[ad_1]

سپس و اکنون بازیگران از

New Line Cinema

در سال 2003 ، کمدی تعطیلات جن درست در زمان شکرگذاری و کریسمس به گیشه بروید. اکنون ، با گذشت بیش از 17 سال ، طرفداران هنوز از فصل زمستان و همه جشن های آن با بادی استقبال می کنند (ویل فرل) ، جن خوش بینانه ابدی. چه اخیراً فیلم کلاسیک کریسمس را کشف کرده باشید یا برای صدمین بار در حال تماشای فیلم هستید ، احتمالاً از خود پرسیده اید که این فیلم چه خواهد بود. زوئی دشانل، و بقیه جن آرا are به روز است همانطور که پخش را فشار می دهید (دوباره) ، جزئیات کامل ما را درباره مکان بازیگران فیلم کریسمس مبارک بررسی کنید. شاید تعجب کنید که در دهه اخیر بیش از یک بار متوجه بازیگران شده اید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

سپس: ویل فرل

ویل فرل این فیلم نمادین کریسمس را با تصویری خنده دار از جن جن. با این حال ، اگرچه او در آن زمان ستاره بزرگی نبود اما سالها قبل از اکران کمدی در سال 2003 باعث خنده طرفداران شد. در سال 1995 ، ویل به جمع بازیگران پیوست. شنبه شب زنده که طی آن وی به دلیل برداشت از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش بدنام شد. ویل پس از کناره گیری از اواخر نمایش در سال 2002 ، در فیلم های کلاسیک دیگری مانند آستین پاورز، شب در راکسبری، فوق العاده ستاره، و زولندر.

اکنون: ویل فرل

از جانب جن، ویل به بازیگری و بازی در نقش های برجسته ادامه داد میزبان: افسانه رون بورگوندی، شبهای تالادگا، تیغه های جلال، و برادر ناتنی. وی همچنین نویسنده و تهیه کننده ای را به کارنامه خود اضافه کرد. ویل همچنین تهیه کننده اجرایی نمایش های مهمی مانند حافظه کتاب، وراثت، برام مرده، و خانواده. امروز او هنوز با یک زن ازدواج کرده است ، ویوکا پائولین.

متصل: دلیل واقعی فرل برای رفتن SNL

سپس: Zooey Deschanel

زوئی دشانل در سال 1999 در درام کمدی در سینما حضور یافت مامفورد. او به سرعت به خاطر به تصویر کشیدن شخصیتهای شوخ طبع در دختر خوب و پسر جدید. مهمان زوئی قبل از بازی با ویل ، در تیتر تبلیغاتی شرکت کرد فریزر.

اکنون: جیمز کان

امروز ، در سن 80 سالگی ، جیمز به کار خود ادامه می دهد. پس از موفقیت جن، او صدای خود را گرفت پدرخوانده امتیاز بازی بازی های ویدیویی ، علاوه بر مجموعه انیمیشن ابری با کوفته.

سپس: باب نیوهارت

باب نیوهارت به عنوان یک کمدین که در ظاهر می شود شروع کرد نمایش اد سالیوان. اندکی بعد ، او به بازیگری روی آورد زمان آلفرد هیچکاک و گرفتن -22. سرانجام ، باب علاقه های خود را برای کمدی و بازیگری در این مجموعه جمع کرد نمایش باب نیوهارت. علاوه بر این ، او همچنین لئونارد خرس قطبی را در فیلم انیمیشن تعطیلات کلاسیک بیان کرد رودلف سرخ بینی در شمال و در شرکت می کند قانونی بور 2 قبل از بازی پاپا جن.

اکنون: باب نیوهارت

چه زمانی جن اولین بار در سال 2003 اکران شد ، باب همچنان در دنیای بازیگری با تمام قدرت ادامه داشت. او از آن زمان در ظاهر شده است E، زنان خانه دار ناامید، NCIS، داغ در کلیولند، تئوری بیگ بنگ ، و جوان شلدون. به علاوه ، پس از کسب موفقیت در حق امتیاز فیلم تلویزیونی کتابداران، که سه قسمت داشت ، باب به مدت چهار سال به عنوان یکی از مجموعه های معروف شناخته شد. تا به امروز او با همسرش ازدواج کرده است ، ویرجینیا کوین، که در سال 1963 با او ازدواج کرد.

اکنون: مری استنبرگن

پس از به تصویر کشیدن امیلی هابز در جن، مری سالها بعد در کمدی با ویل پیوست برادر ناتنی. سپس او در ظاهر شد چهار کریسمس، پیشنهاد، و کمک. رزومه او همچنین شامل نقش هایی در نارنجی رنگ مشکی جدید است، اشتیاق خود را محدود کنید، آخرین مرد روی زمین، کانکتورها، گریس و فرانکی، و جای خوب. اخیراً مری صدای خود را به کمدی انیمیشن داد برکت قلب ها. بینندگان NBC نیز می توانند او را تشخیص دهند لیست پخش فوق العاده Zoe. ماه گذشته ، هولو اولین بار فیلم اصلی رام-تعطیلات خود را برای اولین بار به نمایش گذاشت شادترین فصلجایی که مری پدر مادر را به تصویر می کشد. در سال 1995 با این بازیگر ازدواج کرد تد دانسون.

متصل: درون مری استینبرگان و تد دانسون “رابطه جذاب”

آن زمان و اکنون: دانیل تای

دانیل تی تنها 11 سال داشت که در نقش مایکل هابز در اولین حضور خود ظاهر شد جن. دانیل اگرچه در سال های بعد چندین نقش داشت ، اما در سال 2009 از زنجیره بازیگری خداحافظی کرد.

اکنون: ادوارد اسنر

در مجموع ، ادوارد 91 ساله بیش از 400 اعتبار به نام خود دارد ، از جمله فیلم ، سریال تلویزیونی و صدا. در سال 2009 ، این بازیگر آورد بالاشخصیت اصلی کارل فردریکسن در زندگی است. علاوه بر این ، ادوارد همچنین شخصیت هایی را در پادشاه تپه، یک مرد خانوادگی، باب اسفنجی، پدر آمریکایی، و دیگر. در تلویزیون ، او در برنامه های معروف مختلفی از جمله شرکت کرد گریس و فرانکی، برام مرده، خانواده مدرن، و خون آبی.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir