[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلرهای اصلی قسمت اول است آسمان بزرگ


 • رایان فیلیپ در تریلر جدید دیوید ای کلی در شبکه ABC در نقش کودی هویت ، یک بازپرس خصوصی ، بازی می کند آسمان بزرگ
 • در یک چرخش تکان دهنده در آخرین لحظات این قسمت ، کودی توسط سرباز آمریکایی ریک لگارسکی (جان کارول لینچ) کشته می شود.
 • این یک پیچ و تاب خیره کننده است ، به خصوص با توجه به اینکه فیلیپ یک ستاره بزرگ است و به عنوان یکی از رهبران این مجموعه راه اندازی شد.

  هوادارانی که به قسمت اول ABC پیوستند آسمان بزرگ آنها احتمالاً بیشتر به آنچه انتظار داشتند رسیدند – داستانی هیجان انگیز با چند چرخش کوچک و یک داستان کاملا جالب – تا پایان پایان ، زمانی که نمایش جهشی ایجاد کرد که اکثر تریلرهای آنلاین جرات انجام آن را نداشتند. درست است: این نمایش 100٪ منجر به از بین بردن امتیازات خود می شود. رایان فیلیپ ، که به عنوان یک بازپرس خصوصی به نام کودی هویت ، یکی از ملفه های اصلی کمپین بازاریابی این سریال بود ، در انتهای قسمت به سرش تیراندازی شد. هیچ سؤالی درباره ی آن وجود ندارد.

  کودی در مورد ناپدید شدن زنان جوان در ایستگاه کامیون در Insterstate تحقیق می کند – همانطور که در طول این قسمت با جری کندی ، خواننده / روسپی (جسی جیمز کایتل) و دو دختر نوجوان (ناتالی آلین لیند و جید پتی جون) راننده ماشین می بینیم. رونالد (برایان گراگتی) ، یک جامعه شناس است که از اسلحه خیره کننده برای استراحت استفاده می کند و ظاهراً به طور معمول زنان را می رباید.

  گرچه این موضوع تکان دهنده است ، اما در پایان قسمت ماجرا این است که ریک لگارسکی (جان کارول لینچ) یک سرباز ایالتی است که قبلاً فکر می کردیم یک شخص عجیب است ، در واقع پشت آدم ربایی و اتحاد با رونالد است. اوه ، و او به سر کودی شلیک کرد زیرا جرات نزدیک شدن بیش از حد را داشت ، با یک شلیک به یک پنجره خونین ، که بعدا دیده شد ، و هیچ سرنوشتی در مورد سرنوشت خود باقی نگذاشت. این برای هرکسی که تماشا می کند تکان دهنده است ، اما برای شخصی آشنا نه بزرگراه از CJ Box ، رمانی که در سال 2014 منتشر شده است آسمان بزرگ بر اساس.

  خلبان

  دارکو سیکمن

  این اولین بار نیست که چنین چیزی در تلویزیون اتفاق می افتد ، اما مطمئناً یکی از بالاترین موارد است. بازگشت به سال 2014 ، اولین قسمت از FX فارگو بیشتر روی یک رئیس پلیس به نام ورن (شان دویل) فقط برای او تمرکز می کند کشته شود ، و مولی سولورسون از آلیسون تولمن برای بقیه فصل به عنوان رئیس اجرای قانون فعالیت خواهد کرد. اولین قسمت از پدیده تلویزیونی در اواسط دهه 2000 کم شده او در ابتدا مایکل کیتون را به عنوان جک شپارد بازی می کرد و در قسمت اول او را می کشت. سرانجام این نقش به متیو فاکس رسید و جک به پایان سریال رسید. و چه کسی می تواند نقش بی انتها آریانا گراند را در اولین قسمت از سریال فراموش کند جیغ کوئینز؟ (باشگاه AV یک دور بزرگ درست کرد سال گذشته از این نوع تکان دهنده تلویزیون)

  اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  مکانی که آسمان بزرگ و طرفداران رایان فیلیپ می توانند به دنبال راهنمایی برای سال گذشته باشند نگهبانان ، که از شبکه HBO پخش شد و همچنین کسی را که بینندگان می توانستند وی را به عنوان شخصیت اصلی در اپیزود اول درک کنند ، کشته است [YEAR OLD SPOILER!]، در رئیس دون جانسون جاد کرافورد. این پایان جانسون نبود نگهبانان نقش؛ او در فصل اول در سه قسمت دیگر از طریق بازگشت به گذشته ظاهر شد. به نظر می رسد فیلیپ قادر خواهد بود به عنوان کودی هایت به نقش خود ادامه دهد.

  وی گفت: “اینطور نیست که من کاملاً از نمایش ناپدید شده باشم.” هفتگی سرگرمی در یک مصاحبه پس از مرگ برای آسمان بزرگ برتر. “یک روح از کودی یا فلش بک وجود دارد ، این نوع چیزها. شما هنوز هم می توانید آن را احساس کنید.”

  هوادارانی که برای آنها فوق العاده بودند آسمان بزرگ و من اتفاقاً تماشا کردم صبح بخیر آمریکا صبح زودتر از اکران سریال ، ممکن بود خیلی سریع اتفاق بیفتد وقتی کایلی بانبری (با بازی کاسی دوئل) چرخش خیره کننده این قسمت را نشان داد.

  وی گفت: “من واقعاً هیجان زده هستم كه ABC برای از بین بردن ستاره ای مثل رایان این خطر را می كشد.” GMA وی همچنین گفت: “من همچنین در مورد نظر طرفداران او در مورد آن فکر می کنم. “

  این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.


  تماشای آن بسیار چالش برانگیز است ، زیرا صورت فیلیپ پس از اینکه بونبری پیچ و تاب را آشکار کرد ، کاملاً می افتد و وقتی بونبری بعداً در مصاحبه متوجه می شود که چه اتفاقی انجام داده ، کمی دلخراش است.

  خیلی پایین نرو ، کایلی: حداقل این فقط قسمت اول است. و اگر آسمان بزرگ در حال حاضر موارد خیره کننده مانند قسمت اول را بیرون می کشد ، ما فقط می توانیم تصور کنیم که در 9 هفته آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir