[ad_1]

تقریباً به نظر می رسد هم ساده: به هرچه می نوشید یک تکه یا دو قطعه لیمو تازه اضافه کنید و لاغر می شوید.

شاید شما این جمله را در اطراف غرب وحشی دیده باشید که توصیه های بهداشتی و تغذیه ای در شبکه های اجتماعی است. و اگر این سوالاتی را به وجود آورد ، این کاملا طبیعی است. دقیقاً لیمویی که باید به کاهش وزن من کمک کند چیست؟ چه تعداد از این مواد لازم است که بخورم تا از مزایای آن استفاده کنم؟ آیا شماره آویزان از آن سطل پر از چای شیرینی است که من از پمپ بنزین خریداری کردم؟

تأثیرگذاران اجتماعی ، اصطلاحاً متخصصان سلامتی و وب سایت های مشکوک که با کلمه “سلامتی” شروع می شوند و با کلمه “خط” ختم می شوند ، همه ادعا می کنند که نوشیدن مایعات با درجه لیمو می تواند سوخت و ساز بدن شما را تقویت کند ، سموم را از بین ببرد و به هضم غذا کمک کند. ، پوست خود را بهبود ببخشید و حتی به کاهش وزن کمک کنید.

اما آیا همه اینها می تواند درست باشد؟ آیا ممکن است چیزی به این سادگی – چیزی که تقریباً در همه آشپزخانه های کره زمین وجود دارد – کلید زندگی سالم و باریک تری باشد؟

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی کامل به تمام سلامت مردان که از عهده شما برمی آیند ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

به هر حال ، لیمو بسیار ارزان است و اگرچه نمی توانید طعم آن را “عالی” توصیف کنید ، اما مطمئناً طراوت بخش هستند و ناخوشایند نیستند. و نوشیدن آب لیمو به اندازه خفگی در لرزش جایگزین رژیم غذایی یا به اندازه نوعی سم زدایی پیچیده و گیج کننده نیست.

روی کاغذ ، آب لیمو به راحتی قابل فروش است. اما علم چطور؟

ما تصمیم گرفتیم که به متخصصان واقعی مراجعه کنیم تا به حقیقت آب لیمو و کاهش وزن برسیم.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

آیا آب لیمو می تواند به کاهش وزن کمک کند؟

به گفته افرادی که می دانند بدن چگونه کار می کند ، تمام آنچه شما به آب لیمو اضافه می کنید واقعاً باعث می شود آب شما مانند لیمو طعم داشته باشد.

کارن آنسل ، RDN ، نویسنده کتاب Superfoods درمانی برای پیری گفت: “این در هیچ بخشی از تصورات چربی نمی سوزاند.”

بدیهی است ، اگر از آب لیمو به عنوان جایگزین چیز دیگری استفاده کنید – یک مگا موکا 400 کالری با “قهوه” خامه زده ، شاید – بله ، وزن خود را کاهش می دهید. و یک کورسوی امید وجود دارد که به خودی خود ، قسمت آب معادله می تواند به طور غیر مستقیم به تلاش های کاهش وزن شما کمک کند. انسل می گوید: “نشان داده شده است که نوشیدن حدود 16 اونس آب قبل از غذا به کاهش وزن کمک می کند.”

در واقع ، یک مطالعه در ژورنال منتشر شده است چاقی دریافت که بزرگسالان چاقی که قبل از غذا خیلی شیر آب می نوشیدند (غیر گازدار) در طی 12 هفته 2.8 پوند بیشتر از افرادی که “با سوخت” آب نمی خورند از دست دادند ، احتمالاً به این دلیل که شرکت کنندگان احساس سیری آنسل می گوید: “اما افزودن لیمو به هیچ وجه به سوزاندن کالری بیشتر کمک نمی کند.”

آیا آب لیمو می تواند به شما در سم زدایی کمک کند؟

درست است که لیمو حاوی مواد مغذی مانند ویتامین C است. اما حتی نصف لیمو در هشت اونس آب در واقع ویتامین بدن شما را تغییر نخواهد داد. و لیمو به عنوان “سم زدایی”؟ کبد شما سم زدایی شما را پوشانده است.

آیا نوشیدن آب لیمو برای کاهش وزن عوارض جانبی دارد؟

اگر طعم آب لیمو را دوست دارید و آن را فقط برای کاهش وزن یا سم زدایی نمی نوشید ، بسیار خوب. فقط مطمئن شوید که با شستشو با آب ساده ، لیوان صبح خود را دنبال کنید.

انسل می گوید: “لیمو بسیار ترش است و برای مینای دندان بسیار مناسب نیست.” مواد غذایی و نوشیدنی های فرسایشی می توانند مینای دندان را ضعیف کنند و مسواک می تواند در طی 30 دقیقه مقداری از آن را از بین ببرد. بلافاصله پس از نوشیدن آب لیمو بشویید ، سپس قبل از شستن مدتی صبر کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر