[ad_1]

خبر خوب برای طرفداران کریس همسورث تایلر راک ، مزدور خسته جهان فیلم اکشن نت فلیکس استخراج. فقط این نیست ادامه در کارها، اما به گفته جو روسو ، نویسنده ، او برنامه های اولیه ای را برای یک حق رای دادن جدید سینمایی – The استخراج جهان گسترده – از جمله جدایی بالقوه برای گاسپار ، دیگران مزدوری متقلب و بازیگر دیوید هاربر.

این یک اتفاق وحشتناک نخواهد بود: استخراج یک موفقیت بزرگ برای نتفلیکس بود ، و برادران روسو (جو و آنتونی) در شکل دادن به جهان سینمایی مارول، از جمله کارگردانی انتقام جویان: بازی نهایی و انتقام جویان: جنگ بی نهایت. بنابراین با استخراج 2 جو روسو در حال کار است ، او به طرفداران گفت که ممکن است هنوز در راه باشد.

وی در سخنانی گفت: “من هنوز درگیر این موضوع نخواهم شد زیرا فکر می کنم تعجب کردن مردم بسیار هیجان انگیز است.” پنل مجازی CCXP“، اما این را خواهم گفت: ما در حال ساختن جهانی از فیلم ها هستیم كه می تواند به طور بالقوه برخی دیگر از شخصیت های فیلم اول و برخی شخصیت های جدید را بررسی كند و تعامل تاریخی بیشتری بین شخصیت ها داشته باشد. بنابراین اگر به شخصیت دیوید هاربر علاقه مند هستید ، می توانید در آینده او را ببینید استخراج فیلم سینما. “

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

بهترین ها را در سرگرمی ، تناسب اندام و سلامتی می خواهید؟ شما به جای درست آمده اید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH برنامه MVP و دسترسی به ویژگی های منحصر به فرد ، نکات آموزش و موارد بسیار دیگر.

سلامت مردان

این مطمئناً امکانات زیادی را به جا می گذارد. فیلم اصلی به پیش زمینه ای غنی از تایلر ریک همسورث اشاره دارد ، از جمله رابطه او با بندر گاسپار. شما دارید اشارات بود که کریس ایوانز می تواند به جمع بازیگران دنباله فیلم بپیوندد و اسکار آیزاک می تواند به عنوان یک ارباب شرور مخدر سوار شود. تاکنون همه چیز کاملا مخفی نگه داشته شده است ، اما طرفداران باید بیش از زمان بدانند استخراج 2 سال آینده شروع به تیراندازی می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر