[ad_1]

یک زن و شوهر در پشت بام شهر بغل شده اند

تصاویر عالیگتی ایماژ

دلایل زیادی وجود دارد که دوست داشتن دوست خوب شما ایده خوبی به نظر می رسد ، خصوصاً اگر احساس سوزش در برنامه های دوست یابی کرده اید و از ملاقات با غریبه هایی که در آخر کلیک نمی کنید احساس سوزانده اید. با بهترین دوست خود ، شما در حال حاضر برخی از عناصر سازنده لازم برای یک رابطه عاشقانه را دارید: شما می دانید چگونه بهتر می توانید با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. شما احتمالاً ارزش ها و علایق مشابهی دارید شما می دانید که چه چیزی آنها را عصبانی می کند و چگونه آنها را در روز سختی روحیه می دهد شما همچنین تصوری از تاریخ جنسی و عاشقانه گذشته آنها دارید – اگر قبول کنید که این چیزها را با یکدیگر به اشتراک می گذارید زیرا بهترین دوست هستید.

اما البته یکی هم وجود دارد بزرگ در هنگام ملاقات با بهترین دوست خود خطر کنید: اگر اوضاع درست نشود چه می شود؟ اگر در یک رابطه بد جدا شوید ، نه تنها قلب شکسته ای خواهید داشت. همچنین دوست صمیمی خود ، شخصی که معمولاً در هنگام داشتن مشکلات روابطی به او مراجعه می کنید ، از دست خواهید داد.

اگر احساس خوبی دارید این خطر شما را از دیدن BFF باز نمی دارد. اما قبل از اینکه قدم بعدی را بردارید یا نه ، باید مواردی را بخاطر بسپارید. برای یادگیری اینکه چگونه هنگام فکر کردن با بهترین دوست خود ، یک خطر حساب شده تر را بپذیرید ، ما با دو متخصص رابطه صحبت کردیم: یک متخصص جنسی مارلا رنه استوارت، MA و کوین A. پترسون، M.Ed. ، نویسنده عشق رنگارنگ نیست.

این کار را فقط برای راحتی انجام ندهید.

بعد از جهنم سال 2020 ، احساس تنهایی ، غمگینی و ناامیدی برای صمیمیت جسمی و ارتباط انسانی طبیعی است – اما این موارد به تنهایی دلیل خوبی برای قرار ملاقات با بهترین دوست شما نیستند. اگر می خواهید با BFF ملاقات کنید ، دلیل این امر آنست که شما آنها را می خواهید ، نه فقط به این دلیل که می خواهید آنها را برطرف کنید. شما موضوع. استوارت می گوید: “ملاقات با کسی برای راحتی کار از نظر او منصفانه نیست و اگر او بهترین دوست شما باشد ، می خواهید مطمئن شوید که او را به روشی اخلاقی و سازگار ملاقات کرده اید.”

پترسون افزود: جهان به دلیل همه گیری در مکان عجیبی قرار دارد و همه ما در وضعیت عادی نیستیم. بنابراین وی پیشنهاد می کند ارزیابی کند که “تغییر از” دوست “به” شریک “از کجا ناشی می شود؟”

اشتراک mvp سلامت مردانه -

به این فکر کنید که آیا آنها با همسر سابق خود دوست هستند یا خیر.

اگر آنها حداقل با آنها دوست هستند مقداری استوارت توضیح می دهد که برای همسران قبلی خود ، این نشانه خوبی است. اگر مجبور شوید از هم جدا شوید ، “امید است که پس از یک دوره بهبودی بتوانید دوستی خود را از سر بگیرید”. با این حال ، اگر آنها عادت به دوستی با همسر سابق خود ندارند ، “پس احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که بعد از ورود به گروه دوست یابی ، به مکانی برای دوستی برنگردید.”

همچنین باید خودآزمایی کنید. در نظر بگیرید که آیا شما هستید دوستان با سابق خود اگر با هیچ یک از آنها دوست نیستید ، در این صورت تردید داشته باشید که اگر همه چیز با Bestie شما به سمت جنوب پیش رود ، می توانید به مکانی برای دوستی برگردید. آیا می توانید بدون این شخص در زندگی خود زندگی کنید؟

اگر شما هستند دوستان با سابق خود ، در مورد نوع دوستی شما فکر می کنم. آیا شما خیلی نزدیک هستید یا این بیشتر “ما در یک گروه گروه صمیمانه هستیم” پویاست؟ مسئله این است که ، حتی اگر بعد از ملاقات خود بتوانید به مکانی برای دوستی برگردید ، بعید است که دوستی شما مانند گذشته باشد. برای این تغییر آماده باشید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

بی خیال احساسات دوست خود در مورد ایده دیدار با دوستانتان شوید.

اگر عشق شما به دوستتان واقعی است (برخلاف راحتی) و به نظر می رسد که اگر همه چیز به سمت جنوب پیش رود ، هر دو برای دوست ماندن آزاد خواهید بود ، قدم بعدی شما گفتگوی معمولی در مورد خوابیدن و ملاقات با دوستان است – به خصوص اگر اینگونه باشد چیزی که قبلا در مورد آن صحبت نکرده اید.

“این یک واقعیت است که برخی از ما دوست داریم رابطه جنسی برقرار کنیم [and date] دوستان ما و برخی از ما این کار را نمی کنند. ” “بنابراین ارزش بررسی دارد که بهترین دوست شما چه شخصیتی است.”

[editoriallinks id=’82be43bd-d3fe-4c54-9146-ea674a6016f9′ align=’left’][/editoriallinks[/editoriallinks[/editoriallinks[/editoriallinks

مطمئناً هنگام مطرح کردن این مباحث باید درایت داشته باشید. نمی توانید به طور ناگهانی از آنها بپرسید: “بنابراین ، از نظر تئوری ، آیا با بهترین دوست خود بیرون می روید؟” اگر شما این کار را انجام دهید ، آنها می دانند که شما آنها را دوست دارید شاید بتوانید مکالمه را با صحبت کردن در مورد دوستان قبلی با مزیت هایی که داشته اید تنظیم کنید. یا می توانید بگویید که در مورد کافهای COVID چیزی خوانده اید و شنیده اید که مردم در کنار دوستان خود برای داشتن یک شریک زندگی عاشقانه در طی همه گیر شدن زندگی می کنند.

آیا آنها در گذشته برای دیدار با یک دوست تلاش کرده اند؟ چطور شد؟ آیا آنها سیاستی دارند که هرگز با دوستانشان تماس نگیرند زیرا خیلی کثیف می شود؟ اگر از آنچه می شنوید خوشتان نمی آید ، احتمالاً نباید سعی کنید با آنها ملاقات کنید.

فکر کنید که ممکن است دوستی شما از قبل به خطر بیفتد.

در حالی که بزرگترین نگرانی هنگام قرار ملاقات با BFF این است که شما به دوستی خود صدمه بزنید ، پترسون خاطرنشان می کند که اگر واقعا دوست صمیمی خود را دوست دارید ، رابطه شما “احتمالاً از قبل به خطر افتاده”. در این حالت ، “بهتر است شلیک کنید و شانس کمی ناخوشایند شود تا اینکه شلیک نکنید و بقیه عمر خود را در یک معجزه بگذرانید.” چه اتفاقی می افتد؟ “او می گوید.

پترسون اضافه می کند که دوستی ها همیشه از بین می روند. “من آن را ترجیح می دهم زیرا ما بیش از هر فروپاشی دیگری که ممکن است خارج از کنترل ما باشد تلاش کردیم.”

در پایان ، ما نمی توانیم آن تصمیم را برای شما بگیریم. فقط شما می توانید تحقیقات خود را انجام دهید و آن انتخاب را برای خود انجام دهید. موفق باشید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر