتی می توان فهمید که چگونه یک قطعه بزرگتر حتی یک اتومبیل غول پیکر مدرن را با یک قاب فولادی از بین می برد.

  میراث باران نهنگ های بزرگ سال 1970 ، به ویژه در عصر اینترنت ، همچنان در حال رشد است. لینمن گفت: “این چیز هرگز مرد.” مکانیک محبوب. “ما در آن زمان روزنامه نگار بودیم. این خبر روز بود و ما حرکت کردیم. ما شروع به دریافت درخواست از تیم های Hazmat ، ادارات پلیس و همه شاخه های نظامی کردیم. ”

  وقتی این فیلم به سلف اولیه اینترنت برخورد کرد ، مردم آن را به عنوان کالای داغ معامله کردند. لینمن KATU را در سال 2003 ترک کرد ، اما داستان – و فیلم فراموش نشدنی با افسوس – جاودانه است.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma