شما از کدام راه استفاده کردید و نظرتان راجب آن چیست؟ اما اگر ناگهان تلویزیون “نمی داند” MHL چیست ، آداپتور USB-HDMI به کمک شما می آید ، اگرچه در واقع این همان آداپتور است. کابلهای HDMI طولانی همیشه توصیه نمی شود. به عنوان یک قاعده ، حمل و نقل دیجیتال الزامات خاصی را به سیم مورد استفاده تحمیل نمی کند. HDMI در حالی که همه داده ها را با HDCP رمزگذاری می کند، می تواند سیگنال های تصویری و صوتی دیجیتال را حمل کند. دستگاه خروجی دیجیتال یا HDMI را انتخاب کنید. Color Enhancement بروید. در زیر Standard Color Correction یا تصحیح رنگ استاندارد گزینه Application Settings را انتخاب کنید. سیستم رنگی قابل انتخاب است و برق از طریق کابل USB ارائه شده تامین می شود. این دستگاه ها معمولا نیاز به تامین برق جداگانه هم دارند. در این خصوص باید بدانید که از اصلی ترین عواملی که روی کیفیت و سرعت انتقال دیتا تاثیر گذار است کابلی است که دیتا را منتقل می کند. یکی از ویژگی های این کابل این است که اطلاعات را با سرعت بالا انتقال می دهد. ما در اینجا به زبان ساده پاسخ این سوال رو بیان می کنیم، پس اگر شما هم با این مشکل در پروژه نظارت تصویری خود روبرو شده اید، پیشنهاد می کنیم این محتوا را تا پایان مطالعه کنید.

هنگام مرور صفحات مختلف در وب ، می توانید با راهنماهای مختلفی روبرو شوید که مربوط به ترجیح دادن به سیم یا سیم دیگری با رابط مورد بحث است. عملکرد چنین دستگاه هایی رضایت بخش است ، اما گاهی اوقات لازم است با دستگاه های دیگر “دوست” شوید. اگر تلویزیون از میراکست پشتیبانی کرد و گوشی اندرویدی شما هم حداقل از اندروید ۴.۲ بهرهمند باشد، به راحتی میتوانید نسبت به اتصال گوشی به تلویزیون وارد عمل شوید. نسخه اول این استاندارد از وضوح تصویر 1280×720 پشتیبانی میکرد که به عنوان High Definition یا HD نیز شناخته میشود. نکته اصلی این است که قیمت مسئله در اینجا به وضوح بیشتر از HDMI استاندارد است. در اینجا به هر کدام از گزینههای موجود برای رفع محدودیت طول کابل HDMI خواهیم پرداخت. کیفیت تصویر نهایی ، و همچنین محدوده صدا ، در اینجا از اولویت خالی است. با توجه به اینکه این مورد توسط ما تست نشده، نمیدانیم که محدودیت تعداد نهایی هابها چقدر است.

این سیستم نسبت به بقیه روش های انتقال تصویر و صدا نتیجه بهتری را به همراه دارد چرا كه Audio/Video/Optional Date را با هم از خود عبور می دهد. بدیهی است که پیشرفت مستمری در استاندارد HDMI وجود دارد که با انتشار نسخه جدید تایید شده است. از آن جایی که Cat 6 نسبت به سایر کابل های شبکه استاندارد جدید تر و بهتری دارد، توصیه می کنیم در افزایش طول HDMI با کابل شبکه از همین نوع استفاده کنید که قیمت مناسب در کنار قابلیت انتقال تا حدود ۴۵ متر هم دارند. مزیت اصلی HDMI توانایی آن در حمل صدا و تصویر است. علاوه بر پارامترهای شرح داده شده در بالا ، رابط کاربری دارای چندین مزیت دیگر در زرادخانه خود است. علاوه بر این، عناوین مورد انتظاری مانند Stalker 2 و Hellblade II نیز فعلاً در انحصار مایکروسافت هستند و بعید است که در آینده روی پلی استیشن ۵ هم منتشر شوند. در این حالت تصاویر دوربین مدار بسته را می توان تا ۱۰۰ متر منتقل و از طریق کابل HDMI بر روی مانیتور نمایش داد. برخلاف HDMI، استاندارد DP از وصل کردن زنجیروار نمایشگرها پشتیبانی میکند، برای نمونه میتوان دو صفحه نمایش متفاوت با تنها یک درگاه داشت.

امروزه انتقال فایل ها از یک سیستم به سیتم دیگر اهمیت و جایگاه مهمی دارد؛ بدین منظور بشر اختراعات زیادی را پشت سر گذاشته است و یکی از تکنولوژی های حال حاضر “کابل HDMI” محسوب می شود که تنها رابط برای انتقال هم زمان تصویر و صدا به صورت دیجیتالی و غیر فشرده است. میتوان تنها با یک کابل HDMI، تصویر و صدا را به بهترین شکل منتقل کرد. VGA در یک دوره ای جزو اتصالات استاندارد صنعتی برای دستگاه های صوتی تصویری به حساب می آمد. 3- پشتیبانی از منابع تصویری و صوتی با ولتاژ پایین (سایر مشخصات مثل پهنای باند و کیفیت تصویر،همانند نسخه مادر یا قبلی می باشد). استاندارد جدید HDMI 2.1 از وضوح تصویر تا 10K پشتیبانی میکند. همچنین ، سازنده پشتیبانی ARC را پیاده سازی کرده است ، به شما این امکان را می دهد که سیم دیگری را برای انتقال داده های صوتی متصل نکنید. دسته دیگری از مدل های هدف مورد نظر کاربرد خود را در سیستم های صوتی تجهیزات تلفن همراه پیدا کرده است. برخی از مصرف کنندگان هنوز از تجهیزات تلویزیون قدیمی استفاده می کنند. برای استفاده از درایور پیش فرض شما باید درایور فعلی را حذف کنید تا درایور پیش فرض خودش نصب شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کابل hdmi گوشی به تلویزیون دیجی کالا وب سایت خود باشید.

ایندکسر