[ad_1]

امانوئل آچو می گوید: “من به مرکز شهر می روم.” “من قدرت خودم را نمی دانم.” آچو ، یک بازیکن خط رایج All-Big-12 در دانشگاه تگزاس که چهار فصل در NFL برای قهوه ای ها و عقاب ها بازی کرد ، یک بار از درگیری های عمدی امرار معاش کرد. در این حالت ، شش یا دو نفر ، بازیکن 240 پوندی ، که به یک کاستور ورزشی تبدیل شد ، در حالی که صحبت می کرد ، سهواً iPad خود را لمس کرد و او را از جایگاه مطالعه خارج کرد. این تبلت دارای یک نوع کتاب بازی متفاوت است که هدف آن غلبه بر تقسیم نژادی در آمریکا است ، که امسال بیش از هر زمان دیگری در حافظه اخیر برجسته شده است: مکالمات ناجور با یک مرد سیاه پوست، کتاب جدیدی بر اساس سری وب محبوب و قدرتمند آچو به همین نام.

آچو که در غرفه ضبط در استودیوی Village در لس آنجلس ، جایی که مشغول بازگو کردن کتاب صوتی است ، نشسته است ، iPad خود را دوباره در جای خود قرار می دهد و نفس خود را بیرون می دهد. “خوب ، حالا من باید این خانه را بزنم.” او با صدای بلند شروع به خواندن می کند. “بیایید احساس ناراحتی کنیم. . . . “لحظاتی بعد ، آچو به آخرین متن از کتاب می رسد ، که آن را با قاطعیت آرام و پولادین بیان می کند:” پایان نژادپرستی خط پایان نیست که از آن عبور کنیم. این راهی است که ما طی خواهیم کرد. ”

اشتراک mvp سلامت مردانه

مطالب اختصاصی را از دست ندهید. همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید!

سلامت مردان

اگرچه ممکن است آچو قدرت بدنی خود را نداند ، اما به سرعت قدرت و دامنه خود را درک می کند. در کمتر از چهار ماه ، 30 ساله از یک تحلیلگر ورزش به یک صدای سازشگر در حال ظهور در مورد یکی از خاردارترین موضوعات زمان ما تبدیل شده است. به طور ارگانیک ، از غم و اندوه خود ، آچو گفتگویی درباره نژاد ، عدالت نژادی و اتحاد ایجاد کرده است که میلیون ها نفر را به حرکت در آورده است.

وی که روی مبل در استودیو با تجهیزات نایک – تی شرت ، شورت و سرسره نشسته بود ، گفت: “بین شغل و حرفه شما تفاوت وجود دارد.” وی با اشاره به برنامه گفتگوی FS1 خود گفت: “حرفه من ورزشی است – من در لیگ ملی فوتبال به عنوان میزبان بازی می كنم ، درباره خودم صحبت كن”. او می گوید تماس او همان مکالمه هایی است که وی عمداً انتخاب نکرده است.

مکالمات ناجور چگونه آغاز شد

وقتی جورج فلوید توسط پلیس کشته شد ، وی گفت: “این مرا تا ته قلب تکان داد. من آدم احساسی نیستم. من نیستم. من این را دیدم و دیوانه شدم. من گفتم ، “من نمی دانم چه کاری می خواهم انجام دهم ، اما باید کاری انجام دهم.” “در عرض چند روز ، او یک فیلمبردار عروسی و یک دوست خود را استخدام کرد تا به ایجاد اولین قسمت از مکالمات ناجور با یک مرد سیاه پوست. توسط او در یک قاب واحد و بدون ویرایش آبشار شده است. “سرم را پایین می آورم ، می گویم: سه ​​، دو. . . چشمهای “یک” را باز می کنم و به دوربین خیره می شوم. نه دقیقه و 27 ثانیه قلبم را ریختم. سه روز بعد ، ما 20 میلیون بازدید داریم. ” در این پست YouTube ، آچو روی یک چهارپایه نشسته و مستقیماً مقابل دوربین صحبت می کند ، هدف خود را تعیین می کند: آموزش آمریکای سفید بر روی نقاط کور آن. او خودش را به مسائلی مانند امتیازات سفید و استفاده از کلمه n توسط سیاه پوستان انداخت و هرگز به عقب نگاه نکرد.

جواب قاطع او را متقاعد كرد كه ادامه دهد. دواین وید فیلم را منتشر کرد. جنیفر آنیستون و ریز ویترسپون برای او پیام هایی ارسال کردند. متیو مک کاناهی با سردی او را صدا کرد و در قسمت دوم حضور یافت و اعتراف کرد که همه چیز درست نیست. آچو قسمت هایی با دو دبل ، نژادپرستی معکوس و راجر گودل ، کمیساریای NFL را اضافه کرد ، که او در پاسخ لیگ به اعتراض بازیکنان اصرار داشت.

به گفته یک مهمان برجسته ، آچو “در را برای درک” باز می کند: اپرا وینفری ، که در ماه ژوئیه در یک ویدیو به او پیوست و اعلام کرد که او را امضا کرده است تا یک جفت کتاب در مورد اثر خود با مکمیلان بنویسد. در همان روزی که وینفری شنود آچو را شنید ، تماس هایی از کمپین گودل و جو بایدن دریافت کرد ، همه قبل از ساعت 9:00. همه چیز حیرت انگیز بود اگر آچو ، حتی در عصبانیتش ، آنچنان زمینی نبود. بعد از اینکه وینفری آچو را آزاد کرد گفتگوی اپرا با تابلویی که بیشتر از تماشاگران سفیدپوست تشکیل شده بود ، بعداً او را صدا کرد. او به یاد می آورد: “او گفت ،” تو چیزهایی داری ، دوست من. شما دارید چیز. شما توانایی این را دارید که بدون سخت آزاری ، به شخصی حقیقت سختی را بگویید. ”

صحبت كردن

توانایی او در پرداختن به موضوع بی عدالتی نژادی یک شبه ظاهر نشد ، گرچه مدرک روانشناسی آچو (وی در سال 2017 مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی ورزشی را از دانشگاه تگزاس دریافت کرد) احتمالاً به او در انجام کاری کمک کرده است شبیه طناب راه رفتن است.

آچو در دالاس بزرگ شد ، یک نگاهش به ورزش و یک نگاه به مسائل اجتماعی بود. پدرش ، کشیشی با درجه دکترا. در روانشناسی و مادرش که دکترای پرستاری دارد ، هر دو در نیجریه متولد شدند. آنها هر ساله او و خواهران و برادرانش را به مأموریت های بشردوستانه می بردند. برای آچو سخت نبود که بین دو و میدانی و فعالیت به عقب و جلو بپرد.

رفع شکاف بین جوامع یک چالش بزرگتر است. آچو با اشاره به مدرسه نخبگان در دالاس ، تگزاس گفت: “من در این مدرسه خصوصی غنی بزرگ شدم ، عمدتا نزد همه سفیدپوستان.” “سپس به دانشگاه رفتم و در NFL با فرهنگ سیاه بازی کردم. . . . من یک تن دوست سفید دارم. من یک تن دوست سیاه دارم. “او یک روز در سال 2014 را به یاد می آورد ، وقتی آخرین بازیکنی بود که وارد کافه عقاب ها شد. او دید که کل تیم در دو گروه نشسته اند ، کاملاً از نظر نژادی. “این دیوانه است. شصت سال پس از پایان تفکیک ، ما از هم جدا شدیم. فهمیدم که بین سیاه پوستان و سفیدپوشان مانع زبانی وجود دارد. با خودم گفتم ،” چگونه می توانم ترجمه کنم؟ ”

اکنون ، در بحبوحه ناآرامی های مدنی گسترده ، آچو به عنوان کتاب راهنمای برلیتز برای بحث های دشوار تبدیل شده است. او با همدلی به آنها نزدیک می شود – کیفیتی دقیق که سعی می کند به دیگران القا کند. اصل درخواست آچو این است: به من کمک کنید به من کمک کنید. او در اولین قسمت می گوید: “برای ایستادن در کنار ما و افرادی که شبیه من هستند ،” شما باید در مورد موضوعاتی که به من مربوط است آموزش ببینید. . . و کاملاً آموزش دیده تا بتوانید سطح کامل درد را احساس کنید و درک کاملی داشته باشید. ”

یک هفته بعد از آن قسمت ، آچو به عنوان میزبان توسط ESPN استخدام شد در مورد خودتان بگویید همراه با مارسل ویلی. با بزرگ شدن پروژه جانبی او ، برنامه آچو حتی کاملتر می شود ، اما هر روز یک ساعت مقدس می ماند: هنگام تمرین 9:00 تا 10:00. شش روز در هفته ، او روی تراس آپارتمان خود قدم می گذارد و 15 دقیقه با طناب می پرد و بقیه تمرینات قدرتی خود را می گذراند. هفته ای یک بار دوچرخه طولانی می زند.

با اتمام آخرین جلسه ضبط کتاب صوتی آچو ، خستگی خود را پنهان نمی کند. او با کمال میل به جای تحمل فشار برای ضبط یک قسمت مستقل ، از دو روز تمرین رنج خواهد برد مکالمات ناجور (که او دو بار در نه نمایش انجام داد). او توضیح می دهد: “شما وزن میلیون ها کلمه را دارید”. همه مایل به شنیدن او نیستند – او انتقاداتی دریافت کرده است ، همچنین اظهارات نژادپرستانه و حتی تهدیدهایی را از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل دریافت کرده است. وی گفت: “من به نفرت اهمیتی نمی دهم زیرا وقت آن را ندارم.” “هنوز کار داره.”

او همچنین از طرف فعالان عدالت نژادی مورد انتقاد قرار گرفت ، که نه باعث تحسین اچو شد و نه باعث شد او حدس بزند که چه کاری انجام می دهد. وی متقاعد شده است که سهم وی دارای ارزش است و تاکنون آرا st سختگیرانه دیگر را تکمیل ، از او سلب یا جایگزین نکرده است. او به این سوالات پاسخ می دهد تا دیگر سیاه پوستان مجبور نباشند.

آچو قصد دارد که نگه دارد مکالمات ناجور و او مشتاق تبلیغ این کتاب است ، که موضوعات جدیدی را شامل می شود (مانند “حلق آویز”) ، در برخی از برنامه ها عمیق تر می شود و منابع بیشتری را برای تماشای و گوش دادن به آنها ارائه می دهد تا اطلاعات بیشتری کسب کند. در برهه ای شروع به نوشتن کتاب دوم می کند. فراتر از این ، او مطمئن نیست که دقیقاً چگونه از نفوذ خود استفاده خواهد کرد ، اگرچه مطمئن است که این شامل یک دفتر سیاسی یا احساساتی در برنامه او نخواهد بود. “مردم از من سال کردند ،” چرا شما یک مرد x یا y نمی آورید؟ ” آتش بازی برگزار خواهد شد. ” “هدف آتش بازی نیست. هدف درک است. من درام نمی خواهم. من حتی کلیک نمی خواهم. من خواستار صلح هستم. ”

پس از صحبت ، آچو وسیله کوچکی مانند پیستون را به گلوی خود می آورد تا اکسیژن را به تارهای صوتی او بکشاند. وی توضیح می دهد: “من باید از این بین هر وقفه تجاری استفاده کنم.” “من طناب صوتی ام را مالیدم.

از رگ خونی پریدم چون خیلی حرف زدم. مکالمات ناجور؟ هر کدام راحت نیستند. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر