[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

لاری HRIB مدیر برنامه نویسی Xbox است ، اگرچه آنلاین بیشتر به عنوان شناخته می شود majornelson. و برای Hyrb 2020 سال وحشی بود.

او بیشتر آن را برای آماده سازی نسخه بعدی کنسول مایکروسافت ، Xbox Series X صرف کرد. با این حال ، این یک نسخه کنسول معمولی نبود. نسخه های کنسول تقریباً هر دهه یکبار برای مایکروسافت و سونی منتشر می شود و آنها نوید دهنده سبک های جدید بازی و پیشرفت های عمده فناوری هستند که جامعه بازی ها را هدایت می کند.

کنسول جدید به معنای گرافیک بهتر و بازی های ویدیویی کاملاً جدید است که بسیار عالی به نظر می رسند که بسیار نزدیک به زندگی واقعی و این مجموعه از کنسول ها بسیار قدرتمند است.

مورد موجود در نسخه های کنسول: آنها همچنین گران هستند. کنسول جدید وقتی اولین بار به بازار می آید ، معمولاً بیش از 299 دلار قیمت دارد و اغلب خیلی بیشتر از این قیمت است.

قیمت خوب همیشه مشکلی ندارد (گیمرها هنوز بازی می کنند). اما آیا در سال شیوع ویروس کرونا ، در جو عدم اطمینان مالی ، آیا این مشکلاتی برای ایکس باکس ایجاد خواهد کرد؟ Hyrb باید برای آن آماده باشد – و بله ، این به معنای استرس زیادی در سال 2020 بود. در اینجا نحوه غلبه بر آن آمده است.

قطع کننده مدار

.

من در سال 2003 آمدم برای انتشار Xbox 360. من در Xbox Live بودم. این تیم حدود 100 ، شاید 150 نفر بودند. قابل کنترل بود اکنون با هزاران کارمند که در سراسر جهان پراکنده شده اند ، این مسئله مقیاس کاملاً متفاوتی است. شما نه تنها افرادی دارید که در همه جا حضور دارند – بلکه افراد بسیار بیشتری از آنها دارید.

mens health دسترسی به اشتراک mvp

اگر می خواهید دسترسی کامل به تمام MVP های سلامتی مردان را باز کنید ، اینجا کلیک کنید.

سلامت مردان

کار از راه دور، هنوز مسئله ارتباط اجتماعی است.

من تیم اصلی خود را دارم در سمت چپ گپ من پین شده است. من با کلیک روی آنها صفر دارم. این یک روش مجازی برای توقف در محل کار آنها است.

جلا داده شود و تماس های مقیاس بندی شما. این احمقانه به نظر می رسد ، اما نور و صدا اهمیت دارد. به نظر بیهوده است ، اما عکس خود را تنظیم کنید زیرا سطح مراقبت بیشتری را برای بقیه مخاطبان نشان می دهد.

نورپردازی فوق العاده دشواری است. جلوی پنجره ننشینید. بگذارید این نور طبیعی از پنجره پشت دوربین شما بتابد. مطمئن شوید که چراغ هایتان از سطح چشم بالاتر است. حتماً بدرخشید. من برای همه این چیزها بلند می شوم.

قارچ لاری

حسن نیت

قبلاً در رختخواب صفحه داشتم، لپ تاپ روی جای شب اکنون ما هیچ وسیله ای در اتاق خواب نداریم. من باید بی رحم باشم من می گویم: “امروز نمی توانم این کار را انجام دهم.”

این به نوعی برخلاف آنچه من انجام می دهم به نظر می رسد چون خیلی اجتماعی هستم. اما فقط از اجتماعی خارج شوید. برو یک کتاب بخوان آروم باش.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر