[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

تو می توانی من اسم اریک گود را نمی دانم ، اما او مسئول سرگرمی شما و دادن چیزی برای گفتگو در قسمت اولیه پناهگاه در محل COVID-19 است.

به عنوان یکی از مدیران ببر ببر: قتل ، هرج و مرج و جنون ، و خیلی قبل از موعد مقرر “عادی جدید” به آگاهی هرکسی نزدیک بود ، tپدیده مجموعه مستند نتفلیکس به مخاطبان خانگی یک شور آبدار داده است که نمی تواند چشم از آنها دور کند.

مانند همه ما ، گود در سال 2020 چیزهای زیادی را تجربه کرد. او روی پروژه های جدید کار کرد ، سفر کرد و حتی دید یکی از پروژه های قبلی اش به بلندی هایی رسیده است که حتی خودش هم انتظار نداشت.

اما مثل بقیه ، این یک سال یادگیری و یک سال تحول است.

گرچه گود یکی از مردم است از پشت پادشاه ببر به این معنی نیست که او برای مسیری که امسال طی کرده بهتر آماده شده است ، اما او همچنین یک متخصص حفاظت از محیط زیست است. او می گوید ، این جنبه از شخصیت او چیزی است که در سال 2020 به آن اعتماد کرده و ثمرات آن را درو کرده است.

قطع کننده مدار

.

همه گیری به طور همزمان با سلطان ببرها. من همین مخاطب شیفته را در همان لحظه داشتم که سورئال بود.

ما نمی خواستیم سلطان ببرها موعظه كردن ما می خواستیم مردم به نتیجه گیری خود برسند.

من فکر می کنم این همه دنیای مخفی وجود دارد خارج از آمریکای شهری ، که جذاب است.

هر چه پیرتر شدماعتراف می کنم که هنوز هم می توانم بدون حواس پرتی فوق العاده مثمر ثمر باشم و شاید مثمر ثمر باشم.

من چیزی به نام محافظت از لاک پشت را اجرا می کنم که مکانی است ، سازمانی که بیشتر از زمین در سراسر جهان محافظت می کند.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

برای عضویت در MVP برای سلامت مردان اینجا را کلیک کنید و در نکات آموزشی ، اطلاعات تغذیه ای و داستان های منحصر به فرد بهترین نتیجه را بگیرید.

سلامت مردان

ما 60،000 هکتار در مکزیک خریداری کردیم با لئوناردو دی کاپریو و تعدادی دیگر از سازمان ها. این یکی از بزرگترین قطعات زمینی است که در مکزیک برای حفاظت خریداری شده است و از شیرهای کوهستانی و انواع آن محافظت می کند.

سوال اصلی برای من در حال حاضر یک مشکل وجودی است که زندگی روی زمین ، یعنی تغییرات آب و هوایی با آن روبرو است. در چیزهایی مانند COVID ، اساساً Mother Nature می گوید: “توقف کنید ، ترمزها را بکشید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir