[ad_1]

“راه دیگری برای پس انداز ورزش های سه گانه از پولشان!” یک شناگر جدی با خوشحالی در فیس بوک در مورد عینک های جدید FORM فریاد زد که به شما امکان می دهد عملکرد خود را – درست در لنزهای عینک – هنگام شنا مشاهده کنید.

وقتی دستانم را روی عینک گذاشتم ، فکر کردم ممکن است حق با او باشد. من به اندازه هر شناگر یا ورزشکار سه گانه معتاد سرعتم هستم ، اما “كاملاً بیش از حد” اولین ایده من بود. و این قبل از این بود که من بدانم قیمت آنها 199 دلار است.

برای بافت ، یکی از پرفروش ترین های کلاسیک عینک ، Speedo Vanquishers ، حدود 17 دلار قیمت دارد. “سوئدی ها” – از نوع مهر و موم نشده – حدود 4 دلار برای شما درآمد دارند. واقعیت افزوده یا نه ، من فکر کردم این زوج FORM ممکن است مسخره ترین فرد باشد که من تا به حال دیده ام.

اما وقتی آنها را به تمرین صبحگاهی رساندم سعی کردم بدبینی خود را در خانه رها کنم.

و به نوعی دیدم که همه چیز در مورد چیست.

چه چیزی فرم را متفاوت می کند

ردیاب تناسب اندام در عینک های ضد عفونی به حساب می آید ، بنابراین نیازی نیست که ناخوشایند به مچ دست خود نگاه کنید یا سر خود را تقلب کنید تا هنگام حرکت متوجه سرعت ردیابی شوید. همچنین لازم نیست هر بار که مجموعه ای را شروع می کنید دکمه ای روی ساعت خود فشار دهید (ورزشکاران سه گانه شما را تماشا می کنند!).

شما می توانید از طریق برنامه خواندن را برای نمایش دو معیار هنگام شنا سفارشی کنید و می توانید بین زمان تقسیم ، 100 سرعت ، سرعت حرکت ، مسافت و کالری انتخاب کنید. هنگامی که عینک خود را آماده می کنید می توانید تمام داده های خود را ببینید (بعداً اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهید داد).

فرم

چند جزئیات مشمئز کننده: من تصمیم گرفتم زمان و سرعت تقسیم را در 100 ببینم. ردیاب از طریق GPS کار نمی کند. در عوض وقتی دیوارها را فشار می دهید شروع به شمارش می کند. این بدان معنی است که او فقط می تواند سرعت 25 قطعه ای را که من به پایان رسانده ام ، به من بگوید. برای فهمیدن سرعت من در دورانی که هم اکنون در آن شنا می کردم ، تعداد ثانیه هایی را از هل دادن دیوار نشان داد. البته ، در پایان مجموعه ، او سرعت شما را برای کل مجموعه بسیار خوب یادداشت می کند.

سپس – عالی است – دقیقاً مانند شما فواصل شما را محاسبه می کند. بنابراین هنگامی که در انتها به دیوار برخورد می کنید ، خواندن به “مرگ” تبدیل می شود ، اما هنوز هم مهم است. اگر 100 را در 1:10 انجام دهید (من می خواهم ، اما اجازه دهید اینجا آن را بررسی کنیم) ، وقت شما را برای 100 می دهد ، سپس می گوید “استراحت” و مرتباً شمارش می کند. 1:10 را فشار می دهید و شمارش معکوس جدید برای 100 بعدی شروع می شود.

شما هم همینطور باید عینک 200 دلاری؟

این به کاری که می خواهید با آنها انجام دهید بستگی دارد. برخی از جوانب مثبت و منفی:

آنها بسیار کم مشخصات نیستند.

لنز کمی محکم است و هنگام فشار دادن کمی سر می خورد ، اما بعد از حرکت احساس سنگینی نمی کنند. و این وسیله دیگری است که شما باید آن را شارژ کنید (طبق گزارش ها ، آنها حدود 16 ساعت شارژ نگه می دارند).

می توانید شنای خود را به اشتراک بگذارید و مردم را دنبال کنید.

مانند هر برنامه تناسب اندام ، اگر می دانید شخص دیگری آن را می بیند ، این مجموعه را کمی بیشتر فشار می دهید.

می توانید داده ها را کاملاً استخراج کنید.

همانطور که می خواستم از این عینک ها بدم بیاید ، واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم که داده های برنامه تقریباً دقیقاً مانند تمرین شنا بود که امروز صبح نوشتم – او دقیقاً می دانست که چند مجموعه از چند حیاط ساخته ام. (او فقط تورهای لگد زدن من را با ضربه سینه اشتباه گرفت.)

جز این که خیلی بیشتر از محاسبات به من داد. همه چیز آنجا بود – جایی که من در دهه 300 آرام گرفتم ، جایی که در 200s آن را گرفتم ، کل زمان سفر ، کل زمان استراحت. لحنی برای دیدن وجود دارد. دیدم که فرستادن به مربی مفید است. اما مانند همه داده ها ، به خوبی کاری است که تصمیم دارید با آن انجام دهید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این برای فشار دادن در فواصل زمانی خوب است ، اما احتمالاً برای شنای یک قدمی نیست.

به خصوص برای شنای طولانی مدت در فضای باز ، شما واقعاً می خواهید با احساس درونی گام خود در تماس باشید. و با تفویض اطلاعات در مورد مرحله عینک ، من معتقدم که درک دقیق درونی از مرحله شما دشوارتر است.

و از آنجا که بازی اصلی من شنا در فضای باز است ، آخرین نکته برای من مهم است. من برای این کار یک مربی سرعت – یک دستگاه 35 دلاری که در کلاه شما قرار می گیرد را ترجیح می دهم. با تنظیم آن که فقط وقتی باید به هر دیواره ای برخورد کنید ، بوق بزند ، این باعث می شود که شنا بیشتر به یک بازی مربوط شود که دقیقاً سرعت درونی شما با واقعیت مطابقت دارد. (من هرگز در مورد یک مربی آهنگ یا کالج شنا شنیده ام که شما را رد کند؟ بنیانگذار شنا صاف پل نیوزوم ممکن است نظر شما را تغییر دهد.)

در مورد ردیابی شنای فضای باز چطور؟

پس از آزمایش عینک در استخر در سال گذشته ، FORM نسخه جدیدی را برای آب آزاد منتشر کرده است. و به موقع ، زیرا بسیاری از استخرها بسته هستند یا محدودیت هایی دارند که تهیه نوار را دشوار می کند. با منفجر شدن شنا در فضای باز ، FORM این قابلیت باز را آزاد کرد.

اگر عینک ها را با ساعت های خاص Garmin (سری 945 ، Garmin Fenix ​​5 Plus و Fenix ​​6 Pro) یا ساعت Apple (سری 3 ، 4 و 5) جفت کنید ، GPS این ساعت ها به شما این امکان را می دهد که قرائت عینک کل زمان شما را نشان دهد. برای شنا ، و همچنین مسافت ، سرعت (100 متر در حیاط) و ضربان قلب اگر یک غلاف Polar OH1 به مخلوط اضافه کنید.

بسیاری از چیزها معمولاً در یک بدن متحرک از آب اتفاق می افتد – جریانات ، مکانهای دیدنی ، شناگران دیگر ، امواج – و اینکه چگونه لیوانهای مطالعه توانایی شما را در درک همه چیز کاهش نمی دهد ، چشمگیر است. در قسمت دید شما در فضای باز به همان اندازه که در استخر نیست ، سرگرم کننده نیست.

اگر قبل از جدی شدن شرایط در آب سرد شنا می کنید و برای تماشای آن باید تماشا کنید ، دیدن زمان سپری شده در لنز مفید است. و اگر تمام وقت در یک آب آرام و آرام شنا می کنید ، احتمالاً مفید است که سرعت خود را بدانید و بتوانید شنای خود را ردیابی کنید و عملکرد خود را تجزیه و تحلیل کنید (آیا از وسط سرعت خود را کم می کنید؟ در پایان؟) با برنامه عالی FORMA.

اما وقتی در یک قسمت در حال تغییر اقیانوس هستید ، سرعت برای معیارها به خصوص در روزهایی که یک ساعت و 10 دقیقه طول می کشد تا به نقطه عطف خود برسید و 27 دقیقه برای شنا به عقب ، مفید نیست. به عبارت دیگر ، تا زمانی که دستگاهی اختراع نشده باشد که امواج و جریانهای شنای خاص شما را در نظر بگیرد ، سرعت آنچنان که تمرین بعدی یا عملکرد شما را در طول زمان به اطلاع می رساند ، برای معیار قابل توجه نیست.

هنوز هم ، برای انواع OWS بی فایده نیست. من از مربیانی شنیده ام که در تابستان دوره هایی را در امتداد ساحل بسیار کوتاه برگزار می کنند. شناگران ، مثلاً “كورس” 100 متری را تمام می كنند ، از آب بیرون می آیند ، برمی گردند و در یك بازه مشخص دوباره شروع می كنند. در این حالت ، من سرعت را به عنوان یک معیار سرگرم کننده برای دیدن و بازی کردن می بینم.

بعد از همه اینها

انجام دهید شما آیا به عینک شنا 200 دلاری نیاز دارید؟ هیچ کس نیاز دارد آنها ، البته یک ساعت یا ساعت یکبار مصرف و یک عینک ساده به خوبی کار می کنند. اما من تعجب می کنم که می گویم اگر 200 دلار ذخیره دارید و اگر آنها آن را مرتباً در استخر قرار می دهند ، چرا نمی بینید که کجا می توانند شما را ببرند؟

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر