آیا معاشقه تقلب می کند؟ در اینجا نحوه تصمیم گیری شما و شریک زندگی خود آورده شده است.


شما در یک بار نشسته اید که متوجه می شوید زیبایی در کنار شما ایستاده است. (مثل زمانهای قدیم است ، نه؟) آنها لبخند می زنند. شما یک تعارف صاف می دهید آنها می گویند شما هوشمند به نظر می رسید هر دو می خندند ، چند اظهار چاپلوس دیگر رد و بدل می کنند و در آخر خداحافظی می کنند. سپس به خانه نزد شریک زندگی خود می روید.

آیا با معاشقه با آنها تقلب کردید؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند.

اگر غریزه شما گفتن است نه ، به هیچ وجه مکالمه دوستانه برابر با کلاهبرداری نیستبرای برخی از افراد ، یک مکالمه سبک با شخصی که از نظر او جذاب است سزاوار تفکر دوم نیست – معاشقه در حال حاضر سرگرم کننده است و نه چیزی بیشتر. اما اگر شریک زندگی شما موافق نباشد ، اوضاع پیچیده می شود.

آیا معاشقه تقلب می کند؟

پاسخ این است … طبل ، لطفا … اختیاری!

برای مبتدیان ، معاشقه ذاتاً تمایلی به برقراری ارتباط با کسی ندارد. در واقع ، از نظر فنی این معنی است به گونه ای رفتار کنید که گویی مورد علاقه جنسی قرار گرفته اید ، اما این کار را با بازی ، نه با قصد جدی انجام می دهید. اما مهمتر از همه ، غیرممکن است که اعلام کنیم معاشقه برابر با تقلب است ، زیرا پاسخ برای هر زوج متفاوت است.

وی گفت: “این تقلب در واقع شکستن توافقات است.” مایک کوزیم ، درمانگر مجوز ازدواج و خانواده در مینیاپولیس غربی “این توافقات می تواند هر چیزی را تحت پوشش قرار دهد.”

وقتی نوبت به فریب می رسد ، بسیاری از ما این دیدگاه سیاه و سفید را می شناسیم که در بخشی از آن توسط مریام وبستر تعریف شده است “از نظر جنسی بی وفا”. برخی از افراد تحت عنوان فریب امور عاطفی یا آنلاین را درگیر می کنند ، در حالی که برخی حتی ممکن است به خواب دیدن شخص دیگری فکر کنند ، یا بعد از رسانه های اجتماعی در این گروه قرار می گیرد.

جدا از تعاریف ، هیچ قانون رسمی برای تأیید اینکه آیا معاشقه واقعا تقلب است وجود ندارد. تصمیم شما و شریک زندگی شماست. این امر تا حدی به این دلیل است که آنچه بازیگوش است و تهدیدی برای یک شخص نیست – مثلاً تعارف ظاهر فرد یا نزدیک شدن او هنگام مکالمه – می تواند برای شخص دیگر مشکل ساز یا مشکوک باشد.

بنابراین چگونه زوجین می توانند برای لاس زدن قوانین اساسی تعیین کنند؟

اگر شما و همسرتان درک درستی از معنای تقلب برای هر یک از شما نداشته باشید ، ممکن است هنگام لاس زدن دچار آشفتگی شوید ، حتی اگر این کار را فقط با بازی انجام دهید (یعنی واقعاً نمی خواستید قطع کردن با زیبایی در بار – شما فقط داشتید سرگرم می شدید). بنابراین مفید است که برای ایجاد تفاهم با همسرتان در مورد معنی تقلب برای هر دوی شما صحبت کنید – همانطور که در مورد تنظیمات ارتباطی یا هر چیز دیگری می گویید. کوسیم هشدار می دهد که پایان دادن به این گفتگوی مهم می تواند به معنای خطر بیشتر درگیری به سمت پایین باشد.

حتما بخوانید:
آقا توی دراز مدت تراتل دردسرش کمتره یا توربو؟

وقتی این مکالمه را دارید ، با فکر دو هم تیمی که برای حل یک مشکل با هم کار می کنند ، وارد آن شوید. كوسیم گفت: “اگر طرز تفكر شما با” بیش از حد واكنش پذیر باشید “یا” خیلی احساساتی هستید “ممكن است گفتگوی شما خیلی خوب عمل نكند.

ممکن است برگزاری این بحث هنگام انحصارطلبی طبیعی باشد. او می گوید در این مرحله چنین چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.

تو: هی ، من واقعاً تو را دوست دارم و فقط می خواهم این کار را انجام دهم.

آنها: منظورتان استثنایی بودن است؟

شما: بله برای من ، این به معنای پیاده شدن از سایت های دوست یابی است. اگر به من بنویسند به مردم بگویید که من ملاقات کرده ام که ما با هم هستیم. و او فقط تماشا نمی کند. شما چی فکر میکنید؟

آنها: بله! من دوست دارم.

بیایید تمام روز را در رختخواب بمانیم

میودراگ ایگناتوویچگتی ایماژ


مطمئناً ، اگر قبلاً “مکالمه” داشته اید ، اما هنوز هم می خواهید معنی کلاهبرداری در رابطه خود را تأیید کنید – به عنوان مثال ، آیا شامل ارسال پیام های متنی به افراد سابق ، معاشقه در TikTok یا صحبت با غریبه ها در بار است؟ – می توانید در چنین فضای آرامی در مورد آن بحث کنید.

در اینجا مثال دیگری وجود دارد:

شما: آیا می توانیم در مورد معنای استثنایی بودن ما صحبت کنیم؟ برای من ، این یعنی ما [fill in the blank]و ما نمی کنیم [fill in the blank]. تو چطور؟”

وضوح کلیدی است ، چه شما لاس زدن را یک فعالیت سالم ببینید یا یک فعالیت بالقوه مضر. “روند شفافیت به شما امکان می دهد درباره آنچه در مورد شریک زندگی خود بحث می کنید بیشتر بدانید و فرایندی که آنها برای برقراری رابطه استفاده می کنند. ” وی افزود: صریح بودن نیز یک فعالیت ایجاد رابطه است. به آن فکر کنید همان روزهای ابتدایی که می خواستید همه چیز را درباره همدیگر بدانید. اگرچه ممکن است تفاوت هایی پیدا کنید ، اما ممکن است خود را در همان صفحه استعاره قرار دهید.

حتما بخوانید:
"Wonder Woman 1984" HBO Max

که گفت ، درک که نه داشتن این مکالمه به این معنا نیست که شما می توانید با عواملی که مشاهده می کنید بدون عواقب احتمالی صحبت کنید. “[T]این چیزی نیست که مردم در روابط خود بی احترامی کنند و وانمود کنند که اتفاقی نیفتاده است. ” – اگر [you or] شریک زندگی شما رفتار آنها را ندارد ، مشکلات واقعی در روابط شما وجود دارد و ممکن است برای حل آن نیاز به کمک داشته باشید. “

اگر معاشقه همسرم از مرز عبور کند چه؟

می توانید با شریک زندگی خود خونسرد باشید بازیگوشی معاشقه با غریبه ها ، اما – با این فرض که در یک رابطه باز نیستید – ممکن است احساس متفاوتی داشته باشید اگر شریک زندگی شما طوری رفتار کند که گویی صادقانه می خواهد با آن شخص ارتباط برقرار کند.

اگر مشکوک هستید که معاشقه همسرتان قصد جدی خیانت دارد ، ممکن است مشکل اعتماد باشد و جای توجه دارد. کوزیم می گوید: “در مقابل معاشقه با شریک زندگی خود روبرو شوید و با آرامش به او بگویید که احساس شما به چه ترتیب احساس می شود.” اگر بتوانید با آرامش اعتراض خود را نسبت به رفتار آنها ابراز کنید ، چندین مورد به دست می آورید: می توانید برای خود بایستید ، احتمال اینکه طرف مقابل دیدگاه شما را بشنود افزایش دهید و یاد بگیرید که آیا شریک زندگی شما آماده تأیید احساسات شما و تغییر رفتار آنها است .

در نهایت ، هم می توانید تصمیم بگیرید که ارزش های شما منظم است و هم رابطه معنایی دارد. بنابراین اگر شما و شریک زندگی خود می توانید یک توافق مشترک در مورد معاشقه ایجاد کنید و به مرزهای یکدیگر احترام بگذارید – مهم نیست که عرض آنها باریک باشد – بسیار عالی است. اما اگر خود را در بن بست یافتید ، در این مورد صادق باشید. و درمورد آنچه مایل به از دست دادن هستید صادق باشید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir