[ad_1]

تنها چیزی که بهتر از یک فنجان بزرگ قهوه صبح است ، یک فنجان بزرگ قهوه در صبح است رایگان. استارباکس تبلیغات مختلفی دارد که اغلب نوشیدنی های رایگان برای مشتریان دریافت می کنند ، اما برای ماه دسامبر این زنجیره به ویژه از کارمندان بهداشت و درمان با قدردانی از نوشیدنی های رایگان تجلیل می کند.

از ماه مارس ، اینها افرادی هستند که ساعتهای طولانی در خط مقدم بیماری همه گیر COVID-19 کار می کنند. با ادامه بیماری همه گیر و افزایش موارد در سراسر کشور ، استارباکس می خواهد به کسانی که به حفظ جوامع خود در حد امکان ایمن و سالم هستند کمی تشکر کند.

در طول ماه دسامبر ، متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند قهوه دم کرده رایگان – گرم یا سرد را سفارش دهند. در اوایل سال جاری ، استارباکس یک معامله مشابه را ارائه داد و گفت: “هر مشتری که به عنوان اولین پاسخ دهنده یا کارمند خط مقدم حمایت از صنعت بهداشت و درمان شناخته شود” واجد شرایط نوشیدنی رایگان است.

از آنجا که فصل تعطیلات کاملاً در حال جابجایی است ، مهم است که در نظر بگیرید که چگونه اقدامات شما می تواند به طور مستقیم بر دیگران در جامعه تأثیر بگذارد. CDC همچنان حداقل تماس شخصی را ارائه می دهد و می گوید كه مجالس تعطیلات فقط باید شامل افرادی باشد كه عضوی از خانواده شما هستند.

اشکال mvp

همچنین تعدادی موسسه خیریه مرتبط با غذا وجود دارد که در صورت تمایل به انجام این کار می توانید در فصل تعطیلات آینده از آنها حمایت کنید و اگر در زندگی شما متخصصان سلامتی هستند ، حتماً از آنها برای همه کارهایی که انجام داده ام قدردانی بیشتری داشته باشید سال

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر